Įkraunama...
Įkraunama...

Dvimečio kalba

Apklausa: Kaip kalba musu dvimeciai vaikuciai? (860 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mūsiškis kai paprašai pakartoti iš paskos kokį žodį,tai kartoja visai negalvodamas ir dar labai greitai,tai tokių bajerių išeina jam pasakyti,kad juokiamės klausydami lotuliukas.gif Ir kadangi negalvodamas kartoja,tai kitą kartą tą patį žodį jau kitaip pakartoja ir t.t.Todėl negalime atsirinkti,kai ką nors pasako,niekaip nesuprantam apie ką kalbėt vaikas nori g.gif
Mūsiškiui tuoj 2 metai,bet tik pavienius žodžius taria.Aš manu,kad jeigu eitų į darželį,greičiau kalbėti pradėtų smile.gif
Atsakyti
Eimantas šneka daug daugiau negu dukriukas ji daugiau sava kalba.Dabar atėjo pas mus metas kaip sūnus vis klausia kas čia? tai ir sakau kas o jei nesupranta tai jis vėl klausia bandau kitaip paaiškinti
Atsakyti
QUOTE(Austre 123 @ 2007 06 22, 13:12)
Eimantas šneka daug daugiau negu dukriukas ji daugiau sava kalba.Dabar atėjo pas mus metas kaip sūnus vis klausia kas čia? tai ir sakau kas o jei nesupranta tai jis vėl klausia bandau kitaip paaiškinti

Na va,paaiskeja,kad mitas jog berniukai viska pradeda veliau daryti uz mergytes yra tik mitas ax.gif
Atsakyti
Mes kalbam labai daug, as kitu vaiku negirdziu, tai man neatrodo keista, bet aukle sako, kad kieme visi stebis... Zodziu daugybe, galim viska susikalbet, bet sakau neturiu su kuo palygint. Sakiniais pradejom kalbet 2 metu ir keliu savaiciu.
Atsakyti
Labas, mano dukrytei 2 metukai ir kelios dienos, kalba daug (praktiškai viską), būna žodžių kuriuos taria ne taip kaip reikia, bet dažniausiai kalba aiškiai, sudėlioja ilgesnius sakinius smile.gif Pirmą sakinį iš 4 žodžių pasakė būdama 1m. 5mėn.: mamyte paduok man bekę (žvakę) biggrin.gif (buvo toks žaidimas išimt žvakę iš žvakidės ir vėl įdėt ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingrida.S: 26 birželio 2007 - 08:49
labas na mano mazoji kalba jau nemazai tik neviska galima suprast biggrin.gif bet seip jau gerai pasako ir susikalbam jau gerai jau kelias raidelias pazysta tai eina kur pamato ir saukiia raideles pavadinima biggrin.gif
Atsakyti
na maniske irgi nedaug dar kalba bet jau daug pasako, ismoko mano varda tai kai neatsiliepiu kai mama saukia tai vardu kviecia smile.gif bet dabar bent jau kartoja ka pasakai tai ir daugiau sneka buna kad savo kalba kai pasakys tai sunku ir suprasti:) darzeli lanko bet del kalbejimo tikrai nepasakysiu kad ten daugiau ismoko sneket.
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 06 13, 17:21)
Is tikruju uzvesdama sia tema galvojau pavadinti;Dvimetuku kalba ir zodeliai-perleliai biggrin.gif ,bet kazkodel galiausiai sutrumpimau rolleyes.gif
Tokio amziaus vaikuciai,pradedantys kalbeti,pazeria daug perliuku thumbup.gif
Manoji kalba daug,bet kai kurie zodeliai jau,tokie thumbup.gif .Juokis iki asaru ..lotuliukas.gif .Pvz;anadien saukia teti;
-Kesty,teik cia,nes ten baubys,ahaaaa biggrin.gif
Kas keisciausia jos niekas nemokino tete vardu saukt doh.gif  biggrin.gif


labai puiki tema drinks_cheers.gif Maniškė pradėjo kalbėti 9 mėnesių, pirma ištarta frazė: "Kas čia?" Dar neturi 2 metukų, bet kalba aiškiai, sakiniais, tik vienintelės R raidės neištaria. O dėl prigalvotų žodžių ir frazių juokiuosi kiekvieną dieną lotuliukas.gif Buvo periodas, kad tėtį ir mamą vadino tik vardais. Nuvažiavome į parduotuvę o ji šaukia: "Dajau, Dajau (vyras Darius)...Inga , Inga aš noju sito". Praėjo šis periodas. Dabar kitas - "mama tu nematyk, ką aš dajau", "Tetuk, tu negijdėk, ką aš sakau".
QUOTE(vyšniux @ 2007 06 22, 14:24)

Na va,paaiskeja,kad mitas jog berniukai viska pradeda veliau daryti uz mergytes yra tik mitas ax.gif


Tikras mitas, netikiu tuo. Mano vyras pradėjo kalbėti 9 mėn, na va ir dukrytė taip pat. O aš, mama sakė, kad dar ir 2 metukų vos ką išlemenau. Tad nežinau nuo ko čia priklauso g.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Mano dukrytei jau 2 metukai ir savaitėlė. Kalba labai mažai schmoll.gif . Tuos žodžius, kuriuos moka, pasako aiškiai, bet jų labai nedaug - ant pirštų suskaičiuoti galima verysad.gif . Suprast viską supranta, save ir savo norus išreiškia ženklais, gestais. Kartoti nieko nenori, nors bendraujam daug. Kartais ir neramu darosi, ypač kai paskaitai apie bendraamžių pasiekimus verysad.gif
Atsakyti
Mes kalbam daug, ir sakiniais, bet dar labai neaiškiai. Na, aš suprantu, bet ir tai ne viską. Bet kai kieme susitinkam savo bendraamžius, ir dar mažesnius, daug geriau kalbančius, ir aiškiau, tai biški neramu darosi. na, bet manau, kad viskas savo laiku.
Atsakyti
Tikras mitas, netikiu tuo. Mano vyras pradėjo kalbėti 9 mėn, na va ir dukrytė taip pat. O aš, mama sakė, kad dar ir 2 metukų vos ką išlemenau. Tad nežinau nuo ko čia priklauso g.gif
[/quote]
tikrai netikiu blink.gif 9 men sneketi, nu nenusikalbekit mamos. schmoll.gif
Atsakyti
Maniskiai abu anksti pradejo kalbet,net r aiskiai taria ax.gif
Atsakyti