Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

QUOTE(PERLEN @ 2008 11 06, 20:48)
blink.gif  O tu pasiskaityk "Būrėjos Panevėžy",tai ten apie ją nekokie atsiliepimai  schmoll.gif  doh.gif


Na kaip ir visad - kiek zmoniu, tiek nuomoniu mirksiukas.gif Man jiir nelabai patiko, visai "ne i tema" nusnekejo ax.gif Bet yra, kam labai tiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrul @ 2008 10 13, 21:34)
Pries kokius 3 metus as ir buvau ezero g, tai labai daug pasake  thumbup.gif  Tik gaila, kazkur tel nr pasimete  ax.gif
O siaip labai faina moteryte yra Kelmeje thumbup.gif  O Siauliuos nebloga Geguziu gatveje Vera  ax.gif

O gal galima tos fainulkos iš Kelmės kontaktus? ax.gif Ką konkretaus pasakė,ar išsipildė? Ežero g. tai man schmoll.gif ,o draugei prieš kelis metus ką sakė,viskas išsipildė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 11 06, 22:32)
O gal galima tos fainulkos iš Kelmės kontaktus? ax.gif Ką konkretaus pasakė,ar išsipildė? Ežero g. tai man  schmoll.gif ,o draugei prieš kelis metus ką sakė,viskas išsipildė  doh.gif


Tel nr issiunciau i AZ mirksiukas.gif O pasake tai daug ir daug kas issipilde, nes ji buria ir kortom, ir runom, ir is delno, ir numerologija pasitelkia... ax.gif Kas is mano draugikiu vaziavo, visoms ji patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrul @ 2008 11 06, 22:49)
Tel nr issiunciau i AZ mirksiukas.gif  O pasake tai daug ir daug kas issipilde, nes ji buria ir kortom, ir runom, ir is delno, ir numerologija pasitelkia...  ax.gif Kas is mano draugikiu vaziavo, visoms ji patiko mirksiukas.gif


o kiek ima? Gal ir man nr i az? blush2.gif

Tiesa, kaip jus registruojates?Kaip paklausiat. kada butu galima apsilankyti? Ar tiesiai ir klausiat, kad isburtu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megule: 07 lapkričio 2008 - 08:51
QUOTE(megule @ 2008 11 07, 10:50)
o kiek ima? Gal ir man nr i az?  blush2.gif

Tiesa, kaip jus registruojates?Kaip paklausiat. kada butu galima apsilankyti? Ar tiesiai ir klausiat, kad isburtu?


Issiunciau i AZ mirksiukas.gif O kiek kainuoja net nzn - mokejom skirtingai 20-30lt ir nezinau nuo kota kaina priklauso g.gif O uztrunki pas ja apie 1,5 val doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrul @ 2008 11 07, 10:05)
Issiunciau i AZ mirksiukas.gif  O kiek kainuoja net nzn - mokejom skirtingai 20-30lt ir nezinau nuo kota kaina priklauso  g.gif O uztrunki pas ja apie 1,5 val doh.gif


oho,biskuti uzlaiko doh.gif gal per ilgai,kaip inf visa apdorot paciai paskui,puses turbut net nepameni,kol nepradeda pildytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 11 07, 11:46)
oho,biskuti uzlaiko doh.gif gal per ilgai,kaip inf visa apdorot paciai paskui,puses turbut net nepameni,kol nepradeda pildytis  smile.gif


Na zinok, man taip kai kas buvo, kol neissipilde, tol net nezinojau, kad pasake... lotuliukas.gif O draugyte mano prase, kad kartu eiciau ir esminius dalykus uzrasyciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrul: 07 lapkričio 2008 - 10:16
QUOTE(Indrul @ 2008 11 07, 10:15)
Na zinok, man taip kai kas buvo, kol neissipilde, tol net nezinojau, kad pasake... lotuliukas.gif  O draugyte mano prase, kad kartu eiciau ir esminius dalykus uzrasyciau ax.gif

aciuks.gif Už numeriuką,reiks pasimt diktofoną arba kokią kamerą ir įsirašyt,kad neužmirščiau,kas turi išsipildyti hihihi.gif Bet apsilankyt reikėtų mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 11 07, 17:46)
aciuks.gif Už numeriuką,reiks pasimt diktofoną arba kokią kamerą ir įsirašyt,kad neužmirščiau,kas turi išsipildyti  hihihi.gif Bet apsilankyt reikėtų  mastau.gif


nera uz ka mirksiukas.gif Jei apsilankysi, parayk, ar bent jau "i tema" pasakys mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
na ir aš norėčiau gauti jos kontaktus, parašykit kas į az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miegapele @ 2008 11 14, 15:35)
na ir aš norėčiau gauti jos kontaktus, parašykit kas į az smile.gif

Parašiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 09 29, 18:16)
Tai išduok  topsecret.gif  kur gerai nupasakoja  ax.gif ,o dažnai sako negalima vaikščiot  g.gif

Čia ne Šiauliuose, bet man pradeda pildytis, kuom aš nebetikėjau, kai kelios draugės man pasakė, kad tipo jom panašiai pasakojo. Bet man grynai pildosi, kiekvienas dalykas, nežinau ar galėtų būti tai atsitiktinumas. Kiek rizikavau šiais metais ir vien tos babulkos pastūmėta... ir neprašoviau, jei ne ji, kažin ar nebūčiau sudvejojus dėl savo svarbaus gyvenime sprendimo. Nenoriu pas tą pačią eit, nes man gerokai į ateitį pasakojo ir plius neseniai buvau. Labai gera yra Varniuose, ji jau ten ne būrėja, o visa aiškiaregė, bet man pas ją baugu dėl ligų. Bijau išgirst unsure.gif kai manoji pasakojo, kad tų ligų rimtų nebus, tai dabar bijau pas kažką kitą varyt, o tai sugadins mano visas optimistines mintis laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 14 lapkričio 2008 - 20:32