Įkraunama...
Įkraunama...

Mašinytė-paspirtukas ir arkliukas-supynės

QUOTE(zuikaa @ 2012 06 05, 11:26)
Siuo metu akcijos vaikutyje yra
http://www.vaikutis.lt/31-paspirtukai
galvojau is cia kazkuria nusipirkti 4u.gif


Man tai patraukliau atrodo tos su aukštais atlošais. Galima nebūtinai atsisėdus važiuoti, o stumdyti įsitvėrus, kaip stumduką irgi patogu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suoma @ 2012 03 13, 15:25)
negali apsisprest kuri pirkti,prasau padekite, maziui balandi sueis metai

user posted image
Mes pirkome sita dukruzei. Tik ne tokios spalvos. Tiko ir patiko. Iki dabar tarnavo kaip kitoks vezimas. Dabar nuemem visas apsaugas, ir ji pati pradeda vaziuoti - mokosi pedalus minti. Veliau, kai jau normaliai mokes vaziuoti ir rankena nuimsim. Ilgalaikis produktas. Jau antri metai mes ji naudojam.
Atsakyti
QUOTE(lapiuksss @ 2012 06 06, 00:30)
Man tai patraukliau atrodo tos su aukštais atlošais. Galima nebūtinai atsisėdus važiuoti, o stumdyti įsitvėrus, kaip stumduką irgi patogu  mirksiukas.gif

Tik reikia isitikint pirma, kad masinyte, spustelejus uz to atloso, tikrai nenuvirs ir vakutis neuzsigaus 4u.gif
Atsakyti
[quote=riešutėlis,2012 05 24, 23:50]
gal kas turite atsiliepimų apie tokius paspirtukus ax.gif
user posted image

Musu toks vabaliukas tik keturatis. Superinis reikalas. Nupirkom kai maziui buvo 9 men. Dar pats nevaiksciojo, vaziuodavo..tai spek gaudyt. Labai manevringas. Norint "posuki daryti", nereikia vaikuciui sustoti ir ji perkelt kita kryptim.
Atsakyti
QUOTE(jju @ 2012 06 27, 20:29)
... Norint "posuki daryti", nereikia vaikuciui sustoti ir ji perkelt kita kryptim.


O būna tokių paspirtukų, kurių rankenos nesisukioja ir nuo jų reikia nulipti ir pakėlus apsukti bigsmile.gif
Atsakyti
sveikos mamos,ar verta pirkti INJUSA KETURRTATI paspirtuka,kuri galima stumti su rankena,arba paciam stumtis,gal kas turite g.gif
Atsakyti
QUOTE(muse115 @ 2012 07 21, 23:26)
sveikos mamos,ar verta pirkti INJUSA KETURRTATI paspirtuka,kuri galima stumti su rankena,arba paciam stumtis,gal kas turite g.gif

turiu, tikrai nepirkit, lauke barska bilda ratai, nes plastmasiniai. jokio malonumo su juo, kas kad isvaizda nebloga. Vien del ratu triuksmo neverta pirkt. siaip viskas butu nieko ir patogumas ir aukstis ir rankena, bet vat nupirkt teko papildoma stumduka, nes sitas laukely mums nepasiteisno, skleidzias visa gatve nuo triuksmo
Atsakyti
Mano uoogai jau 2 metai ir 2 mėnesiai, ji turi krūvas žaislų, bet jai reikalinga tik ta mašina - paspirtukas blink.gif Man jau net keista darosi, ar ji ne didoka su tokiu žaislu žaist? Tiesa, dviratuku jai neišeina dar pavažiuot.
Atsakyti
QUOTE(corvette1965 @ 2012 11 21, 15:23)
Mano uoogai jau 2 metai ir 2 mėnesiai, ji turi krūvas žaislų, bet jai reikalinga tik ta mašina - paspirtukas blink.gif  Man jau net keista darosi, ar ji ne didoka su tokiu žaislu žaist? Tiesa, dviratuku jai neišeina dar pavažiuot.

Pas mus su masynyte vazineja 3 metis ax.gif O kartais ir vyresnelis 5 metis pravaziuoja biggrin.gif Matyt smagu jiems tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes mirksiukas.gif Nerandu atsiliepimu apie motociklus - paspirtukus... Gal kuri galit parekomenduoti koki nors? Lauksiu atsiliepimu ir nebutinai apie siuos modeliukus. Aciu 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=jju,2012 06 27, 20:29]
[quote=riešutėlis,2012 05 24, 23:50]
gal kas turite atsiliepimų apie tokius paspirtukus ax.gif
user posted image

Musu toks vabaliukas tik keturatis. Superinis reikalas. Nupirkom kai maziui buvo 9 men. Dar pats nevaiksciojo, vaziuodavo..tai spek gaudyt. Labai manevringas. Norint "posuki daryti", nereikia vaikuciui sustoti ir ji perkelt kita kryptim.
[/quote]


Superinis tas vabaliukas :)Mum pasiteisino labai labai,vaikui du metai bet po namus dar varineja :)negalvojau kad taip itiks kai gavom dovanu
Atsakyti
mes turime
pasispiriama masinyte- tai pesasi sunus 2.5 ir dukra 5.5...
arkliukas- medinis- dukra labai suposi- istisai- o va sunus nelabai- jam labiau masinyte patinka...
Atsakyti