Įkraunama...
Įkraunama...

Kai streikuoja širdelė

Nežinau, kaip dėl to mildronato, mano nuomone sportuojančiam žmogui jis labai dažnai skiriamas, bent mes reanimacijoje dažnai skiriam, aišku leidžiamą.

Mildronatas veiksmingai paskirsto deguonies suvartojimą jauniems ir sveikiems žmonėms.

Bet, aišku, čia tik mano nuomonė ir mano patirtis.


Tiesa dviratuko minti tikriausiai nereikia, nes ligos priežastis ne ta, minant žiūri kaip didėja pulsas ir AKS fizinio krūvio metu.
Atsakyti
pas B pažiūrėjau kalio kraujyje yra 3,8 tai kaip suprantu nėra didelis trūkumas tai norėjau paklaust ar 750 kalio nebus per daug? nes perdozuot irgi baisu ...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 12 14, 21:56)
taip ir vadinasi - kalio chloridas 750mg ruzavos tabletes
magni rinkites ir pagal kisene (tiesa pasakius niekad nesidomejau kuriam is isvardintu daugiausiai Mg, pasidomesiu biggrin.gif)
mildronato jaunam sveikam zmogui gal ir nereikia

P.S. issipletimas - kai padideja pacio skilvelio ertme, hipertrofija - kai sustoreja miokardas
poliklinikos EKG - aiskus sinusinis ritmas su kas ketvirta skilveline ekstrasistole. Ritmo sutrikimas, kuri reikia atstatyti - tai PV, PP, nesinusines tachikardijos

Sutinku, bet diagnozėje tai buvo parašyta, kad hipertrofija, aš juk nerašiau, kad padidėjo jo ertmė ar raumuo. Faktas tas, galiu parašyti aiškiau- kairio skilvelio hipertrofija, kai sustorėja kairio skilvelio raumuo (miokardas).
Atsakyti
poster_offtopic.gif

sause, o kokiais atvejais skiriat mildronata?
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 14, 22:08)
pas B pažiūrėjau kalio kraujyje yra 3,8 tai kaip suprantu nėra didelis trūkumas tai norėjau paklaust ar 750 kalio nebus per daug? nes perdozuot irgi baisu ...


Šiuo momentu tikrai nebus per daug, o jums nėra galimybės už kokios savaitėlės pasidaryti kalio tyrimo. Aš jūsų vietoje kokį dešimt dienų pagerčiau diasporalį ir kalio chloridą, o paskui pereičiau prie panangino- tai gana saugus vaistas, nes jame suderintas magnio ir kalio kiekis. Ir dar dieta su kaliu.

Kalio kiekis maiste

Kalio randama tiek augaliniuose, tiek gyvuliniuose maisto produktuose. Ypač daug jo yra džiovintuose vaisiuose – persikuose, abrikosuose, slyvose, razinose, kriaušėse, obuoliuose. Daug kalio randama riešutuose, sojoje, jūros kopūstuose, pupelėse, žirniuose, špinatuose, bulvėse, sėlenose, kviečiuose, bananuose, moliūguose, kriaušėse, persikuose, menkėse. Kiek mažiau kalio randama mėsoje, piene ir pieno produktuose, kiaušiniuose.
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2009 12 14, 22:20)
poster_offtopic.gif

sause, o kokiais atvejais skiriat mildronata?


Na, skiriam kaip pagalbinę priemonę tikrai nėra čia kažkoks širdies vaistas, kuris išgydytų.

Skiriam 1 g mildronato per parą kartu su kitais vaistais,todėl kad, smarkiai padidėja besigydančiųjų fizinio krūvio tolerancija, kairiojo skilvelio gebėjimas išstumti kraują, gerėja sistolinis kairiojo skilvelio tūris, sumažėja arterinis kraujo spaudimas. Pacientai, mažiau jaučia krūtinės anginos priepuolius. Be to, šį vaistą ligoniai gerai toleruoja.

O, be to, šis žmogus sportuojantis tai manau, jam tikrai reikalingas, nes šis vaistas tinka fiziniam ir protiniam darbingumui didinti, jeigu yra
fizinis ar psichinis nuovargis, jėgų grąžinimo periodu, taip pat sportininkams.
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 14, 21:21)
Šiuo momentu tikrai nebus per daug, o jums nėra galimybės už kokios savaitėlės pasidaryti kalio tyrimo. Aš jūsų vietoje kokį dešimt dienų pagerčiau diasporalį ir kalio chloridą, o paskui pereičiau prie panangino- tai gana saugus vaistas, nes jame suderintas magnio ir kalio kiekis. Ir dar dieta su kaliu.

Kalio kiekis maiste

Kalio randama tiek augaliniuose, tiek gyvuliniuose maisto produktuose. Ypač daug jo yra džiovintuose vaisiuose – persikuose, abrikosuose, slyvose, razinose, kriaušėse, obuoliuose. Daug kalio randama riešutuose, sojoje, jūros kopūstuose, pupelėse, žirniuose, špinatuose, bulvėse, sėlenose, kviečiuose, bananuose, moliūguose, kriaušėse, persikuose, menkėse. Kiek mažiau kalio randama mėsoje, piene ir pieno produktuose, kiaušiniuose.

dėkui.. rasim tas galimybės padaryt tyrimą pakartotinai , svarbiausia neperduozot dideles dozes papildu plius maistas su daug kalio nebus per daug unsure.gif magnio dzilin dėl kalio neramu man ...

dėl maisto žinau kur jo daug yra bet vistiek ačiū už priminimą ...

bet MB mane nuvyle galutinai ... sako vaistus pradėsiu gert tik po naujųjų metų ... ne nu aš be žodžių .. jaučių bręsta rytoj didelis skandalas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 14, 22:31)
bet MB mane nuvyle galutinai ... sako vaistus pradėsiu gert tik po naujųjų metų ... ne nu aš be žodžių .. jaučių bręsta rytoj didelis skandalas  verysad.gif



O tai gražiausia swoon.gif, na su tais vyrais visada taip būna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sausė @ 2009 12 14, 21:35)
O tai gražiausia swoon.gif, na su tais vyrais visada taip būna doh.gif

nu blin nesitikėjau iš jo.. jis juk atsakingas visada ir tt perskaitė kad tada negalės gert alkoholio ir sako o kaip Kalėdos o kaip Naujieji? gerikas mat atsirado doh.gif jofana nudesiu aš jį, bet kad rytoj bus didelis skandalas iki to kad niekur pas tėvus Kalėdom nevyksim tai faktas mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 12 14, 22:39)
nu blin nesitikėjau iš jo.. jis juk atsakingas visada ir tt perskaitė kad tada negalės gert alkoholio ir sako o kaip Kalėdos o kaip Naujieji? gerikas mat atsirado  doh.gif  jofana nudesiu aš jį, bet kad rytoj bus didelis skandalas iki to kad niekur pas tėvus Kalėdom nevyksim tai faktas mad.gif mad.gif mad.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
jei negers kibirais - tai ir vaistus, ir siek tiek alkoholio galima smile.gif beje, vartojant alkoholi dar labiau truksta magnio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2009 12 14, 21:44)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
jei negers kibirais - tai ir vaistus, ir siek tiek alkoholio galima smile.gif beje, vartojant alkoholi dar labiau truksta magnio smile.gif

tai aš žinau kad išplauna ir kali ir magni... tai jis daug ir negeria tik kol žandai paraudonuos ir labai rietai bet čia tipo šventes , n anieko artėja dydisis smegenų praplovimo metas mad.gif reikia atgal prigąsdint.. nes aš ji čia lig ir apraminau .. tai matyt ir atsipalaidavo žmogėnas blink.gif


kaipnenoriu bartis bet turbūt kitaip nieko nepešiu , dar paverksiu gi būtinai ..

o tas šiek tiek alkoholio tai kiek? ne geriau nereikia , jaučia mano minkštoji iki gero neprisives jo tokios nesąmonės doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 14 gruodžio 2009 - 21:48
Klausimas Sausei - mano vaikui po persirgto auksinio stafilokoko, iš to sekančio užsitęsusios geltos atsirao elektrosistolės, o nuo 3 m kažkur pastebėta kad širelės dydis ant maksimumo ribos. Na elektrosistolių jau koks 1,5 metų nebėr, ir širdelės dydis geras, tačiau po ligų ji padidėja. Ar yra tikimybė kad ji susitvarkys ir po ligų nebedidės? Beje, jo nepagrindiniai vožtuvai yra plastiški labai. Pagrindiniai - normalūs. Kokia tų nepagrindinių vožtuvų reikšmė širdies veiklai? Tikiuosi suprantamai paaiškinau.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 12 15, 10:18)
Klausimas Sausei - mano vaikui po persirgto auksinio stafilokoko, iš to sekančio užsitęsusios geltos atsirao elektrosistolės, o nuo 3 m kažkur pastebėta kad širelės dydis ant maksimumo ribos. Na elektrosistolių jau koks 1,5 metų nebėr, ir širdelės dydis geras, tačiau po ligų ji padidėja. Ar yra tikimybė kad ji susitvarkys ir po ligų nebedidės? Beje, jo nepagrindiniai vožtuvai yra plastiški labai. Pagrindiniai - normalūs. Kokia tų nepagrindinių vožtuvų reikšmė širdies veiklai? Tikiuosi suprantamai paaiškinau.


Pagrindiniai yra triburis vožtuvas, kuris skiria dešinįjį skilvelį nuo prieširdžio ir dviburis- skiria kairįjį skilvelį nuo prieširdžio.
Nepagrindiniai, nors literatūroje, tai labai retai įvardijama yra tarp skilvelių ir iš jų išeinančių arterijų pusmėnuliniai vožtuvai.
Plaučių pusmėnulinis vožtuvas išsidėstęs tarp dešiniojo skilvelio ir plaučių arterijos.
Aortos pusmėnulinis vožtuvas yra tarp kairiojo skilvelio ir aortos.

Vožtuvų lapeliai, uždarantys vožtuvą, yra labai ploni ir lankstūs, tačiau yra atsparūs didelėms apkrovoms, tai čia ir pasireiškia jų plastiškumas.

Vožtuvų reikšmė širdies veiklai yra ta, kad kai stumiamas kraujas iš širdies jis atsidaro ir po to užsidaro, neleisdamas jam grįžti atgal.

Kad širdelė po ligų padidėja nelabai gerai, kad jos dydis ir susitvarko, vistiek gali likti koks pažeidimas. Tai, kaip suprantu jūs tą auksinį stafilokoką sunaikinot? O širdutė padidėja po infekcinių ligų, anginos. Aš patarčiau, jei dar neišsioperavot anginos tą padaryti (čia reikalinga tada- jei vaikas 4-5 kartus per metus serga angina), žiūrėti, kad dantukai visada būtų sveiki, saugotis infekcijų.
Ir dar ar jam buvo paskirta kardiologo konsultacija? Man atrodo, jis kurį laiką turėtų būti kardiologo įskaitoje.
O, įdomu, jam kokia kardiologo diagnozė buvo nustatyta? tada galėčiau daugiau parašyti.

Na gal suprasit, ką čia parašiau, jei kas klauskit.
Atsakyti