Įkraunama...
Įkraunama...

Revlon

QUOTE(baggio @ 2007 07 17, 21:01)
Mane domintu jusu kauke, jei eina kalba apie toki zydrai melsva ipakavima su baltu uzrasu, tai kokius ji plaukucius padaro? Mano plonuciai ir pakarpyti,saknys riebios-galai sausi tai ar man tiktu? Prasau patarkit  4u.gif


na aš nelabai galiu patarti, nes mano plaukai tai visi labai sausi - tai ta kauke (pav.lyg ir equawe, vien zo drėkinanti sausiems plaukams) juos labai sušvelnina, po to jie man labai gerai išsišukuoja ir nebereikia purkšti jokių papildomų kondicionierių rolleyes.gif bet jeigu tavo šaknys riebios -ji gal ir per sunki būtų unsure.gif bet tikrai nežinau, nes tos kaukės aš daugiau tepu, o jeigu tu tepsi mažai, gal tau tiktų. bet ant galiukų manau tai neprošal ji būtų.... unsure.gif
Atsakyti
Man labai patiko kaukė sun care inter actives, rekomendavo mano kirpėja. Labai švelnūs plaukai tampa ir šukuojasi lengvai wub.gif o dabar dar ir šampūną tos pačios linijos nusipirkau, eisiu išbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 03 21, 19:46)
O kokiu atsiliepimu turite apie Revlon plauku priemones (sampunai, balzamai, kaukes...) Maciau jau parduotuveje pirkti.

nu man labai patinka plauku prieziuros priemones ir dazai neblogi, naudoju aliejuka ir purskikli nenuplaunama, visos priemonės kvepia thumbup.gif
Atsakyti
Gal žinot kur Klp. galima įsigyt šių priemonių? Nes "medines šukos" ir " gabija" nebeprekiauja rolleyes.gif
Atsakyti
turiu viena nuostabiausiu produktu kuris gali buti naudojamas vienas ir kaip pagrindas atspindintis sviesa. oda atrodo graziai o kai vakare nuplaunu veida oda svelnute be jokiu sudirginimu. vadinasi SKINLIGHTS FACE ILLUMINATOR jame yra C ir E vitaminu. tai pirma mano preke pirkta is revlon ketinu pabandyti ir daugiau sios firmos produktu. pirkau anglijoje
Atsakyti
Kur isigyti REVLON kosmetikos plaukams KAUNE????? Labai reikia
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 10 27, 19:35)
Kur isigyti REVLON kosmetikos plaukams KAUNE????? Labai reikia

buvusioj tauro batu parduotuvej, dabar ten kosmetika prekiauja, laisves al., netoli soboro. smile.gif
Atsakyti
Taip, aciu. Yra dar Savanoriu pr. "Gabija"...
Atsakyti
o kur isigyti Vilniuje? Kaune as PC Mole maciau, o Viln? Gal kas zinote g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurapde @ 2008 10 31, 11:22)
o kur isigyti Vilniuje? Kaune as PC Mole maciau, o Viln? Gal kas zinote g.gif

Medinese sukose, vokieciu g. 4u.gif
Atsakyti
Turiu revlon sampuna ir balzama drekinanti plaukus . Kol kas esu patenkinta, tinka mano jautriai galvos odai. bigsmile.gif
Atsakyti
kas ka zinot apie revlon professional Color Care Blond? g.gif
Atsakyti