Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

QUOTE(night_ @ 2008 11 14, 20:28)
Čia ne Šiauliuose, bet man pradeda pildytis, kuom aš nebetikėjau, kai kelios draugės man pasakė, kad tipo jom panašiai pasakojo. Bet man grynai pildosi, kiekvienas dalykas, nežinau ar galėtų būti tai atsitiktinumas. Kiek rizikavau šiais metais ir vien tos babulkos pastūmėta... ir neprašoviau, jei ne ji, kažin ar nebūčiau sudvejojus dėl savo svarbaus gyvenime sprendimo. Nenoriu pas tą pačią eit, nes man gerokai į ateitį pasakojo ir plius neseniai buvau. Labai gera yra Varniuose, ji jau ten ne būrėja, o visa aiškiaregė, bet man pas ją baugu dėl ligų. Bijau išgirst unsure.gif  kai manoji pasakojo, kad tų ligų rimtų nebus tai dabar bijau pas kažką  kitą varyt, o tai sugadins mano visas optimistines mintis laugh.gif

Gal galima į AŽ kontaktus ax.gif Jei nesenai buvai,tai nėr ko eit ir dar į gerą pusę viskas pildos,tai niekur nebeik nono.gif
Atsakyti
Mergytes, kas buvot kelmej, papasakokit, kaip sekes mirksiukas.gif Ar bent jau " i tema" kalbejo jums? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrul @ 2008 11 15, 03:05)
Mergytes, kas buvot kelmej, papasakokit, kaip sekes mirksiukas.gif  Ar bent jau " i tema" kalbejo jums? ax.gif



gal galit tos is kelmes kontaktus man imesti? is anksto dekoju...
dabar esu labai pasimetusi ir skubiai reikia....
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2008 11 18, 16:53)
gal galit tos is kelmes kontaktus man imesti? is anksto dekoju...
dabar esu labai pasimetusi ir skubiai reikia....


issiunciau AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrul @ 2008 11 19, 11:20)
issiunciau AZ  mirksiukas.gif


dekoju
Atsakyti
QUOTE(emilijut @ 2008 11 05, 17:12)
sveikutes,na as pas ta Pikmiskio g buvau,tai kaip ir be reikalo sukarta kelione ieskant, kur ji issikurusi,o Ezero g buvau jau senokai,tai irgi siaip sau.Radviliskyje ptrie stoties labai nekonkreciai kalba,o kur centre prie Norfos yra,tai daug tiesos,bet jau labai nesusitelkia "darbui"moteriske,nuolat demesi blaskosi apie tai,koki sampuna naudoji,kur batus pirkai,ar bulkuciu papraso nupirkt uz jos lt.Na nebesinori pas tokia issiblaskiusia eit,o vat labai patiko viena netoli laidojimo namu.Ji is Panevežio atvykdavo kelis kart per savaite,kalba is nuotrauku ateiti.Ji berods Žvyro g. yra netoli laidojimo namu.Tik gaila,kad kontaktų nebeturiu :-( gal kas netyčia žinot? g.gif

kas nors jau buvot pas ja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emilijut @ 2008 11 06, 20:03)
cia nuo laidojimo namu vaziuoji tiesiai dar,o neisisuki i Tilzes g tam posukyje,tai ten neasvaltuotu keliuku kazkiek pavaziavus lygiagreciai su Tilzes g yra po desine tas namas zvyro g beros tada vadinosi,bet dar kazkoki kita girdejau tada tos gatves pavadinima  g.gif

taip vaziuoji lygiagreciai su tilzes gatve, vaziuoji ezero gatve, gedulo namai yra kairej pusej, tada gali suktis iskart prie gedulo namu i desine, ivaziuosi i mikrorajona, vaziuoji, vaziuoji ir ten daug issisakojusiu gatveliu, yra ir zvyro, bet ji tolelaiu nuo gedulo namu g.gif
nu simtas velniu, kaip idomu.zinociau adresa, uzsimetu palta ir nubegu hihihi.gif hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
As kur zinau, kad is Pnv atvaziuoja ir is nuotrauku pasako yra Viksru gatvej, toks" namelis is pasaku"... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indrul: 03 gruodžio 2008 - 14:43
QUOTE(Indrul @ 2008 12 03, 16:43)
As kur zinau, kad is Pnv atvaziuoja ir is nuotrauku pasako yra Viksru gatvej, toks" namelis is pasaku"...  blush2.gif

toks smelinis, medinis namas?tiksliai, nznau, ar ten viksru g.gif namo nr neznai?o ta bobuliuke(atleiskit, jei ten jauna moteris) daznai atvaziuoja?
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 12 03, 16:23)
toks smelinis, medinis namas?tiksliai, nznau, ar ten viksru g.gif  namo nr neznai?o ta bobuliuke(atleiskit, jei ten jauna moteris) daznai atvaziuoja?


Viksru 7, o kaip daznai nzn blush2.gif Anksciau budavo i sav karta (cia pries kokius 4 metus) ax.gif O del metu, zinai kaip sakoma, ju amziu sunku atspet ax.gif Man atrodo, apie koki 40 gal jai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrul @ 2008 12 03, 20:31)
Viksru 7, o kaip daznai nzn blush2.gif  Anksciau budavo i sav karta (cia pries kokius 4 metus) ax.gif O del metu, zinai kaip sakoma, ju amziu sunku atspet ax.gif  Man atrodo, apie koki 40 gal jai blush2.gif

ojei, cia komplikuota. Siaip nenueisi,, nepaklausi - ar dar atvaziuoja tokia motersyte is Pnv, esu girdejus hihihi.gif mastau.gif
liksiu prie savosios ezero gatvej.
dar geguziu gatvej buvo labai gera.Emilija.tik nznau, ar gyva moteryte, buvau senokai ir tai buvo senuciuke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 12 04, 17:16)
ojei, cia komplikuota. Siaip nenueisi,, nepaklausi - ar dar atvaziuoja tokia motersyte is Pnv, esu girdejus hihihi.gif  mastau.gif
liksiu prie savosios ezero gatvej.
dar geguziu gatvej buvo labai gera.Emilija.tik nznau, ar gyva moteryte, buvau senokai ir tai buvo senuciuke smile.gif


Aha, esu girdejus apie ta senuciuke 4u.gif Bet nesu buvus blush2.gif Geguziu gatveje nebloga yra Vera mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti