Įkraunama...
Įkraunama...

Mano stebuklingasis maisto papildas

Sveika bigsmile.gif As tai jokios dietos specialios nesilaikau valgau viska,tik mazesnem porcijom,nevalgau saldumynu nevalgau po 6 val,tik nebent vaisius ir kas antra diena kankinu treniruokli thumbup.gif Tau dar daug liko atsikratyti riebaliuku? ax.gif sportuoji ar ne pati?
Atsakyti
QUOTE(jurguciuke @ 2008 02 11, 12:10)
Sveika  bigsmile.gif As tai jokios dietos specialios nesilaikau valgau viska,tik mazesnem porcijom,nevalgau saldumynu nevalgau po 6 val,tik nebent vaisius ir kas antra diena kankinu treniruokli  thumbup.gif  Tau dar daug liko atsikratyti riebaliuku? ax.gif sportuoji ar ne pati?


Na aš išsidėsčiusi irgi savo grafikėli taip, kad po 6 val nebevalgau 4u.gif pradžioje tai labai sunku buvo, bet po savaitės ir pripratau ax.gif Na kaip matai liniuotėje tai dar liko gabaliukas riebaliuku kurių norėčiau atsikratyti doh.gif sportuoju namuose, taip pat dar darausi masažiukus mirksiukas.gif bet jau borėtusi keliauti ir į kokį sporto klubą g.gif man aeorbika thumbup.gif o dar atsipalaiduoti pirtelėje thumbup.gif tik kad va masažai daug pinigėliu suryja, bet tik atsiras proga ir keliausiu bigsmile.gif
Atsakyti
Jo masazus noreciau ir as pabandyti,bet kolkas neiseina-brangoka unsure.gif girdejau,kad po masazu kaip ant sparnu skraido lotuliukas.gif pirtis irgi jega -tik va senokai bebuvau,reiks nulekti ...o jokio maisto papildo nebandei lieknejancioms? man tai visai nieko tie papildai,tik va ne visom padeda -nors aisku kitos valgo kaip ir anksciau,nesportuoja ir nori geru rezultatu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguciuke @ 2008 02 12, 14:02)
Jo masazus noreciau ir as pabandyti,bet kolkas neiseina-brangoka  unsure.gif girdejau,kad po masazu kaip ant sparnu skraido  lotuliukas.gif pirtis irgi jega -tik va senokai bebuvau,reiks nulekti ...o jokio maisto papildo nebandei lieknejancioms? man tai visai nieko tie papildai,tik va ne visom padeda -nors aisku kitos valgo kaip ir anksciau,nesportuoja ir nori geru rezultatu  doh.gif


g.gif o kokius tu papildus naudoji? ax.gif nors šiaip aš kažkaip nenusiteikusi cheminiais preparatais kūdintis blush2.gif nors vis paskaitinėju apie juos, bet nesugundo jų reklamos, o gal bereikalo? doh.gif
Aš tai darausi vakumini masaža, po pirmo karto buvo ne kas doh.gif šiandien einu trečiam raundui lotuliukas.gif visgi gerai ten tuos nereikalingus lašinukus paniurgdo lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveika rolleyes.gif as naudojau 4321 skysti ,pirkau supermamose-Lietuvoje tokiu nera.Ta prasme yra 4321,bet kitam pavidale -mano buvo kaip kapsulese..Pakelyje buvo 10 vnt,taigi 10 dienu i diena po viena.Tai negaliu drasiai sakyt,kad butent nuo ju palengvejau tais keliais kg g.gif ,aisku padejo mazintos porcijos ir fitness4.gif Bet manau,kad papildai greiciau padeda pasiekt norimo rezultato..Dabar turiu BIO C.L.A. Siuos suvartosiu ir sakiau pakaks kolkas rolleyes.gif Tiesa dar geriu lecitina,sako greitina riebaliuku deginima ..Tai va,o sakyk ta vakumini masaza kas daro zmogus ar koks aparatas lotuliukas.gif blush2.gif Matai kai nesusidurei zmogus ,tai ir tamsus miskas doh.gif Tik va pavadinimas baisiai skamba lotuliukas.gif Lauksiu atsakymo,beje cia kazkoks gavosi blondos ir jurguciukes susirasinejimo klubas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Va va ir aš apie toki kluba jau žadėjau rašyti lotuliukas.gif masažiuka daro masažistė su aparatu mirksiukas.gif žinok vakar buvo tik trečias kartas, tai po pirmo sykio visa gryžau mėlyna doh.gif labai skausminga procedūra, bet tikiuosi bus veiksminga 4u.gif daugiau gali paskaitinėti www.vmasazas.lt . Aš ten ir vaikštau ax.gif
Dar yra ir naminių būdu pasidaryti pačiai vakumini masažiuka ax.gif jei domina papasakosiu blush2.gif arba gali paskaitinėti forume, tikrai yra aprašyta "masažo taurės".
Beje iš kokio tu miesto? jei iš Vilniaus, tai papasakočiau kur tiksliai ieškoti tų taurių 4u.gif

Atsakyti
sveikute 4u.gif niu kaip po svenciu nepasunkejai lotuliukas.gif as tai per valentinke valgiau viska is eiles ech sakau buvo nebuvo-juk sventes lotuliukas.gif tai prisivalgiau men i prieki blush2.gif jau buvau pamirsusi ka reiskia valgyti daug ir visko ir taip skanu viskas thumbup.gif nu zodziu daba vel reiks grizt i senas vezias dietines,o tai tik biski atsipalaiduok ir kelnes nebesusisega doh.gif o tau nebuvo taip per sventes? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguciuke @ 2008 02 16, 12:14)
sveikute  4u.gif niu kaip po svenciu nepasunkejai  lotuliukas.gif as tai per valentinke valgiau viska is eiles ech sakau buvo nebuvo-juk sventes  lotuliukas.gif tai prisivalgiau men i prieki  blush2.gif jau buvau pamirsusi ka reiskia valgyti daug ir visko ir taip skanu viskas  thumbup.gif nu zodziu daba vel reiks grizt i senas vezias dietines,o tai tik biski atsipalaiduok ir kelnes nebesusisega  doh.gif o tau nebuvo taip per sventes? blush2.gif


lotuliukas.gif nu kad ne schmoll.gif labai aš jau noriu savo tikslą pasiekti doh.gif tai laikausi ax.gif man sunkiausi būna savaitgaliai doh.gif kai gryžtam į palangą, o ten uošvienė ir mama laukia su garuojančiais patiekalais doh.gif atrodo imčiau ir valgyčiau blush2.gif bet vėl prisimenu tikslą... thumbup.gif tikriausiai dėl to tokio noro ir negalėjimo ir svoris truputi greičiau krenta lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikute 4u.gif nu saunuole tu thumbup.gif siaip as is jonavos,ne is vilniaus ax.gif na kaip tie masaziukai,ar matosi rezultatas ?siaip kiek matau liniuoteje tai iki tikslo nedaug beliko-kilogramai tirpsta kaip sniegas thumbup.gif as pasiekiau 68 kg ir sustojo krist kazko,bet taip dar noretusi kelis pamesti blush2.gif nors tiesa sakant truputi atsipalaidavau ax.gif pradejau lepint save ...zodziu nori turet keliais kg maziau,reik taip visa gyvenima prisilaikyti doh.gif oi kaip sunku tom apkuniom moteriskem lotuliukas.gif o svoris tau po vaikuciu,ar dar neturi ju?
Atsakyti
QUOTE(jurguciuke @ 2008 02 19, 16:06)
sveikute  4u.gif nu saunuole tu  thumbup.gif siaip as is jonavos,ne is vilniaus  ax.gif na kaip tie masaziukai,ar matosi rezultatas ?siaip kiek matau liniuoteje tai iki tikslo nedaug beliko-kilogramai tirpsta kaip sniegas  thumbup.gif as pasiekiau 68 kg ir sustojo krist kazko,bet taip dar noretusi kelis pamesti  blush2.gif nors tiesa sakant truputi atsipalaidavau  ax.gif pradejau lepint save ...zodziu nori turet keliais kg maziau,reik taip visa gyvenima prisilaikyti  doh.gif oi kaip sunku tom apkuniom moteriskem  lotuliukas.gif o svoris tau po vaikuciu,ar dar neturi ju?


masažiukai tai thumbup.gif iš tikro matosi, nes kai gryžau namo ir mama apžiūrėjo, tai sakė kad rezultatas yra thumbup.gif ji darosi nami varianta to masažiuko, tai dabar užsigeidė to paties kurį darausi ir aš lotuliukas.gif
Aš labai bijau, kad ir man sustos jis kristi nepasiekus tikslo, bet stengiuosi atsilaikyti blush2.gif jei matau kad jau stoviu vietoje, pasidarau iškrovos dienelę, tada vėl pajuda lėtais žingsniais thumbup.gif
Svoris tai tikrai ne per vaikučius, nors malniau būtu kad būtų per juos bigsmile.gif Ištikrūjų tai priaugo kai apsigyvenau su brangiuoju, o jis mane pradėjo lepinti doh.gif iki to irgi turėjau problemų su svoriu, bet buvau jo atsikračiusi ax.gif ex... ka ta meilė daro, o svarbiausia maniškis sako: "Man tu tokia graži" doh.gif bet gi laikausi ne tik dėl jo, bet kad ir gerai pati jausčiaus thumbup.gif
Atsakyti
sveikute 4u.gif niu pas mane tai nieko naujo si karta -svoris tas pats,jokiu nauju priemoniu nepirkau ir nebenaudoju.. .zinai net nezinau ka cia dar padarius,kad greiciau tie keli kg nukristu ax.gif hihihi.gif dar mastau gal vibra tone dirza isigiti,kur reklamuoja g.gif kaip manai?vyras sako nepades,o mane kazko vilioja jis blush-anim-cl.gif2:beje tavo vyras sako,kad tokia grazi,o maniskis nu zinai jau pastorejai,gal laikas dietos pasilaikyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurguciuke: 20 vasario 2008 - 09:45
QUOTE(jurguciuke @ 2008 02 20, 10:43)
sveikute  4u.gif niu pas mane tai nieko naujo si karta -svoris tas pats,jokiu nauju priemoniu nepirkau ir nebenaudoju..  .zinai net nezinau ka cia dar padarius,kad greiciau tie keli kg nukristu  ax.gif  hihihi.gif dar mastau gal vibra tone dirza isigiti,kur reklamuoja  g.gif kaip manai?vyras sako nepades,o mane kazko vilioja jis  blush-anim-cl.gif2:beje tavo vyras sako,kad tokia grazi,o maniskis nu zinai jau pastorejai,gal laikas dietos pasilaikyti  lotuliukas.gif


Labas 4u.gif Nu ir vyras tavo doh.gif o jam dietos nereikia? lotuliukas.gif dėl to diržo ir aš galvojau ax.gif nes netoli mano darbo yra ta top shop parduotuvė, tik vis nesusiruošiu nulėkti pažiūrėti doh.gif manau būtu visai nieko dalykėlis raumenukams stimuliuoti thumbup.gif kažkur lyg ir skaičiau apie ta dirža... lyg ir čia forume g.gif
Vakar mašažų ir dietos pagalba atsikračiau dar 300 g thumbup.gif bet šiandiena man iškrova, tai rytoj ryte irgi tikiuosi rezulataų ax.gif
Atsakyti