Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

QUOTE(roberta23 @ 2009 12 11, 15:26)
tikrai turėtų būti skanu ir sveika. Ačiū už recepuką. Išmėginsim


I sveikata ! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 11, 14:58)
Tų aritmijos rūšių yra ne viena. Vienos- tai tokie epizodiniai, kurie būna net ir sveikam žmogui, kitos- kelią grėsmę sveikatai, bet negyvybei. O tokį sutrikimą turėti ir nieko nejausti iš tiesų galima. Turiu pavyzdį iš savo aplinkos: mano tėvukui širdies ritmo sutrikimas buvo nustatytas tikrinantis plaučius- iki to laiko jis nieko nejuto. Nebeišėjo jam normaliai atstatyti to ritmo, tai jis jau keli metai vaikšto ir dirba su sutrikusiu ritmu, aišku pastoviai geria vaistus.
O gal jūsų vyras nesenai persirgo gripu ar peršalimo ligomis- tas ir turi įtakos. Nesijaudinkit tap labai, atlikę tyrimus, blogiausiu atveju apribos fizinį krūvį,
Tiesa, jei organizme yra kalio trūkumas, tas irgi labai įtakoja širdies darbą, reikės pagerti kalio preparatų.
Ir dar norėjau paklausti ar jam pulsa suretėjęs ar padažnėjęs?

jaučiu pati sau dėl jo infarktą įsivarysiu doh.gif

oi čia tokia cekavna istorija , jis prie metus ėjo privaloma sveikatos patikrinimą , tada irgi kažką leptelėjo dėl aritmijos bet nieko daugiau , tada šiemet vėl va prieš menėsį tyrėsi vėl rodo ten kažką EKG tai ten atėjus normalesne gydytoja ir sako kadangi čia va tau kartojasi reikėtu išsamesniu tyrimu padaryt tai paskyrę išvardintus jau tyrimus ( keliaus pirmadienį jau) . O šiai jis jaučiasi puikiai jokių jokių nusiskundimu neturi visai , prieš tai nesirgo gripų , tik prieš dvi savaites peršalimu bet tai jau PO tyrimų... bliamba kaip neramu nei miegot nei valgyt negaliu prisiskaičius , naktš vis pabundu žiūriu ar kvėpuoja.. greičiau tas pirmadienis gal kas paaiškėtu doh.gif bet su tokiais neįsižeiskit šundaktariais kažin ką gero ten pasakys , ten pas juos kaip anegdote " vienas sako daktare man skauda pilvą , kitas sako mane pykina , daktaras perlaužo aspirino tablete per puse ir sako vienam čia tau nuo galvos o kita puse duoda kitam čia tau nuo pykinimo " doh.gif tai ir ten taip kur lankosi MB gerai tik kad eilių nebūna doh.gif labai tikiuosi jei kas nusius jį į klinikas nors doh.gif

dėl kalio sumažėjimo visiškai įmanomas dalykas , nes jis linkės gausiai prakaituot o skysčių tai kaip vaikui vis verčiu gert , nešioju tai arbatos tai vandens , išprakaituoja daug labai ( dažnai būna normatyvai ir ttt ) o geria max du litrus į diena geriausiu atvejų doh.gif beja geria kava ir rūko mad.gif

dar gydytoja klausė ar jis nejaučia lig širdis apsiverstu? jis pasakė kad ne , bet veliau kalbėjom su mb ir prisiminėm kad jam kartais ( pora kartu į mėn) užeidavo tokie lig ir apsivertimai tada jis pasidarydavo raudonas veidas suprakaituodavo ir sušildavo ... ir po keliu min viskas nurimdavo g.gif panikos jam tikrai nėra ... tai išeina vis dėl to šiokių tokiu simptomu ir buvo jam...

o kas dėl pulso paradoksas , visada žavėjausi juo pulsu wub.gif padedavau galvą ant krūtines arba ant riešo rasdavau pulsą ir klausydavau jis man atrodė tobulas , jo širdis plakė ramiai ir labai ritmingai ... čia mano kaip pas triušį visada , gydytoja jau zuikiu vadina biggrin.gif o jo atrodė man tobulas kažkada skaičiavau jei gerai pamenu buvo 60/min g.gif ( bet nelabai pamenu ištiesu)

o dar prisiminiau jis blogai kvėpuoja pro nosį tai galėtu būt susiją? jam buvo lūžusi nosis darė operacija o db ji stebuklingai vėl pakrypo blink.gif tai pro viena šnerve jam sunkiau oras cirkuliuoja , miegodamas dažniausiai kvėpuoja pro burną smile.gif

o dėll to kad jam gali sumažint fizini krūvį gali ir darbo netekt unsure.gif bus tada mums šakutes ...

na va papasakojau puse mūsų gyvenimo biggrin.gif ką prisiminiau kad tik situacija kuo aiškesne būtu wub.gif
Atsakyti
[quote=Lera,2009 12 11, 16:34]
Aš patarčiau ramiai miegoti ir laukti prmadienio. Infarkto tikrai nėra ir artimiausiu metu tikriausiai nebus, nes jis paprasčiausiai gulėtų ligoninėje.
Vadinasi, jei ten kartojasi ir jis jaučia tuos permušimus, tai gali būti extrasistolės, čia tikrai nepavojinga, rašau jums kaip medikė, kartais būna ir pas sveiką žmogų. Kardiograma labai sunku juos pagauti, tai galimas dalykas, kad jam tai būna dažniau.
Kas dėl kalio, tai jo trūkumas tikrai gali sutrikdyti širdies darbą- jo daug netenkama ypač prakaituojant, taip pat geriant kavą, todėl po kiekvieno kavos puodelio tegul išgeria vieną stiklinę vandens. Tada paprasčiausiai inkstai turės ką šalint iš organizmo, o ne šalins reikalingas medžiagas. Per savaitgalį jau galit valgyti džiovintų slyvų, razinų, riešutų, na tų produktų, kurie turi kalio. Jei reikės gydytojas paskirs rimtesnį gydymą.
Na pulsas jo tiesiog idealus, vyrams norma 60-80 k/min.
Sunkus kvėpavimas naktį tikrai ne nuo širdies, čia tikriausiai traumos, operacijos pasekmė, bet gydytojui viską pasisakykit.

Tas tyrimukas dėl fizinio krūvio toks: duos minti dviratį ir žiūrės kaip krūvio metu keičiasi kraujo spaudimas, pulsas. Mano tėvukui įrašė į kortelę, kad saugotis fizinio krūvio ir tiek- jis ir toliau dirba ir retkarčiais dar pasportuoja.
Dėl darbo tikrai nebijokit pirmą kartą, gal ne taip smulkiai aprašiau: šis tyrimas labiau gydytojui nei ligoniui, kad įvertintų jūsų būklę ir skirtų tinkamus vaistus.
Dirbti tikrai tikrai neuždraus. Tai sprendžia ne vienas gydytojas ir ligoninėje reikia pragulėti apie 4 mėnesius. Na siūlė mano tėvukui nebedirbti jis nesutiko ir nieko dirba jau penkti metai, jam jau 65, o jūsų vyras jaunas.
Tiesa, mano vyrą irgi taip tyrė pernai- tai spaudimas aukštas užkilo, tai dabar didelio fizinio krūvio metu išgeria tabletę nuo kraujospūdžio.
Dar, jei pas jus įmanoma, prašykit, kad padarytų širdies echoskopiją.

Tai atrodo, tiek, kiek galėjau parašiau. Jei kiltų kokių klausymų rašykit, jei ką prisiminsiu aš parašysiu. Rytoj visą parą dirbsiu, tai gal išeis prisijungti.

Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 11, 18:22)
Ti atrodo, tiek, kiek galėjau parašiau. Jei kiltų kokių klausymų rašykit, jei ką prisiminsiu aš parašysiu. Rytoj visą parą dirbsiu, tai gal išeis prisijungti.

dėkui didelis, beabejo aš jau bandysiu sakyt kad spaustu ir ant eho , bet kai jie ten nieko patys nenusimano tai gal ir patys pasiūlys , mb kariškis todėl jo sveikatos būkle tiesiogiai susijusi su darbu ... štai kaip .. su nekantrumu laukiu pirmadienio jetau kaip man baisu ...

o dar ji šitaip prakaituoja ir taip nedaug geria , praranda juk daug svarbiu širdžiai medžiagų ypač kalį magnį... o dar ta kava ir liepiu po kavos puodeli vandiens įkalt bet ne visada klauso blink.gif
o tokiu permušimu ar kas ten kartais budavo jam jau du metus nebuvo... nei karto g.gif

pirmadienį parašysiu gal kokius rodiklius plačiau kas ir kaip ...

mb gydosi karo ligoninei / poliklinikoj ten tai medikai jei dar juos taip galima vadint rinktiniai


beja bananai irgi kalio turi tai juos kažkaip dažnokai valgom ... šiandien pripirkau riešutu , džiovintu vaisiu grikiu medaus ( jis širdžiai liux) grįš ir budėjimo maitinsiu viskuo kuo įmanoma , primaitinsiu taip kad pirmadieni pasakys tyrimai idealus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 11 gruodžio 2009 - 18:46
[quote=Lera,2009 12 11, 19:34]
dėkui didelis, beabejo aš jau bandysiu sakyt kad spaustu ir ant eho , bet kai jie ten nieko patys nenusimano tai gal ir patys pasiūlys , mb kariškis todėl jo sveikatos būkle tiesiogiai susijusi su darbu ... štai kaip .. su nekantrumu laukiu pirmadienio jetau kaip man baisu ...

o dar ji šitaip prakaituoja ir taip nedaug geria , praranda juk daug svarbiu širdžiai medžiagų ypač kalį magnį... o dar ta kava ir liepiu po kavos puodeli vandiens įkalt bet ne visada klauso blink.gif
o tokiu permušimu ar kas ten kartais budavo jam jau du metus nebuvo... nei karto g.gif

pirmadienį parašysiu gal kokius rodiklius plačiau kas ir kaip ...

mb gydosi karo ligoninei / poliklinikoj ten tai medikai jei dar juos taip galima vadint rinktiniai


beja bananai irgi kalio turi tai juos kažkaip dažnokai valgom ... šiandien pripirkau riešutu , džiovintu vaisiu grikiu medaus ( jis širdžiai liux) grįš ir budėjimo maitinsiu viskuo kuo įmanoma , primaitinsiu taip kad pirmadieni pasakys tyrimai idealus biggrin.gif

Na linkiu sėkmės, visai buvau užmiršus apie bananus, na bet ir pati žinai. Na sveikit, lauksiu gerų žinių smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sausė: 11 gruodžio 2009 - 19:56
Dėkui už patarimus , su nerimu laukiu pirmadienio . tikiuosi geriausio .. jei įdomu parašysiu ką sakė kaip gydys ( jei to prireiks ir pan ir pan smile.gif

Gero vakaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 11, 21:05)
Dėkui už patarimus ,  su nerimu laukiu pirmadienio . tikiuosi geriausio ..  jei įdomu parašysiu ką sakė kaip gydys ( jei to prireiks ir pan ir pan smile.gif

Gero vakaro smile.gif

Gero ir Jums vakaro ir ramaus savaitgalio. Žinoma, parašyk, kaip seksis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 11, 22:20)
Gero ir Jums vakaro ir ramaus savaitgalio. Žinoma, parašyk, kaip seksis. 4u.gif


Na kaip Jums sekasi? Ar labai nepanikuojat?

Ramybės Jums ir Jūsų namams.
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 13, 10:51)
Na kaip Jums sekasi? Ar labai nepanikuojat?

Ramybės Jums ir Jūsų namams.

dėkui už rūpesti. 4u.gif
tikrai panika tai ne biggrin.gif bet šiaip panikuoju ir net labai , vis žiūriu į MB kai vairuoja , skaičiuoju pulsą kai miega , naktį pabundu pačiupinėju ar gyvas ir ttt doh.gif beprotnamis , na nieko rytoj pirmai valandai darys eho širdies , dviratis kraujo tyrimai , paprašiau mb kad viską atšviestu , norėsiu žinot rodiklius bus lengviau suieškot info g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 13, 20:55)
dėkui už rūpesti. 4u.gif
tikrai panika tai ne biggrin.gif bet šiaip panikuoju ir net labai , vis žiūriu į MB kai vairuoja , skaičiuoju pulsą kai miega , naktį pabundu pačiupinėju ar gyvas ir ttt doh.gif  beprotnamis , na nieko rytoj pirmai valandai darys eho širdies , dviratis kraujo tyrimai , paprašiau mb kad viską atšviestu , norėsiu žinot rodiklius bus lengviau suieškot info  g.gif


Tai, jei galėsit parašykit kaip sekėsi. Sėkmės.
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 13, 20:18)
Tai, jei galėsit parašykit kaip sekėsi. Sėkmės.

dėkui 4u.gif
galėsiu , tikiuosi atšvies jis tyrimus tada ir skaičiukus galėsiu parašyt smile.gif

Atsakyti
Vienu žodžių nieko gero .... kai apsiraminsiu parašysiu daugiau .. db studijuoju išrašą .. registruosiu pas kardiologus klinikuose.. gal yra rekomendacijų pas ką geriau?
Atsakyti