Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leisti kūdikiui miegoti kartu?

Aš ir Mb esame prieš miegojimą kartu su vaiku vienoje lovoje, nes:
1. Vaikas turi tur4ti savo teritoriją, t.y. žinoti kur yra vieta miegojimui, kur žaidimui ir t.t.
2. Dėl higienos, nes vaikučio patalynę keičiu tikrai dažniau nei savo...
3. Čiužinys netinkamas kūdikiui. Mūsų čiužinys minkštas, todėl vaikučiui nesveika būtų miegoti.
4. Manau kad ir vaikas ir a6 su vyru tikrai geriau i6miegame savose lovose.
5. Lova - tai vienintelė vieta, kur būnam su MB tik dviese ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvaksytė @ 2009 11 18, 00:15)
Aš ir Mb esame prieš miegojimą kartu su vaiku vienoje lovoje, nes:
1. Vaikas turi tur4ti savo teritoriją, t.y. žinoti kur yra vieta miegojimui, kur žaidimui ir t.t.
2. Dėl higienos, nes vaikučio patalynę keičiu tikrai dažniau nei savo...
3. Čiužinys netinkamas kūdikiui. Mūsų čiužinys minkštas, todėl vaikučiui nesveika būtų miegoti.
4. Manau kad ir vaikas ir a6 su vyru tikrai geriau i6miegame savose lovose.
5. Lova - tai vienintelė vieta, kur būnam su MB tik dviese  ax.gif


na siaip jau tai taip, teisybe visa tai ka rasot. bet del higienos, tai kol naujagimis, reikia labai ziureti, o po to po truputi vaikiuka pratinti prie "buitinių", "namų" bakteriju tam, kad kudikio organizmas "pazintų" bakterijas ir su jomis pradetu kovoti. nes kai isleisit "sterilu" vaika i darzeli, o jo organizmas nebus prates kovoti su bakterijom, tada gali vaikas sirgineti del kiekvieno apciulpto zaislo ar suvalgytos saujeles zemiu. cia taip gydytoja mums sake ir kazkaip mane tai itikino smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Buvo laikas kai maniske miegojo vezymelyje ( tariamoj liulkoj ) kol tilpo , po to buvo laikas kai vezymelyje daresi jai ankstoka o lovytes neturejom, tai pora savaiciu miegojo su mumis per viduriuka. Bet mano miegas nebuvo ramus, ziuredavau ar vyras neuzgaus, labai judri mergaite, tai pastoviai vartydavau i horizontalia padeti, kad visi tilptumem smile.gif ieskodavau soskes kai ji ja pamesdavo smile.gif na zodziu vaikas gal ir gerai jautesi tarp musu, bet as atsikeldavau nepailsejusi. Beto manau, kad vaikuciui irgi reikia savo erdves, gryno oro. Kai nupirkom lovyte, pirmas naktis keliausi is lovos toliau ieskot tos drauges - soskes biggrin.gif pasikankinau savaite ir viskas nurimo, vaikas priprato ir be soskes miegot, ir mano miegas pagerejo. Na bet nesu 100% nusistaciusi pries miega visiems kartu, tik gal nereiktu tai daryti per ilgai. O vaikai labai gudrus, tikrai ir 3 men kudikiai supranta kaip pergudraut tevus ir pasiekti savo thumbup.gif
Atsakyti
Mes miegam kartu,nors lovyte turim, jooje sudeta kruva daiktu lotuliukas.gif
Man taip zymiai patogiau, vaikas valgo kas 2,5-3val, tai kiekviena karta keltis ji pamaitint arba soske paduot doh.gif Antra - man tai didziausia laime, jaust ji pasonej, jaust jo kvapa wub.gif Kada dar pamiegosi su savo vaiku? ypac su sunum? jeigu ne dabar tongue.gif
Atsakyti
As uz tai kad miegotu savo lovytei, mano mergyte dar mazyte ir kai jai uzeina pilvuko skausmai as ja pirmas dvi naktis niesiojau ant ranku iki 2 val. nakties, pamaitinu , 10 min, pasnausta ir vel rekti. prisikankinome labai, dabar guldau i savo lova, leidziu valgyti kiek telpa, , tai ir miega o apie 2-3 nakties jau nesu i lovyte ir gerai miega iki ryto, nors dar du kart valgo. Zodziu miega lovoj tol kol skauda pilvukas. Kartais gaila ja nesti ar baisu kad pabus ir verks, bet geriau taip negu ipras miegoti kartu. Sutinku kad tai labai malonu man ir vaikui, bet vaikui nesaugu, be to musu patalyne vaikui tikrai netinka. Uztenka pamiegoti ir pora valandu kai to labiausiai reikia. mirksiukas.gif
Atsakyti
mes savaite gulejom ligoninej po cezario, tai visa laika su manim miegojo, kai grizom namo, tai miega diena vezimelyje, nakti iki kokiu 4-5 savo lovytej, o jau kai prabunda valgyt tada pasiimu pas mus ir jei pati maitindama neuzmiegu tada vel paguldau i lovyte, o jei uzmiegu tada ir miega us mumis. siaip gana sunkiai jis uzmiega savo lovytej, galiu valanda dvi prasedet salia lovytes. jei pilvuka skauda tada jau visai nakciai pas save pasiimam smile.gif
siaip gerai jei miega savo lovytej, bet jei ne tai ne , anksciau ar veliau atpras miegot su teveliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2009 11 18, 19:07)
Mes miegam kartu,nors lovyte turim, jooje sudeta kruva daiktu  lotuliukas.gif
Man taip zymiai patogiau, vaikas valgo kas 2,5-3val, tai kiekviena karta keltis ji pamaitint arba soske paduot  doh.gif  Antra - man tai didziausia laime, jaust ji pasonej, jaust jo kvapa  wub.gif  Kada dar pamiegosi su savo vaiku? ypac  su sunum? jeigu ne dabar  tongue.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif kaip grazu... thumbup.gif
Atsakyti
mes miegam kartu, dukrai jau 2m, ji miega is tetes puses, as miegu su kudikiu. kai gerai miega perkeliu i vezima, bet jei skauda pilveli pasiimu prie saves, glostau pilveli.
Atsakyti
Mes miegam kartu nakti, o diena savo lovytej. Mums taip patogu, nereikia keltis, pavalgo kartu, o ir vaikuciui jauku salia teveliu 4u.gif O del pripratimo, tai musu vidurelis miegojo tiek kiek jam norejosi, o paskui i savo lovyte ir ateidavo tik retkarciais pas teveliu i svecius 4u.gif Taip greit praeina tas laikas..
Atsakyti
miegam ir mes naktim kartu o diena savo lovelej. nes kas dvi ir dazniau valandas tikrai keltis naki neturiu jegu schmoll.gif . o kai salia tai tik papuka pakisai ir miegi sau toliau clap.gif

Atsakyti
Nuo pat gimimo miegam atskirai. Pradzioj kelias naktis pabandem kartu miegoti, bet tada jauciausi visai nemiegojus.
Man buvo gerai, kad mazoji keldavosi, tik karta per nakti, o nuo 2men tai ismiega visa nakti, tik ryte, kai mb keliasi i darba ja pazadina. Persikeliu i lova, pamaitinu ir tada toliau miega su manim iki kokiu 10:)
Atsakyti
QUOTE(saner @ 2009 11 27, 14:03)
Nuo pat gimimo miegam atskirai. Pradzioj kelias naktis pabandem kartu miegoti, bet tada jauciausi visai nemiegojus.
Man buvo gerai, kad mazoji keldavosi, tik karta per nakti, o nuo 2men tai ismiega visa nakti, tik ryte, kai mb keliasi i darba ja pazadina. Persikeliu i lova, pamaitinu ir tada toliau miega su manim iki kokiu 10:)


nieko pries neturiu, tik man idomu, o jus nemanot kad tai normalu jog pirmom dienom neissimiegat, JUK JUSU GYVENIME ATSIRADO MAZUTIS ANGELIUKAS, manau vien nuo ispudziu galima neisimiegot... ir ta baime kad kazko nepastebesi, uzspausi(nors moksliskai irodyta kad mama negali uzspausti vaikiuko tai neimanoma, nebent butu girta ar narkotiku paemus) ar dar kas... smile.gif g.gif
Atsakyti