Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų konkurso temų pasiūlymai

QUOTE(SuperMama @ 2005 01 21, 17:48)
Aš manau galime daryti taip. Padarysime apklausą kokio konkurso norėtumem labiausiai. Ir juos skelbsime tuo eiliškumu kiek jie surinks balsų. smile.gif

manau , kad taip butu geriausia. 4u.gif
Atsakyti
Valio!!! Pagaliau ir as galesiu savo nestukines nuotraukas parodyti wink.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 01 21, 17:20)
O kas turėtų būti Valentino konkurso nuotraukoje? Kaip būtinas atributas - širdelė ar šeima apsikabinusi? smile.gif



manau kad gal, galima but apsirengus raudonai! thumbup.gif
Atsakyti
Aš manau prie Valentino temos labiausiai tiks vėstuvinės nuotraukos. Tikrai kieviena turi ir nereikės specialiai ieškoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 01 22, 01:18)
Aš manau prie Valentino temos labiausiai tiks vėstuvinės nuotraukos. Tikrai kieviena turi ir nereikės specialiai ieškoti. smile.gif

man kazkaip nelabai atrodo valentinai sad.gif ir vestuvines nuotraukos, nes tada jau teks rinkt graziausia nuotaka, o LT linke ziuret i grozi, tai siukneles liks antroj vietoj... sad.gif valentine labiau turetu atsispindeti raudona, sirdute, buciniai ir pan.
Atsakyti
QUOTE(DAISY @ 2005 01 21, 16:09)
o as pasiulyciau mazuju terliu konkursa, manoji, ka tik iskrauste kosmetine ir lupdaziu "pasidaze lupas"




Turim nuotrauką su kaku pasiterliojęs doh.gif

Aš siūlyčiau prizus steigti bendrom pajėgom. Taip būtų galima apdovanoti net pvz 10 vietų thumbup.gif
Tikrai žaisliuką į tą fondą įdėčiau. Gal kas knygelę dar ir pan smile.gif

Ką manot?
Atsakyti
Valentino dienos proga siulyciau "Pirmojo bucinio" konkursa surengti ax.gif Tikrai neblogu kadru maciau "Stai mes kokie!" skyrelyje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 01 22, 01:18)
Aš manau prie Valentino temos labiausiai tiks vėstuvinės nuotraukos. Tikrai kieviena turi ir nereikės specialiai ieškoti. smile.gif


Netekėjusios neturės blush2.gif , nieko nesudalyvausim visuose ax.gif
Atsakyti
Mnau tikrai daug nuotraukų būtų šiame konkurse:)
Atsakyti
Labai daug geru ideju pateiket, dabar net minciu pritrukau. Teks pamastyti. Ka norejau pastebeti - kad gal reiktu atskirti profesionalias ir "namines" nuotraukas, kai kovojama del prizo. Man labai patiko visos dabartinio konkurso nuotraukos, bet manau, kad pries profesionalias labai sunku konkuruoti. Visgi jos graziau atrodo del fotografo patirties ir specialaus apsvietimo. Nenoreciau nuskriausti paprastu mamyciu, todel balsuosiu uz jas 4u.gif
Atsakyti
man labai patiktu vaikuciai su gyvunais arba kai maudosi 4u.gif cia pasakiau todel, kad pati turiu tokias nuotraukytes ax.gif o as labai noriu sudalyvauti ir parodyti savo leliu wub.gif
Atsakyti
Konkursas "Obuolys nuo obels..." - vaikuciu ir ju tevu vaikysteje foto (isrinkti pvz. panasiausia - mamytes ar tevelio kopija)
Atsakyti