Įkraunama...
Įkraunama...

Revlon

turiu kreminius seselius, tai faini smile.gif
Atsakyti
*Citra* : O kokiu atsiliepimu turite apie Revlon plauku priemones (sampunai, balzamai, kaukes...) Maciau jau parduotuveje pirkti.

As naudodavau ju balzama ar kauke... Regis ten balzamas buvo... Poto ju produkcija buvo dingusi....

Reziume: man patiko. Grazius, svelnius plaukus po plovimo turejau.
Atsakyti
QUOTE(Monada @ 2006 11 10, 17:15)
*Citra* : O kokiu atsiliepimu turite apie Revlon plauku priemones (sampunai, balzamai, kaukes...) Maciau jau parduotuveje pirkti.

As naudodavau ju balzama ar kauke... Regis ten balzamas buvo... Poto ju produkcija buvo dingusi....

Reziume: man patiko. Grazius, svelnius plaukus po plovimo turejau.


o tai ju Lietuvoj vel yra?
Atsakyti
Kai geguze lankiausi Lt, regis buvau kazkur uzmaciusi. Dabar ar yra net nepasakysiu...
Atsakyti
Šiaip tikriausiai nepadėsiu, bet šiuo metu gyvenu Suomijoje, tai Revlon'as yra kiekvienoj parduotuvėj šalia L'oreal'ių ir Isador'ų. Jei sakot, kad pudra gera, reikės pabandyti, nors šiuo metu man pati pačiausia Givenchy blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2006 11 10, 13:57)
turiu kreminius seselius, tai faini  smile.gif


Super dalykėlis, pati naudoju. Ilgai išsilaiko, nenubėga ir "netrupa" į akis.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 03 21, 20:46)
O kokiu atsiliepimu turite apie Revlon plauku priemones (sampunai, balzamai, kaukes...) Maciau jau parduotuveje pirkti.


aga,as ir siandien medinese sukose uzmaciau jas... kokie atsiliepimai,mamytes? ax.gif nuziurejau maitinancia drekinancia serija ...nepamenu tiksliai,kazkas su nutri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pieninė @ 2007 04 11, 15:33)
Super dalykėlis, pati naudoju. Ilgai išsilaiko, nenubėga ir "netrupa" į akis.

drinks_cheers.gif

Dar turiu lupu blizgi ir blakstienu tusa thumbup.gif
Gaila, bet viska tenka siustis is USA'os verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 05 10, 18:33)
aga,as ir siandien medinese sukose uzmaciau jas... kokie atsiliepimai,mamytes?  ax.gif  nuziurejau maitinancia drekinancia serija ...nepamenu tiksliai,kazkas su nutri  blush2.gif

O kokios kainos maždaug? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 05 12, 00:16)
O kokios kainos maždaug?  unsure.gif

iv.nuo 30-iki 106 uz kazkoki serumuka smile.gif nu tokios jau ne mazos,sakykim smile.gif
Atsakyti
aš dabar naudoju Revlon plaukų šampūną ir kaukę ir purškalą nuo plaukų slinkimo. esu labai patenkinta šiais produktais. naudoju liniją sausiems plaukams, tai net MB patiko, nors jis niekada nekreipia demesio su kuo plauti plaukus. džiaugiuosi, kad šių priemonių atsirado. aš tai jas perku medinėse šukose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(henika @ 2007 07 17, 10:21)
aš dabar naudoju Revlon plaukų šampūną ir kaukę ir purškalą nuo plaukų slinkimo. esu labai patenkinta šiais produktais. naudoju liniją sausiems plaukams, tai net MB patiko, nors jis niekada nekreipia demesio su kuo plauti plaukus. džiaugiuosi, kad šių priemonių atsirado. aš tai jas perku medinėse šukose  mirksiukas.gif

Mane domintu jusu kauke, jei eina kalba apie toki zydrai melsva ipakavima su baltu uzrasu, tai kokius ji plaukucius padaro? Mano plonuciai ir pakarpyti,saknys riebios-galai sausi tai ar man tiktu? Prasau patarkit 4u.gif
Atsakyti