Įkraunama...
Įkraunama...

Emilis

QUOTE(Močiutė Eglutė @ 2012 01 11, 20:27)
O Jums nedėstė tokio dalyko, kaip žurnalistinė etika?

Dėstė, bet nematau nieko neetiško pasisakyme su kuo man asocijuojasi šis vardas smile.gif homoseksualai juk irgi žmonės, kas čia neetiško? Juk neaprašiau ką neetiško jie daro biggrin.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Liulka @ 2012 01 11, 15:47)
O LT zurnalistai kazkaip keistai supranta savo profesijos ypatmus, zurnalistika!=su sh... sumaisyti, sios profesijos zmogus, turetu moketi objektyviai vertinti situacija, vaizdziai, neutraliai ir issamiai pateikti ja, ir palikti ziurovams/klausytojams/skaitytojams teise rinktis, o ne priimti kazkieno puse, sumaisyti su sh.. kita puse, ir pateikti viska vienasaliskai.

LT žurnalistai ką reikia sumaišo, o ką reikia vertina objektyviai, tiesiog priklauso nuo to, ką jie patys apie tai mano, ir jei mano nuomonė apie vardą būtent tokia, aš nei už ką neatsisakysiu jos pareikšti. Bet mes jau nukrypome nuo temos šiek tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šamanė @ 2012 01 12, 12:19)
LT žurnalistai ką reikia sumaišo, o ką reikia vertina objektyviai, tiesiog priklauso nuo to, ką jie patys apie tai mano, ir jei mano nuomonė apie vardą būtent tokia, aš nei už ką neatsisakysiu jos pareikšti. Bet mes jau nukrypome nuo temos šiek tiek  smile.gif

Jei reportazas/straipsnis ar dar kas priklauso nuo zurnalisto nuomones, tai jau yra tiesiog zurnalisto nuomone = subjektyvumas, o ne objektyvumas. Taip, nukrypom smile.gif Reiksti nuomones niekas nedraudzia, mes cia ta ir darom smile.gif
Atsakyti
Mes auginam Emiliuka ir man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Mes ir auginame Emiliuka thumbup.gif Jutau nuo pirmos akimirkos ,kad bus berniukas ir varda iskartisrinkome,kai gimdziau gavosi vardukas is populiariuju biggrin.gif
Vardo reiksme atitinka berniuka charakteri biggrin.gif
Atsakyti
Nekoks schmoll.gif
Atsakyti
Tu emiliu gal 10 bus klasėj, kai vaikas pradės eit i mokykla. Per daug jau nuvalkiotas.
Atsakyti
man labai gražus šis vardas
Atsakyti
QUOTE(Mildažytė @ 2012 03 20, 04:32)
Tu emiliu gal 10 bus klasėj, kai vaikas pradės eit i mokykla. Per daug jau nuvalkiotas.

Na, per 4+ metu tik pora esam sutike, darzelyje grupej vienintelis, tai neatrodo, kad labai nuvalkiotas smile.gif
Atsakyti
o mums yra teke buti mokykleles grupeje, kur 10 vaiku is ju 4 "emiliai", 2 buvo emiles ir 2 emiliai. tai mes net juokaudavom, kad emiliu grupe biggrin.gif
bet nesigailiu ne kiek, kad daviau toki varda vaikui, jam jis labai tinka ir pagal reiksme, ir pagal skambesi. pats vaikas labai patenkinats savo vardu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wioletine @ 2012 03 21, 23:25)
o mums yra teke buti mokykleles grupeje, kur 10 vaiku is ju 4 "emiliai", 2 buvo emiles ir 2 emiliai. tai mes net juokaudavom, kad emiliu grupe  biggrin.gif
bet nesigailiu ne kiek, kad daviau toki varda vaikui, jam jis labai tinka ir pagal reiksme, ir pagal skambesi. pats vaikas labai patenkinats savo vardu.  thumbup.gif

Gerai susibure smile.gif
Atsakyti
Labai mielas vardas smile.gif
Atsakyti
Labai gražus vardukas ax.gif
Atsakyti