Įkraunama...
Įkraunama...

Dantukų bėdelės

Jei dantukai jau trupa, bijau, kad gali būti vadinamasis "buteliuko kariesas".

Mano vyresnėlis (2m.) jau nebeturi visų keturių viršutinių dantukų verysad.gif .
Gydytojai tepasakė, kad reikia atsisakyti buteliuko (geriam tik vandenį, o buteliukas mums daugiau nusiraminimo priemonė), valyti dantukus. Jokio gydymo neskyrė, nors dantukai, tiksliau jų liekanos kartais pakraujuoja ir, matyt, paskauda. Sako, kad poveikio nuolatiniams dantukams nebus.

Beja, teko girdėti, kad "buteliuko kariesui" nereikia ir buteliuko - ir maitinant krūtimi būna.
Atsakyti
panašu, kad tai sugedo dantukas, paprastai pieninių dantų mažiukams netaiso, bet atskirais atvejais taip, kai pažeidimas nedidelis, jei jau dantuką reikia restauruoti, to mažiukams nedaro. reikia dantukus valyti kasdien ir saldumynai, saldumynai, saldumynai - NEDUOTI. Atsivalgys dar. Gerti duoti vandenuką, nepasaldintą.
Atsakyti
QUOTE(Liepa2 @ 2008 01 14, 17:34)
o kam nors buvo taip: maniskiui trimeciui priekiniai 3-4 dantukai is priekio ziurint atrodo, kad netoli smegenu per viduri dantuko darosi skylute. Ne juoda kol kas ? Lyg istrupejusi tokia. Cia kas????
Pas ka galima Vilniuje konsultuotis be Zalgirio klinikos, nes ten tik balandi uzsirasem sad.gif

Sveiki pas mus ta pati beda, seip jei tik pakonsultuoti tai galite kreiptis i privacia klinika "Skraidenta" , arba jei norite kuo greiciau tai dabar konsultuoja ir gydo Baltijos amerikos linikoj aisku kainuos nemazai, bet eiliu praktiskai nera.
Atsakyti

QUOTE(vyšniux @ 2008 01 25, 20:48)

Pakutine stomotologe pasiule naudoti dantu pasta Rocs,skirta vaikuciams,kuri tipo dar naujiena Lietuvoj.Zinokit,nusispjaunu tris kart,bet per 4men.kiek ja naudojam dantuliam padeda.Dabar jau pradedu tiket,kad likusius issaugosim karsta.gif



maniskiui taspats. manau kad mano trimeciui niekaip neuzplombuos tu dantuku, o ir nesilaikys. siaip kazkaip tos skylutes ne juodos, o gelsvos g.gif . jie ir isdygo su ploteliais be emalio.
o kur tos pastos gauti?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 02 27, 19:55)
maniskiui taspats. manau kad mano trimeciui niekaip neuzplombuos tu dantuku, o ir nesilaikys. siaip kazkaip tos skylutes ne juodos, o gelsvos g.gif . jie ir isdygo su ploteliais be emalio.
o kur tos pastos gauti?


vakar nupirkau.bandisim.jau vaistinese yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 02 27, 18:55)
maniskiui taspats. manau kad mano trimeciui niekaip neuzplombuos tu dantuku, o ir nesilaikys. siaip kazkaip tos skylutes ne juodos, o gelsvos g.gif . jie ir isdygo su ploteliais be emalio.
o kur tos pastos gauti?

Mano dukros taip pat gelsvos kol kas,tos demeles.Stomotologe sake,kad tipo kai jos pajuoduoja tada dantuko grauzimo procesas pasibaigia.Sako,atrodys negraziai,bet zinokit,kad liga sustojo.(Sorry,nemoku aiskiau paaiskinti blush2.gif ).
O ta pasta mes pirkom Neodentos klinikoj,dabar perskaiciau,kad ir vaistinese ju jau yra thumbup.gif .Ten mazas kiekis,bet ilgam uztenka mirksiukas.gif .
Manau,Jums pades kaip ir manajai,nes ligele ta pati ax.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 27 vasario 2008 - 21:24
QUOTE(tjurga @ 2008 02 21, 19:07)
Jei dantukai jau trupa, bijau, kad gali būti vadinamasis "buteliuko kariesas".

Mano vyresnėlis (2m.) jau nebeturi visų keturių viršutinių dantukų  verysad.gif .
Gydytojai tepasakė, kad reikia atsisakyti buteliuko (geriam tik vandenį, o buteliukas mums daugiau nusiraminimo priemonė), valyti dantukus. Jokio gydymo neskyrė, nors dantukai, tiksliau jų liekanos kartais pakraujuoja ir, matyt, paskauda. Sako, kad poveikio nuolatiniams dantukams nebus.

Beja, teko girdėti, kad "buteliuko kariesui" nereikia ir buteliuko - ir maitinant krūtimi būna.

Na del buleliuko tai nezinau ,nors mes dar ir dabar geriame is buteliuko ,bet dantukai labai grazus ir sveiki,bet valomes labai atydziai jau nuo 6 menesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tjurga @ 2008 02 21, 18:07)
Jei dantukai jau trupa, bijau, kad gali būti vadinamasis "buteliuko kariesas".

Mano vyresnėlis (2m.) jau nebeturi visų keturių viršutinių dantukų  verysad.gif .
Gydytojai tepasakė, kad reikia atsisakyti buteliuko (geriam tik vandenį, o buteliukas mums daugiau nusiraminimo priemonė), valyti dantukus. Jokio gydymo neskyrė, nors dantukai, tiksliau jų liekanos kartais pakraujuoja ir, matyt, paskauda. Sako, kad poveikio nuolatiniams dantukams nebus.

Beja, teko girdėti, kad "buteliuko kariesui" nereikia ir buteliuko - ir maitinant krūtimi būna.

as girdejusi, kad niekada nebus buteliuko karieso jei maitini krutimi... ta gliukoze, kuria gauna vaiaks su motinos pienu nera kenksminga g.gif man taip aiskino stomatologe...

o del naktiniu valgymu dazniausiai atsiranda juoduojantys dantys, reikia atsisakyti saldziu skysciu ar pieno pries uzmiegant
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 05, 18:59)
as girdejusi, kad niekada nebus buteliuko karieso jei maitini krutimi... ta gliukoze, kuria gauna vaiaks su motinos pienu nera kenksminga g.gif  man taip aiskino stomatologe...



Ir aš taip maniau, deja:

„Buteliuko” kariesas gali pasireikšti ir tiems mažyliams, kurie ilgai nenujunkomi ir maitinami krūtimi naktį. (www.sveikas.lt-->"Buteliuko" kariesas)

Taip pat žurnalas "Tavo vaikas", 2008 Nr.3, "Baltieji perliukai": "Taigi, net natūralus maitinimas, kuris, atrodytų, yra labai sveikas dalykas, naktį valgančiam vyresniam nei vienų metų vaikui gali labai pakenkti. Esu turėjusi ne vieną 1.5 - 2 metų vaiką, iš kurio dantukų nuo natūralaus maitinimo buvo likusios tik šaknys" (vaikų odontologės G.Mažeikienės interviu).


Atsakyti
QUOTE(tjurga @ 2008 03 06, 10:52)
Ir aš taip maniau, deja:

„Buteliuko” kariesas gali pasireikšti ir tiems mažyliams, kurie ilgai nenujunkomi ir maitinami krūtimi naktį. (www.sveikas.lt-->"Buteliuko" kariesas)

Taip pat žurnalas "Tavo vaikas", 2008 Nr.3, "Baltieji perliukai": "Taigi, net natūralus maitinimas, kuris, atrodytų, yra labai sveikas dalykas, naktį valgančiam vyresniam nei vienų metų vaikui gali labai pakenkti. Esu turėjusi ne vieną 1.5 - 2 metų vaiką, iš kurio dantukų nuo natūralaus maitinimo buvo likusios tik šaknys" (vaikų odontologės G.Mažeikienės interviu).

unsure.gif vadinasi man buvo suteikta netiksli informacija.
atsiprasau uz suklaidinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2008 03 05, 16:59)
as girdejusi, kad niekada nebus buteliuko karieso jei maitini krutimi... ta gliukoze, kuria gauna vaiaks su motinos pienu nera kenksminga g.gif  man taip aiskino stomatologe...

o del naktiniu valgymu dazniausiai atsiranda juoduojantys dantys, reikia atsisakyti saldziu skysciu ar pieno pries uzmiegant

maitinau savo vaiką tik MP ,bet dntukai visvien pajuodavo ir trupa verysad.gif
Nors dantukus valėmės ir valomes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2008 02 27, 21:23)
Mano dukros taip pat gelsvos kol kas,tos demeles.Stomotologe sake,kad tipo kai jos pajuoduoja tada dantuko grauzimo procesas pasibaigia.Sako,atrodys negraziai,bet zinokit,kad liga sustojo.(Sorry,nemoku aiskiau paaiskinti  blush2.gif ).
O ta pasta mes pirkom Neodentos klinikoj,dabar perskaiciau,kad ir vaistinese ju jau yra thumbup.gif .Ten mazas kiekis,bet ilgam uztenka mirksiukas.gif .
Manau,Jums pades kaip ir manajai,nes ligele ta pati  ax.gif.


Labai aiskiai ir suprantomai pasakyta 4u.gif

O butent kokia pasta R.O.C.S. naudojate maziukams? Sita ? : user posted image

Apie ja perskaiciau, bet nekuo neradau sudietyje tokio, kas sustabdytu jau gendanciu dantuku gedyma unsure.gif Man ji atrodo tinkanti sveiku dantuku prieziurai, o jei jau genda ar pades?

Viresniems vaikams (4-7metuku) pastos sudietyje nors yra AMIFLUOR®(способствует интенсивному насыщению молодой эмали необходимыми минералами, ускоряя созревание эмали зубов и снижая риск возникновения кариеса. Комплекс AMIFLUOR® обеспечивает выраженный противовоспалительный эффект, аналогичный зубным пастам с антисептиком.)Apie si pasta rusiskai
Kaip manote, 2,3metu vaikui ar galima naudoti si pasta? g.gif
Atsakyti