Įkraunama...
Įkraunama...

"Liaudies legendos" apie kvailus vardus

Na nejaugi valstybines istaigos darbuotojai nesureaguotu, jei kas nors noretu iregistruoti toki varda, kaip "Fekalija" arba "Gejus". g.gif Nejaugi jie imtu ir viska aklai uzrasytu? g.gif
Atsakyti
Šiandien paskaičiau kitam forume apie vardus, tai ten pasirodo irgi yra ir Fekalija, ir Gėjus ir dar keli.

Pasirodo viena žino, kad 2002m buvo užregistruota Fekalija. O kaip patikrint g.gif Vat ar tikėt ar ne čia jau jūsų reikalas lotuliukas.gif

Gal nieko tokio jei pacituosiu g.gif
citata:
"Vat kai dar univere studijavau, buvo kalbos kulturos paskaitos, kalbejom apie taisyklingus vardus ir pan. Ir destytoja perskaite tu metu, berods 2002 m. kvailiausiu vardu sarasa, cia Lietuvoj, kokie buvo ideti. Migracijos duomenys ten buvo. Pirmoj vietoj buvo vardas....na nepatikesit. Ogi mergaitei kazkokie tevai idejo varda - Fekalija. Na, be komentaru cia, kazkaip man ir zodziu nera, ka bepasakyti"
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2007 06 19, 11:56)
Šiandien paskaičiau kitam forume apie vardus, tai ten pasirodo irgi yra ir Fekalija, ir Gėjus ir dar keli.

Pasirodo viena žino, kad 2002m buvo užregistruota Fekalija. O kaip patikrint  g.gif  Vat ar tikėt ar ne čia jau jūsų reikalas  lotuliukas.gif

Gal nieko tokio jei pacituosiu  g.gif
citata:
"Vat kai dar univere studijavau, buvo kalbos kulturos paskaitos, kalbejom apie taisyklingus vardus ir pan. Ir destytoja perskaite tu metu, berods 2002 m. kvailiausiu vardu sarasa, cia Lietuvoj, kokie buvo ideti. Migracijos duomenys ten buvo. Pirmoj vietoj buvo vardas....na nepatikesit. Ogi mergaitei kazkokie tevai idejo varda - Fekalija. Na, be komentaru cia, kazkaip man ir zodziu nera, ka bepasakyti"


man jau su tom Fekalijom kažkokia nesąmonė daros. Niekaip negaliu aptikėt, kad šiais laikais CMB tokį vardą leistų registruot. Negi nedrįstų tėvus bent apšviesti, ką tas vardas reiškia? nejaugi toks atbukimas, kad mašinaliai užpildo popierius ir viskas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2007 06 19, 13:07)
man jau su tom Fekalijom kažkokia nesąmonė daros. Niekaip negaliu aptikėt, kad šiais laikais CMB tokį vardą leistų registruot. Negi nedrįstų tėvus bent apšviesti, ką tas vardas reiškia? nejaugi toks atbukimas, kad mašinaliai užpildo popierius ir viskas?  blink.gif


Na nežinau kaip Lietuvoje ten yra, bet kitose šalyse tai tikrai bile ko neregistruoja, jei jau labai kvailas vardas, tai skaitosi vaiko teisių gynimas ir neregistruoja tokių.

Kas link tokių istorijų, tai aš labai gerai atsimenu, mūsų lietuvių kalbos mokytoja prieš gerus 15 metų mums pasakojo istoriją, kad irgi visokių vardų būna įregistruota ir kad kažkas buvo įregistravęs vaiko vardą Traktorius. Sakau gal kartais ta pati istorija pasakojama seniai, tik kad vardai keičiasi. g.gif
Atsakyti
Traktorina-tikrai buvo toks vardas porevoliuciniais,tarybų sąjungos pradžios laikais.Kaip ir Vladlenas(Vladimiras Leninas).Bet čia Rusijoje,ne pas mus gi.
Atsakyti
Apie Fekaliją esu girdėjus tokį istorijos variantą ir manau jis gali būti realus: žodžiu kažkokiam užkampy moteriškė susigalvojo dukrai vardą - Fekalija, labai gražus jis jai pasirodė. O kai nuėjo to vardo registruoti, jai paaiškino to žodžio prasmę, ko pasekoje mama nebedėjo to vardo. Ir viskas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fabijana @ 2007 06 19, 10:39)
Na nejaugi valstybines istaigos darbuotojai nesureaguotu, jei kas nors noretu iregistruoti toki varda, kaip "Fekalija" arba "Gejus". g.gif Nejaugi jie imtu ir viska aklai uzrasytu?  g.gif

va čia yra straipsniukas apie retesnius vardelius- vienas iš jų ir yra Gėjus mirksiukas.gif
o tikėti tuo ar ne,tai čia kitas klausimas
Straipsnis
Atsakyti
nu va iš kitos temos apie vardą Nemunas. pati parašiau, kad kažkada, pakankamai seniai, skaičiau laikraštyje apie tokį Nemuną Skendūną. ir va išlenda ponička kuri su juo vienam kurse mokėsi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 11 16, 13:28)
nu va iš kitos temos apie vardą Nemunas. pati parašiau, kad kažkada, pakankamai seniai, skaičiau laikraštyje apie tokį Nemuną Skendūną. ir va išlenda ponička kuri su juo vienam kurse mokėsi  bigsmile.gif


Aš atsimenu, kad esu mačiusi per televizorių kažkokią laidą (gal Atleik g.gif ) ir ten šnekėjo tokia moteriškė dirbusi kūdikių namuose kur rąstą berniuką po nemuno tiltu taip ir pavadino Nemunas Potiltis (gal nevisai tokia, bet esmė ta, kad po tiltu).

o kas dėl Fekalijos, tai pirmą kartą šitą ALE vardą išgirdau dap prieš kokius 9 metus kai mums Istorijos mokytoja papasakojo atseit jos kažkoia draugė dar prieš kokius 50 metų taip pavadino savo dukrą, bet istorija baigėsi tuo, kad jai dar nesukakus 18metų kartu su mama nuėjo vardą pasikeisti. Todėl ji tikrai netūrėjo nei grupiokų nei bedradarbių, nes vardas jau kitas mirksiukas.gif .
Na tada aš patikėjau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valerija: 20 lapkričio 2007 - 11:55
QUOTE(Ramunita @ 2007 11 15, 17:13)
va čia yra straipsniukas apie retesnius vardelius- vienas iš jų ir yra Gėjus  mirksiukas.gif
o tikėti tuo ar ne,tai čia kitas klausimas
Straipsnis


Na ir vardas ax.gif Manau, kad gal kokie 500 pasaulyje žmonių ir turį tokį vardą..... bigsmile.gif
Atsakyti
Nu vat smalsumas nugalėjo ir nutariau sukurti tokią apklausą. Baisiai įdomu, kiek gi atsiras pažįstančių Fekaliją.




Mieloji Cikadele, tikiuosi, kad suprasi, jog pribrendo laikas tokiai apklausai. Bent kas antras naujas narys, pasireiškiantis ''Vardų'' skyrelyje sakosi pažįstantis šeimą, kurioje mergaitė pavadinta Fekalijos vardu. Labai įdomu sužinoti, kiek gi tokių pažįstančių atsiras 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo,čia anekdotinis vardas ir tiek.Toks pats,kaip Triedena ir Žertvūnas lotuliukas.gif
Atsakyti