Įkraunama...
Įkraunama...

Nutrauktas mamos pienas

Kai lelius ilgai naktį miega ir jaučiu ,kad daug pienelio tai nutraukiu ir sumaitinu per pietus kai jo trūksta. Bet dabar jau kelintą kartą skaudančia širdim išpilu pieną, cry.gif nes kai šildau, paplaku ir jis suputoja. nesuprantu, šianakt ir iš karto nutraukus nešiau į šaldytuvą, vistiek jau ryte jis suputojo, nors pagal kvapą atrodo ge unsure.gif Kaip suprasti ar pienas geras ar jau nebe?
Atsakyti
Aš kartais paragauju, kai nežinau, ar dar nesugedo. Laikau šaldytuve iki 3 parų, visada tiek išsilaiko. Kai nusitraukiu naktį, net nebededu į šaldytuvą, o laikau šalia lovos ir ryte sumaitinu, nes nebūna dar 6 val. praėję po traukimo. Gal putoja, nes plaki?? Šiaip visur rašo, kad kambario temp. galima 6 val. laikyt, o šaldytuve 3 paras.
Atsakyti
Nepergyvenk,geras. Paprastą pieną paplakus jis irgi suputoja. be šaldytuvo 6 val. Šaldytuve 2-3 paros. šaldymo kameroje 3 mėnesiai
Atsakyti
Paragavau, kaip patarė, nu nesurūgęs ir sumaitinau, viskas gerai. Dėkui už patarimus.
Atsakyti
mergaites, kurios maitinat maziukus nutrauktu pieneliu- kada isigudrinat ta padaryti? kol mazius miegodavo vos ne kiaurom parom, buvo no problem, bet dabar kai visa diena bendrauja as nerandu laiko nutraukt pieno blink.gif kada jus suspejat?maziukas tai jau gatavo butelaicio reikalauja, o ji kazkada pripildyti reikia...
Atsakyti
Pirmą mėnesiuką tampėmės po ligonines.Ir po operacijos ir prieš liepė nusitraukinėt ir maitint iš buteliuko.Būdavo pritraukiu 20-40ml ir sugirdau.Ir vėl greitai traukiu.Neiškenčiau.Tai va per tą nesuspėjimą ir kad naktimis reikėjo nusitraukinėt pieną(labai pavargau) įkišau jam atgal krūtį.
Atsakyti
As pati tik kelis kartus nutraukinejau piena. Todel nelabai ir zinau, ka patarti g.gif Bet juk tavo vaikiukas dar mazytis, net menesio nera? Kiek prisimenu, tokio amziaus leliukai per diena dar keleta kartu miega. Ar ne? O su kokiu pientraukiu nutraukineji? "avent" labai geri, greitai galima "prisiurbti" mirksiukas.gif
Atsakyti
rucelie, juk turi pientrauki. jis tikrai geras dalykas. as per 10- 15 mnuciu nusitraukiu. uztaikau kol miega, galu gale net prie kompo sededama, padarau du darbus : nusitraukiu piena ir pasiskaitau cia smile.gif
Atsakyti
kAM NUTRAUKINĖTI,JEIGU GALIMA ŽINDYTI PAPUKU? Juk yra daug metodų pripratinti vaikutį imti krūtį,čia tiesiog kantrybės reikia.

Jeigu nusitraukinėji rankomis arba netinkamu pientraukiu,didelė tikimybė,jog pienas greitai baigsis. Pieno gamyba didina kūdikio čiulpimo judesiai.
Atsakyti
Rucelie> as tau ir linkiu nerasti laiko nusitraukinejimams ir gal tai priverstu tave isiulyti maziukui kruti wink.gif
Juk taip yra lengva zindyti ir taip uzknisa nusitraukineti doh.gif
Atsakyti
mergaites, as cia ne tam tema atidariau, kad diskutuociau - krutis ar buteliukas schmoll.gif deja, kitos iseities mes neturim, o patikekit, bandem unsure.gif
as traukiu rankomis, bandziau ir aventa, bet man rankomis geriau ir greiciau gaunasi. bet mano mazgius buna kad visa diena nemiega, va tada ir kyla problema, kada nutraukti, jei jis jau gatavo pageidauja doh.gif dabar uzlinko, tai nubegau traukt, proga pasinaudojus, bet po poros valandu vel reikes, o jis aisku nemiegos doh.gif va cia tai problema...nakti tai issprendziam normaliai, as truputi nutraukiu, paskui ta truputi vyras ima maitinti, o as toliau traukiu,. ir gerai, issisukam thumbup.gif bet diena doh.gif doh.gif doh.gif
o pienuko pas mus, beje, ne mazeja, kol kas, o daugeja biggrin.gif TFU TFU TFU.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 16 kovo 2005 - 09:37
QUOTE(Rucelie @ 2005 03 16, 09:32)
mergaites, as cia ne tam tema atidariau, kad diskutuociau - krutis ar buteliukas  schmoll.gif deja, kitos iseities mes neturim, o patikekit, bandem  unsure.gif
as traukiu rankomis, bandziau ir aventa, bet man rankomis geriau ir greiciau gaunasi. bet mano mazgius buna kad visa diena nemiega, va tada ir kyla problema, kada nutraukti, jei jis jau gatavo pageidauja  doh.gif dabar uzlinko, tai nubegau traukt, proga pasinaudojus, bet po poros valandu vel reikes, o jis aisku nemiegos  doh.gif va cia tai problema...nakti tai issprendziam normaliai, as truputi nutraukiu, paskui ta truputi vyras ima maitinti, o as toliau traukiu,. ir gerai, issisukam  thumbup.gif bet diena  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Nepyk, Rucelie, as vistiek parasysiu: butu man vienodai, tai tyleciau, bet jauciu solidaruma su visom mamytem ir norisi joms padeti. mano draugei mazius pora menesiu neeme kruties. nusitraukinejo maitino ir vis siulydavo. verke ir isgyveno, o jis viena diena capt ir pagriebe. taip kad cia tavo uzssipyrimo reikalas - tu ji mokysi vaikscioti, kalbeti, o cia pirmoji tavo pamoka jam: ismokti zysti. Tai ir pamoka tau wink.gif. Ir ramiai ramiai pagalvok, gal tavo galvoje tupi kazkokia mintis (abejone, baime ar pan.), kuri ir stabdo tavo kudikeli paimti kruti.
Labai gerai, jei salia taves butu sekmingai zindziusi moteris ir tave palaikytu, neleistu nusivilti, ikveptu tikejimo, kad viskas bus gerai ir problemos laikinos.

Nepyk, Rucelie, bet is tikruju labai noriu ir linkiu, kad tau pasisektu wink.gif
Atsakyti