Įkraunama...
Įkraunama...

Jūsų konkurso temų pasiūlymai

As tai galvoju- o apskritai, koks tikslas daryti konkursa profesionaliu nuotrauku? Negi mums idomu spresti, kas geriau nufotografavo- Cekanavičius ar Grigas? Ir ka paskui- nesim nugalejusiam profui ceki apsipirkti vaiku prekiu parduotuveje? biggrin.gif O jei prizas klientui- tai uz ka tas prizas? Kad nuejo nusifotografuoti? ax.gif Hm. Keistai kazkaip.

As uz savu darytas foto, uz pagautus momentus, nesupozuotus kadrus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 01 27, 15:57)
As uz savu darytas foto, uz pagautus momentus, nesupozuotus kadrus.  thumbup.gif


Va, ka norejau pasakyti thumbup.gif Juk nera dizaineriu ir paprastu drabuziu konkursu viename, reiktu kategoriju arba apribojimu ax.gif
Atsakyti
Va va ir as jau buvau iskelus tokia minti, bet deja buvau nusodinta ax.gif .

man liux ideja konkurso tipo ,,Ar mes nepanashus?" thumbup.gif thumbup.gif . Cia ir su gyvunais tiktu ir su teveliais cool.gif
o vasarai galetu buti ,, mano atostogos" ar ,,Mazasis sodininkas" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 01 27, 16:57)

As uz savu darytas foto, uz pagautus momentus, nesupozuotus kadrus.  thumbup.gif


As irgi uz thumbup.gif
Atsakyti
labai gera mintis" kokie mes panasus" thumbup.gif
Atsakyti
Galima butu visas mintis kazkaip apibendrinti ir sudeti i kelias kategorijas. Pavyzdziui, valentino dienai butu galima skelbti kazkokia gana abstrakcia tema - "Meile" ir i ja sutilptu ir vestuviu, ir pirmo bucinio, ir raudonu sirdeliu nuotraukos. O mes galetumem pasireiksti temoje "Mano darbeliai", kurioje galetu buti visi vaiku "nudirbami" darbai: ir koses "virirmas", ir grindu "slavimas" ir grazinimasis su mamytes lupdaziu. Gal net dantuku valymas...
Atsakyti
Vat, dar susišvietė- "Mama, o tu buvai maža?" Forumiečių vaikystės foto. Tipiškos mūsų laikų vaikų foto. Arba kokios netikėtos. rolleyes.gif
Atsakyti
Manau, kad reiktu ir pilvuku konkursa padaryti. Juk taip idomu butu!
Atsakyti
As irgi uz pilvuku konkursa nestuke.gif
Nes jau auga:)
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 02 01, 15:49)
Vat, dar susišvietė- "Mama, o tu buvai maža?" Forumiečių vaikystės foto. Tipiškos mūsų laikų vaikų foto. Arba kokios netikėtos.  rolleyes.gif



O gera ideja thumbup.gif turiu tokiu neblogu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(norge @ 2005 02 01, 12:49)
Vat, dar susišvietė- "Mama, o tu buvai maža?" Forumiečių vaikystės foto. Tipiškos mūsų laikų vaikų foto. Arba kokios netikėtos.  rolleyes.gif


Nuskenuotos gali nelabai kokybiskai matytis g.gif

Atsakyti
Lyg ir nebuvo tokio siūlymo : hm Fotokonkuras pirmojo dantuko tema blush2.gif pvz. "Žiūrėk, kas išdygo"..Aš esu mačiusi be galo daug gražių foto pas drauges, kai vaikiukas šypsosi, o burnytėje išdidžiai puikuojasi 1 - 2 dantukai biggrin.gif Tos nuotraukos linksmos, žavios ir dažana mama galėtų tokia foto pasigirti smile.gif
Atsakyti