Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios atnaujinimas, restauravimas

QUOTE(Karolina 33 @ 2005 08 01, 09:13)
Man teko savo vone (shizine) keisti, tai perliejo ja i krosni ir iskepe nauja vonike  biggrin.gif kainavo 260 lt. atveze uznese ir sumontavo... tikrai patenkinta  biggrin.gif geriau nei nauja pirkti..



O, jei Kaune ar būtų įmanoma ti atlikti, beje aš gyvenu aštuntame aukšte doh.gif , ar jie tikrai ta vinia užneštų doh.gif ir koks telefoniukas ,kur būtų galima paskambinti, kad ta vonią perlietų ax.gif , beje kiek laiko tektų būti be vonios???? cry.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 07 30, 21:37)
nežinau apie į kokią emalę keičiat, bet prietais metais atėjo dėdulė su savo įranga ir mano namuose atnaujino vonios emalę. kainos nepamenu, bet pamenu kad buvo daug dvoko ir daug dulkių



o kaip dėl kokybės ar rūdys dar neišlindo, ar nenusitrynė vėl tas naujasis "emalis" ax.gif , beje kiek laiko negalima buvo naudotis vonia????? doh.gif
Atsakyti
Nu nejaugi niekas negali pasakyti, kaip su tom restauruotom voniom buna cry.gif , juk noriu restauruotis, o nei neįsivaizduoju ar verta, gal dabar ištobulėjo technologijos, gal dabar labai puikiai restauruoja ir bent jau tuos 5 metus laikys g.gif verysad.gif , ar jau po metų ar kelių mėnesių visa restauracija nusiplaus verysad.gif cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivute: 05 rugpjūčio 2005 - 11:50
QUOTE(Aivute @ 2005 08 01, 13:58)
o kaip dėl kokybės ar rūdys dar neišlindo, ar nenusitrynė vėl tas naujasis "emalis" ax.gif , beje kiek laiko negalima buvo naudotis vonia????? doh.gif

kokybė liuksiška, rūdžių nėra lig šiol. tik nuo vandens tą parudavimą su priemonėm tam tikrom nuvalau ir vėl blizga. o kiek negalėjau naudotis - nepamenu. va kaip prieš akis stovi ta diena kai tvarkė vonią, o kas paskui - juoda duobė tongue.gif
ai, ir negalima tokios vonios valyti su milteliais. reikia tik su skystom priemonėm
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2005 08 05, 13:01)
kokybė liuksiška, rūdžių nėra lig šiol. tik nuo vandens tą parudavimą su priemonėm tam tikrom nuvalau ir vėl blizga. o kiek negalėjau naudotis - nepamenu. va kaip prieš akis stovi ta diena kai tvarkė vonią, o kas paskui - juoda duobė  tongue.gif
ai, ir negalima tokios vonios valyti su milteliais. reikia tik su skystom priemonėm


Na ačiū labai mirksiukas.gif , skambinsiu ir kviesiuosi meistrus į namus, reik susitvarkyti, nes siaubas kokia vonia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 07 30, 21:28)
Kisa i krosni ir keicia visa emali ( stiklo keramika juk ten ) , tai kad labai auksta temperatura .
Jei aks turiu ju tel jie patys isima ir atveza smile.gif
Kiti sss didelis neatlaiko ir poros metu smile.gif


QUOTE(Karolina 33 @ 2005 08 01, 10:13)
Man teko savo vone (shizine) keisti, tai perliejo ja i krosni ir iskepe nauja vonike  biggrin.gif kainavo 260 lt. atveze uznese ir sumontavo... tikrai patenkinta  biggrin.gif geriau nei nauja pirkti..


O gal telefoniuka galima tu meistru? As labai nenukamuosiu, 1as aukstas biggrin.gif Tiksliau, cia ne man, o tevams reikia. ax.gif O per kiek laiko padaro?
Bo tas emales "atnaujinimas" schmoll.gif Pries 2 metus dare, tai dabar visas dugnas geltonas ir neatsiplauna, kosmaras kazkoks, senesne geriau atrode. Ir ta emale, kaip jau rasiau, muilui nukritus atskilo. blink.gif Vienzo, as nusivyliau baisingai.
Atsakyti
Vonia pati atnaujinau ir jau beveik du metus ja naudojuos o jinai kai nauja.O buvo tokia pajuodusi,nes jau 30 metu buvo naudojama.Receptas vonios atnaujinimui:eini i "Senukus"perki dazus "renesans"rusu gamybos vonios atnaujinimui ir viska pagal instrukcija darai.Dazu kaina 29lt.Sekmes vonios atnaujinime smile.gif
Atsakyti
mano mociute gavo reklama i pasta, kad atnaujinimas apie 200 ar dar daugiau, bet ji nusipirko sveitimo milteliu ir palaikiusi juos paskui tryne, tai vonia dabar balta ballta, o buvo jau geltona, ruda...nes jai jau 40 metu doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas nors visdelto prisimenat adresa tos firmeles Lentvaryje, kuri, kaip supratau, atveza jau atnaujinta vonia. Nes girdejau neblogu atsiliepimu.

Is anksto dekui
Atsakyti
Mane ir domina vonios retauracijos Lentvaryje adresas.Kas žino prašau parašyti. smile.gif
Atsakyti
Mes nupirkome naują kraną su dušu, keliais etapais iššveičiau vonią su cilit ir blic, kadangi galvojam po metų idviejų šsikelti iš buto, esam patenkinti...
Atsakyti
Na as irgi galvojau perdazyti vonia, paskambinau i viena firmele, kaina apie 180 lt jei viena karta dazo, 220 lt kai du kartus nudazo.Dazymas karstuoju budu, bet kas cia per budas nezinau, garantija vieneri metai.
Pasiskaiciau jusu komentarus ir turbut teks apsistoti ties sena kol kas, o veliau gal nusipirkti nauja.Nors norisi ne baltos spalvos.
Atsakyti