Įkraunama...
Įkraunama...

Emilis

QUOTE(tarifadream @ 2011 12 22, 21:40)
tai ir duokit  savo vaikui ka norit:))) O Emilis svelnus, tobulas grazus vardas, nuostabus, pats nuostabiausiasssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

O jums sekmes renkant rimta solidu, nesvelnu, kuo rustesni varda

lotuliukas.gif

Man sis vardas pats graziausias berniukui bigsmile.gif
Atsakyti
Jau toks skystas vardas berniukui, kad iskart isivaizduoju Emili parvedanti mamai i namus susipazinti savo vaikina ir besidaranti manikiura penktadieniais smile.gif)) jokio vyriskumo siame varde.
Atsakyti
negrazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šamanė @ 2012 01 06, 13:30)
Jau toks skystas vardas berniukui, kad iskart isivaizduoju Emili parvedanti mamai i namus susipazinti savo vaikina ir besidaranti manikiura penktadieniais smile.gif)) jokio vyriskumo siame varde.

Del pirmo punkto matosi kur labiau fantazijos nesa, o del antro punkto ne LT vyrai nesuprastu taves, kas tame gedingo ir zydro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šamanė @ 2012 01 06, 12:30)
Jau toks skystas vardas berniukui, kad iskart isivaizduoju Emili parvedanti mamai i namus susipazinti savo vaikina ir besidaranti manikiura penktadieniais smile.gif)) jokio vyriskumo siame varde.

Nenormali jusu vaizduote, geriau kita kart tokias vaizduotes pasilaikykit sau, neviesinkit schmoll.gif
Laaabai grazus vardas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tarifadream @ 2011 12 22, 21:40)
tai ir duokit  savo vaikui ka norit:))) O Emilis svelnus, tobulas grazus vardas, nuostabus, pats nuostabiausiasssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

O jums sekmes renkant rimta solidu, nesvelnu, kuo rustesni varda

Puikus palinkejimas, nes si moteryte laaabai rusti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giuste @ 2012 01 06, 19:03)
Nenormali jusu vaizduote, geriau kita kart tokias vaizduotes pasilaikykit sau, neviesinkit schmoll.gif



vat ir as paskaiciau ir pagalvojau, kad vaje kokiu nenormaliu zmoniu yra. schmoll.gif
nu nepatinka vardas, tai nepatinka, bet kam visokius kliedesius rasyti, tai sveiko zmogaus protas neisnesa.....
Atsakyti
QUOTE(wioletine @ 2012 01 06, 18:07)
vat ir as paskaiciau ir pagalvojau, kad vaje kokiu nenormaliu zmoniu yra.  schmoll.gif
nu nepatinka vardas, tai nepatinka, bet kam visokius kliedesius rasyti, tai sveiko zmogaus protas neisnesa.....

Ir man keista, kaip suaugusi moteris taip gali pasisaipyti is vardo, o po to pykstam, kad vaikai mokykloje pravardes vardams klijuoja.Suprantama, kad vaikai is suaugusiuju mokinasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Man ši vardas iškart asocijuojasi su vaikystės knyga "Emilis iš Lionebergos" biggrin.gif Ir man šis vardas berniukui per švelnus ir toks atrodo "vasia" ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ·..•SunShine•..·: 08 sausio 2012 - 01:11
Moterys, as neklijuoju pravardziu, as tik pasakiau su kuo man tas vardas asocijuojasi, juk cia tam ir yra tema, kad nuomone pasakytum? ar ne taip? mano nuomone tokia ir jei Jums sis vardas grazus, Jus tiesiog apeikit mano zinute, nes jeigu man taip atrodo, as ir dar karta taip pat pasakysiu smile.gif juk tam ir yra temos su vardais, kad ne vien tik pagirti juos. Suprantu Jus, man irgi kaikurie vardai grazus, kur kitiems labai ne i tema smile.gif ir taip, gal mano vaizduote laki ir per daug astri, bet tokia jau mano profesija - as zurnaliste ir kandziai ar vaizdingai parasyt yra mano prioritetas, beja turiu drauga Emili, jis gejus, labai tinka jam sis vardas, gal ir del asociacijos taip parasiau biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šamanė: 11 sausio 2012 - 10:08
per tokius kandzius zurnalistus net tv ziauru isijungti... nes tarkim toki dalyka isgirstu vaikai per tv, tai viskas, visi emiliai butu pravardziuojami gejais. verysad.gif
pati esu dirbus radijoj ne vienerius metus, todel manau, kad placiom auditorijom kalbantys bei rasantys zmones, turetu sverti savo zodzius.

o kas liecia asocijacijas, tai su jumis sutinku, jei jau su kazkuo asocijuojasi, ko nenoretumet savo vaikui palinket, tai tikrai tokio vardo neduosit niekada. o rinksit toki, kuris asocijuojasi su sirdziai mielais dalykais ir kokio likimo savo vaikui noretumet palinketi. smile.gif

atsimenu, kai as rinkau savo vaikui varda, man viena moteris sake : tu duok varda su R raide, vardai yra tvirti, vyriskis ir tokie vyrai buna labai vyriski. bet manau, tai eilinis prietaras, nes pazistu keturis homoseksualus ir visu ju varduose yra R raide.
Atsakyti
QUOTE(Šamanė @ 2012 01 11, 11:06)
Moterys, as neklijuoju pravardziu, as tik pasakiau su kuo man tas vardas asocijuojasi, juk cia tam ir yra tema, kad nuomone pasakytum? ar ne taip? mano nuomone tokia ir jei Jums sis vardas grazus, Jus tiesiog apeikit mano zinute, nes jeigu man taip atrodo, as ir dar karta taip pat pasakysiu  smile.gif  juk tam ir yra temos su vardais, kad ne vien tik pagirti juos. Suprantu Jus, man irgi kaikurie vardai grazus, kur kitiems labai ne i tema  smile.gif ir taip, gal mano vaizduote laki ir per daug astri, bet tokia jau mano profesija - as zurnaliste ir kandziai ar vaizdingai parasyt yra mano prioritetas, beja turiu drauga Emili, jis gejus, labai tinka jam sis vardas, gal ir del asociacijos taip parasiau  biggrin.gif  cool.gif

Viskas teisingai, nebutina, kad visos nuomones butu vienodos, beje ir sioje temoje yra pasisakiusiuju ne vien "uz", bet jus kaip zurnaliste manau suprantate, kad ta pacia nuomone galima iavairiai issakyti - kandziai ir nekandziai smile.gif Beje kazka apkandzioti ne tik zurnalistai moka, manau praktiskai kiekviena moteris sugebetu biggrin.gif
O LT zurnalistai kazkaip keistai supranta savo profesijos ypatmus, zurnalistika!=su sh... sumaisyti, sios profesijos zmogus, turetu moketi objektyviai vertinti situacija, vaizdziai, neutraliai ir issamiai pateikti ja, ir palikti ziurovams/klausytojams/skaitytojams teise rinktis, o ne priimti kazkieno puse, sumaisyti su sh.. kita puse, ir pateikti viska vienasaliskai.
Atsakyti
QUOTE(Šamanė @ 2012 01 11, 12:06)
tokia jau mano profesija - as zurnaliste ir kandziai ar vaizdingai parasyt yra mano prioritetas, beja turiu drauga Emili, jis gejus, labai tinka jam sis vardas, gal ir del asociacijos taip parasiau  biggrin.gif  cool.gif


O Jums nedėstė tokio dalyko, kaip žurnalistinė etika?
Atsakyti