Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip siųsti nuotrauką foto konkursui?

QUOTE(lilget @ 2011 05 31, 21:51)
negi Jusu nuomone dabar turiu tupeti visa laika konkurse ir stebeti ikele nuotrauka ar ne, populiarint balsavima kaip kitos daro irtt, nu as ne tokia  schmoll.gif
Kita karta rasysiu Jums i az kai panoresiu dalyvauti konkurse  mirksiukas.gif  biggrin.gif

nereikia buiti visa laika konkurse. pasiuntet foto, kita diena ziurite patvirtinta ar ne.

as pasijungineju tvirtinimui kada tik turiu laiko, kelis kartus per diena.
tad jei praejus parai po idejimo foto dar nepatvirtinta, vadinasi kazkas negerai.

rasykite az is karto, ziuresim, derinsim smile.gif sikart matyt kazkas buvo negerai, kad nuotraukos nera.

nes visas atitinkancias tema, net is neuzpildytu pries pat balsavima, paskutine diena visada perziuriu, ir patvirtinu.
Atsakyti
Laba diena, niekaip neišsisiunčia jums žinutė į AŽ.

Aš užpildžiau paraišką foto konkursui Maudynės gamtoje, tik foto pavadinime nesudėjau lietuviškų simbolių blush2.gif ar dar įmanoma tai man pataisyti?

Dėkui iš anksto ir lauksiu žinių
Atsakyti
g.gif musu foto prie neuzpildytu ir neberandu ka paspausti, kad patektume i konkursa...???
Ka daryti??
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2011 09 14, 14:10)
g.gif  musu foto prie neuzpildytu ir neberandu ka paspausti, kad patektume i konkursa...???
Ka daryti??

nepasiuntėte tvirtinimui.
Atsakyti
kokio dydzio gali buti nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(nkarolina @ 2011 10 20, 16:20)
kokio dydzio gali buti nuotrauka

pildant paraišką yra paminėta.

ne daugiau 500kb
Atsakyti
Padėkit naujokei ax.gif tik nežinau ar čia rašau.Noriu sudalyvauti fotokonkurse, bet kai prikabinau nuotrauka nerandu ką spausti, kad nusiųsti patvirtinimui. Viskas yra skyrelyje nepatvirintos, o kaip nusiųsti patvirtinimui nežinau blush2.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(wirginute @ 2011 10 27, 12:17)
Padėkit naujokei ax.gif tik nežinau ar čia rašau.Noriu sudalyvauti fotokonkurse, bet kai prikabinau nuotrauka nerandu ką spausti, kad nusiųsti patvirtinimui. Viskas yra skyrelyje nepatvirintos, o kaip nusiųsti patvirtinimui nežinau blush2.gif  Ačiū

nuotraukos pasiųstos tvirtinimui kurį laiką laukia kol moderatorės patvirtins.
Konkursus prižiūriu aš, tik ką patvirtinau visas tinkamas.
Atsakyti
Noriu dalyvauti fotokonkurse, taciau tik paspaudus konkursa skyreli ir atsiradus visoms nuotraukoms, vietoje dalyvavimo paraiskos yra uzrasas neuzpildytos, nors as net nemeginau dar kelt nuotraukos... nesuprantu ar isvis imanoma ikelt maziuko nuotrauka ten? Ir kodel man neleidzia dalyvaut?
Atsakyti
QUOTE(4sirdutes8 @ 2011 10 27, 16:13)
Noriu dalyvauti  fotokonkurse, taciau tik paspaudus konkursa skyreli ir atsiradus visoms nuotraukoms, vietoje dalyvavimo paraiskos yra uzrasas neuzpildytos, nors as net nemeginau dar kelt nuotraukos... nesuprantu ar isvis imanoma ikelt maziuko nuotrauka ten? Ir kodel man neleidzia dalyvaut?

nepasiuntėte patvirtinimui. reikia paspausto ženkliuką kur šauktukas skrituliuke.
Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2011 10 27, 19:51)
nepasiuntėte patvirtinimui. reikia paspausto ženkliuką kur šauktukas skrituliuke.


ačiū, manau dabar jau pavyko 4u.gif
Atsakyti
atsiprasau uz du kartus nusiusta bloga nuotraukyte 4u.gif
neiseina man kazkaip...bandysiu ikelti be remelio 4u.gif
Atsakyti