Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

smile.gif+2009 09 02, 18:46-->
QUOTE(ramce smile.gif @ 2009 09 02, 18:46)
867241694 rasa dainų rajonas, dainų gatvė  biggrin.gif
kai paskambinsi, ji pati labai maloniai tau adresą pasakys, nes reikia pirma užsiregistruoti.....Na bet jei nori galiu į az atsiųsti adresą    smile.gif


Va kur mes einam visos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 09, 17:23)
Va kur mes einam visos  blush2.gif

Aciu uz info mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 09, 16:46)
blink.gif  O tai su batais reiks eit į kambarį ?  doh.gif  blush2.gif  Ir kelintam aukšte,pagal buto nr. sprendiu,kad 5 a. blink.gif  kol užlipsiu swoon.gif  karsta.gif


Taip taip,su batais tiesiai i virtuve ant minkstasuolio smile.gif As tik iejusi pradejau metytis,tai ji pati is karto pasake,kad nereikia autis niekad pas bureja. Ir tikrai penktas aukstas biggrin.gif


QUOTE(lovely @ 2009 09 09, 18:20)
edux,pas kokia bureja buvote,gal galima kontaktus suzinoti.Noreciau nueiti, bet bijau blush2.gif Nesu buvusi pas burejas rolleyes.gif


Lovely, as cia perskaiciau visa tema nuo pirmo iki paskutinio psl. ir issirinkau Rasa.Nenusivyliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Buvau ir aš šiandien pas Rasą,užpumpavau į 5a.,pasportavau karsta.gif lotuliukas.gif ,man irgi nieko blogo nenusimato,pasakė daug gerų dalykų thumbup.gif ,šeip pasakot,ką sakė tai negalima ax.gif
Kas sekanti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(edux @ 2009 09 09, 20:58)
Taip taip,su batais tiesiai i virtuve ant minkstasuolio  smile.gif As tik iejusi pradejau metytis,tai ji pati is karto pasake,kad nereikia autis niekad pas bureja. Ir tikrai penktas aukstas  biggrin.gif
Lovely, as cia perskaiciau visa tema nuo pirmo iki paskutinio psl. ir issirinkau Rasa.Nenusivyliau  mirksiukas.gif

Noreciau apsilankyti, bet bijau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 09 10, 20:43)
Noreciau apsilankyti, bet bijau blush2.gif

irnesakyk.gif Nebijok,aš irgi bijojau,prieš važiuojant kažko širdis pradėjo makaluotis doh.gif ,kortas traukiant rankos net drebėjo blush2.gif ,tai ji ir sakė,kad dažnai taip būna moteriškėm iš susijaudinimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 09 10, 20:43)
Noreciau apsilankyti, bet bijau blush2.gif

Vajeee bigsmile.gif Visai kaip aš huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Perlen @ 2009 09 10, 20:36)
Sveikos  4u.gif Buvau ir aš šiandien pas Rasą,užpumpavau į 5a.,pasportavau  karsta.gif  lotuliukas.gif ,man irgi nieko blogo nenusimato,pasakė daug gerų dalykų  thumbup.gif ,šeip pasakot,ką sakė tai negalima  ax.gif
Kas sekanti?  unsure.gif


Sveikutes,
Siaip tai sekanti turbut as blush2.gif visa sia savaite negalejau, tai paskambinau susitarti kitam antradieniui, bet sako nezinau ar busiu namie, tai sako pirmadieni dar pasiskambink. Bet kita savaite tai jau tikrai eisiu, nes jau nebegaliu islaukti, kada eisiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 10, 20:04)
Vajeee  bigsmile.gif Visai kaip aš  huh.gif

O,ko tu bijai? lotuliukas.gif As bijau blogu ziniu blush2.gif , o geras zinias noreciau isgirsti, nors ir ne 100% tikslias lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Perlen @ 2009 09 10, 19:47)
irnesakyk.gif  Nebijok,aš irgi bijojau,prieš važiuojant kažko širdis pradėjo makaluotis doh.gif ,kortas traukiant rankos net drebėjo blush2.gif ,tai ji ir sakė,kad dažnai taip būna moteriškėm  iš susijaudinimo  lotuliukas.gif

O, kokios kainos pas burejas? g.gif Sorry, uz kvailus klausimus,bet kai nesu buvusi, net neisivaizduoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2009 09 11, 21:07)
O,ko tu bijai? O, kokios kainos pas burejas?

Nežinau, ko bijau. Jei žinočiau, nebijočiau laugh.gif Pas Rasą- 30Lt.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2009 09 11, 21:04)
Nežinau, ko bijau. Jei žinočiau, nebijočiau  laugh.gif Pas Rasą- 30Lt.

Supratau mirksiukas.gif Tai, kad nebutu mums taip baisu, teks eiti kartu lotuliukas.gif
Atsakyti
nera ko bijoti, labai faina moteryte thumbup.gif:
Atsakyti