Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(rosvile @ 2007 08 09, 14:08)
pirsliui gelyte butina kaip ir jaunikiui,tik i desine puse segama,o svociai tai tikrai nereikia,nebent i plaukus kokia grazia isisegti,bet ir tai manau pasenes dalykas smile.gif

Niu ką, tada teks eit ieškot jam tos gėlytės, jei jau reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(BlueFire @ 2007 08 08, 15:26)
jei pas tave muzikantai nelietuviai, pasitikslink iki keliu valandu gros - paprastai uzsieny fotografas ir muzikantai dirba tik iki 10-11 val.


aciu tau uz visus patarimus mirksiukas.gif mes muzikantu nesamdom, turim drauga, kuri yra kaip ir dj, tai tas be problemu. o ir fotografo mes norim tik dienos metu, per baliu saviskiai gales fotkint, galvojom pasipirkt tokiu vienkartiniu fotokameru, kad bet kas galetu fotkint, o tada jau atsirinksim foto
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 08 09, 08:38)
Jau surišau saldainius į ilgą virtinę, atrodo laaaaaabai įdomiai tongue.gif Šeštadienį jau vestuvės, paskutinius darbelius atlikinėju...


Mes taip darėm - atrodo gerai thumbup.gif aš pirkau Urmo bazėj papigiai juostelės tai surišau gal kokius 8 m g.gif o rišau tai tuos mažiukus saldainiukus, kur bibi vadinas hihihi.gif

QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 09, 10:16)
Pirsliui juosta nuotaka uzrista tada kai tu jau jam gelyte isegi mirksiukas.gif

gelytes gelytes unsure.gif  o dabar pagalvojau kadas be gelytes blink.gif  o kur svociai ja det??? ar i plaukus ar  prie krutines kur biggrin.gif  ax.gif mano suknia be gelyciu tai reies jauciu....Suknia bordo tai reikia geles raudonos matyt?? gal roze gyva ar kaip? g.gif


Aš gėlytes segiaus į plaukus... bet tik dėl to, kad taip norėjau, o šiaip tai svočiai jų nereik... gi puokštės sočiai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 08 10, 09:29)
Mes taip darėm - atrodo gerai thumbup.gif  aš pirkau Urmo bazėj papigiai juostelės tai surišau gal kokius 8 m  g.gif  o rišau tai tuos mažiukus saldainiukus, kur bibi vadinas hihihi.gif
Aš gėlytes segiaus į plaukus... bet tik dėl to, kad taip norėjau, o šiaip tai svočiai jų nereik... gi puokštės sočiai... ax.gif

Tai ir as noriu biggrin.gif biggrin.gif blush2.gif tai matyt dar su kirpeja tarsiuos rolleyes.gif
Atsakyti
Jezau, merginos, baigineju nuo proto nusokti. Jau atrodo viska susipirkau, o vel pasiskaitau foruma ir visokiausiu idomybiu atrandu...Kadangi du savaitgalius is eiles pirsliaujam, tai viska darau dvigubai... Ar jus, artejant vestuvems, nedepresuojat? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 10, 12:55)
Jezau, merginos, baigineju nuo proto nusokti. Jau atrodo viska susipirkau, o vel pasiskaitau foruma ir visokiausiu idomybiu atrandu...Kadangi du savaitgalius is eiles pirsliaujam, tai viska darau dvigubai... Ar jus, artejant vestuvems, nedepresuojat? blink.gif

Ryt piršliaujam. Kažkaip ramiai jaučiuosi, visai neįsitempus. Gal ryt ir bus nerimo, bet bendrai visada stengiuosi ramiai žiūrėt į gyvenimą, todėl beveik niekad nedepresuoju tongue.gif Žinai, vis tiek visada atsiras žmonių, kuriems kas nors nepatiks, taip pat visada bus tų, kurie džiaugsis, tai labiau priklauso nuo asmens vidinės būsenos, nusiteikimo, o ne nuo vestuvių ar kokio kito renginio vedančiųjų. Be abejo, vedėjai turi vesti kiek įmanoma tobulai thumbup.gif Labai tikiuos, kad viskas praeis puikiai, o jei ne, stengsiuos nesigraužt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 10, 13:55)
Jezau, merginos, baigineju nuo proto nusokti. Jau atrodo viska susipirkau, o vel pasiskaitau foruma ir visokiausiu idomybiu atrandu...Kadangi du savaitgalius is eiles pirsliaujam, tai viska darau dvigubai... Ar jus, artejant vestuvems, nedepresuojat? blink.gif


eina sau, du kartus is eiles pirsliauti doh.gif doh.gif doh.gif

QUOTE(Lelija33 @ 2007 08 10, 14:04)
Ryt piršliaujam. Kažkaip ramiai jaučiuosi, visai neįsitempus. Gal ryt ir bus nerimo, bet bendrai visada stengiuosi ramiai žiūrėt į gyvenimą, todėl beveik niekad nedepresuoju  tongue.gif Žinai, vis tiek visada atsiras žmonių, kuriems kas nors nepatiks, taip pat visada bus tų, kurie džiaugsis, tai labiau priklauso nuo asmens vidinės būsenos, nusiteikimo, o ne nuo vestuvių ar kokio kito renginio vedančiųjų. Be abejo, vedėjai turi vesti kiek įmanoma tobulai  thumbup.gif Labai tikiuos, kad viskas praeis puikiai, o jei ne, stengsiuos nesigraužt smile.gif


sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martynos mama @ 2007 08 10, 13:55)
Jezau, merginos, baigineju nuo proto nusokti. Jau atrodo viska susipirkau, o vel pasiskaitau foruma ir visokiausiu idomybiu atrandu...Kadangi du savaitgalius is eiles pirsliaujam, tai viska darau dvigubai... Ar jus, artejant vestuvems, nedepresuojat? blink.gif



2 kartus iš eilės blink.gif doh.gif medalio jums kokio reiktų... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 08 10, 14:18)
2 kartus iš eilės  blink.gif  doh.gif  medalio jums kokio reiktų... g.gif  biggrin.gif


tikrai, uz dideli triusa ir istverme thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes mergytes.....labai saunu kad cia randu tiek geru patarimu.as pirsliene einu rugsejo 8 d. tai irgi jau ruosiuosi ir ieskau visokiu idomybiu. smile.gif pasakykit jus man o kada jus tuos suristus saldainius panaudosit ir kokia ju paskirtis ax.gif blush2.gif geda kad tokia neziniuke esu
Atsakyti
QUOTE(usnyte @ 2007 08 10, 20:20)
sveikutes mergytes.....labai saunu kad cia randu tiek geru patarimu.as pirsliene einu rugsejo 8 d. tai irgi jau ruosiuosi ir ieskau visokiu idomybiu. smile.gif pasakykit jus man o kada jus tuos suristus saldainius panaudosit ir kokia ju paskirtis ax.gif  blush2.gif geda kad tokia neziniuke esu


mes naudojom stalo išpirkimui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(usnyte @ 2007 08 10, 20:20)
sveikutes mergytes.....labai saunu kad cia randu tiek geru patarimu.as pirsliene einu rugsejo 8 d. tai irgi jau ruosiuosi ir ieskau visokiu idomybiu. smile.gif pasakykit jus man o kada jus tuos suristus saldainius panaudosit ir kokia ju paskirtis ax.gif  blush2.gif geda kad tokia neziniuke esu

Taipat galima naudoti muzikantam, tai atrodys, kad piršliai labai daug įdėjo. thumbup.gif
Atsakyti