Įkraunama...
Įkraunama...

Mašinytė-paspirtukas ir arkliukas-supynės

O manajam ta paspiriama masina tai kazkaip nelabai, nebent i bagazine kaladeles susideda ir valgyt bega ant jos atsisest unsure.gif
Atsakyti
Mums patinka tiek masiniukas tiek arkliukas 4u.gif masiniukas ypatingai daznai naudojamas smile.gif
Atsakyti
Mano pusantrų merginai prireikė irgi tokios paspiriamos mašinos...biggrin.gif
Galvoju, kur čia pigiau įsigyti, norėtųsi ir ne pačios prasčiausios kokybės aišku...Kur perkat jūs, mamos?
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2013 01 11, 11:26)
Mano pusantrų merginai prireikė irgi tokios paspiriamos mašinos...biggrin.gif
Galvoju, kur čia pigiau įsigyti, norėtųsi ir ne pačios prasčiausios kokybės aišku...Kur perkat jūs, mamos?

kazkada maciau isparduotuveje svitrigailos Stoteleje (sankryza Svitrigailos ir Sevcenkos, prie pat stoteles, rusyje, kiek toliau jau Vilbros parduotuve). Tik nezinau ar toji parduotuve dar egzistuoja smile.gif
Ir Naugarduko gale, kus uz tvoros maxima, irgi yra isparduotuve - ten irgi maciau kazkada kelis nebrangius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ejau_pro_sali @ 2013 01 11, 12:22)
kazkada maciau isparduotuveje svitrigailos  Stoteleje (sankryza Svitrigailos ir Sevcenkos, prie pat stoteles, rusyje, kiek toliau jau Vilbros parduotuve). Tik nezinau ar toji parduotuve dar egzistuoja smile.gif
Ir Naugarduko gale, kus uz tvoros maxima, irgi yra isparduotuve - ten irgi maciau kazkada kelis nebrangius 4u.gif

Dėkui, tik neparašiau, kad ieškom Kaune biggrin.gif
Nusipirkom šiandien urme visai fainą už 69lt, buvo visokių spalvų, 2 sandėlyje, jeigu kažkam aktualu mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(virsukalne @ 2012 12 04, 15:43)
Mums patinka tiek masiniukas tiek arkliukas  4u.gif  masiniukas ypatingai daznai naudojamas smile.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O ypac, kai yra nuosavas kiemas vasarom ypac geras dalykas. Supynes irgi gerai, tik su om laisvs maziau doh.gif smile.gif
Atsakyti
Mašina mums labai pasiteisino,arkliukas nelabai schmoll.gif
Atsakyti
Turim abu..Kol kas sūneliui (1,3 m) labiau patinka mašinytė, atsisėda, susikelia kojas, o aš už šoferį dirbu lotuliukas.gif Nemoka dar pasispirti (kojos sultingos, bet trumpos)..
O arkliuką vis prisimena, bet retai..Nemoka atsisėsti pats, tik nulipti..
Atsakyti
sveiki, gal kas turit little tikes paspiriama masinele?kokie atsiliepimai?
http://www.comparest...ittle-tikes.asp kazkas panasaus:)
Atsakyti
QUOTE(Janlina @ 2013 03 21, 22:55)
sveiki, gal kas turit little tikes paspiriama masinele?kokie atsiliepimai?
http://www.comparest...ittle-tikes.asp kazkas panasaus:)

Draugė pirko 1,5 metų sūneliui, tai jau beveik pusmetis kaip mėgstamiausias vaiko žaislas thumbup.gif Iškart suprato, kaip reikia spirtis. Vienas sėkmingiausių jos pirkinių vaikui smile.gif Man irgi labai patiko, tik bute per mažai vietos tokiam mašiniukui, o į lauką iš 5a, deja, neprinešiočiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 03 22, 22:03)
Draugė pirko 1,5 metų sūneliui, tai jau beveik pusmetis kaip mėgstamiausias vaiko žaislas  thumbup.gif Iškart suprato, kaip reikia spirtis. Vienas sėkmingiausių jos pirkinių vaikui smile.gif Man irgi labai patiko, tik bute per mažai vietos tokiam mašiniukui, o į lauką iš 5a, deja, neprinešiočiau  doh.gif

musu mergina labai jau nori , jai 2.5 metuku tai galvoju ar jau neperdidele:)
Atsakyti
QUOTE(Janlina @ 2013 03 24, 17:40)
musu mergina labai jau nori , jai 2.5 metuku tai galvoju ar jau neperdidele:)

Tikrai ne tongue.gif Pas mus 5.5 ir 3.5 veikejai taip duodasi su paspiriama masinele... Jau koki menesi, kazkaip is naujo atrado ir kasdien varineja ax.gif
Atsakyti