Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

[quote=Jurgitele,2007 08 14, 12:48]
[quote==Svaja=,2007 08 14, 10:30]
na aisku nereiks mirksiukas.gif mirksiukas.gif
niu va, vis dėl to, norisi verkt cry.gif sijona pasiuvo, ne toki, koki tarėmės, motyvuodama, kad medžiagos neužteko, nors kai matavo, sakė sočiai, turi užtekt verysad.gif nuotaika kažko subjuro, jau įsivaizdavau save gražią, o čia te kad nori verysad.gif
[/quote]
mad.gif mad.gif nu kokios jos vistik... unsure.gif
nusiramink sirdele , console.gif console.gif Tokiu atveju sakyciau kad siutu toki koki uzsisakei unsure.gif unsure.gif busi grazi pamatysi mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 14, 11:55)
mad.gif  mad.gif nu kokios jos vistik... unsure.gif
nusiramink sirdele , console.gif  console.gif Tokiu atveju sakyciau kad siutu toki koki uzsisakei unsure.gif  unsure.gif busi grazi pamatysi mirksiukas.gif  wub.gif

Tai ka jau ten sakyt, juk aš nuomoj siūnuosi, o jos iš ko turi iš to siūna doh.gif na kaip bus taip, bet kaip specialiai, kokio sijono nenorėjau, tai toki ir pasiuvo, kiaulystė kažkokia verysad.gif na bet bus matyti galutinis variantas, nes dabar tik matavausi, tai dar ne taip, atrodo, kaip atrodys visiškai pasiūta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 14, 12:58)
Tai ka jau ten sakyt, juk aš nuomoj siūnuosi, o jos iš ko turi iš to siūna  doh.gif na kaip bus taip, bet kaip specialiai, kokio sijono nenorėjau, tai toki ir pasiuvo, kiaulystė kažkokia  verysad.gif na bet bus matyti galutinis variantas, nes dabar tik matavausi, tai dar ne taip, atrodo, kaip atrodys visiškai pasiūta  g.gif

Visviena norisi jas.. gun_bandana.gif gun_bandana.gif

na varau i miesta ax.gif ir paskui i tusa su kolegem blush2.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 14, 12:01)
Visviena norisi jas.. gun_bandana.gif  gun_bandana.gif

na varau i miesta ax.gif  ir paskui i tusa su kolegem blush2.gif

Sėkmės, nepamiršk širdelių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 14, 13:02)
ax.gif
Sėkmės, nepamiršk širdelių  4u.gif

del ju ir varau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Jurgitele,2007 08 14, 12:48]
[quote==Svaja=,2007 08 14, 10:30]
na aisku nereiks mirksiukas.gif mirksiukas.gif
niu va, vis dėl to, norisi verkt cry.gif sijona pasiuvo, ne toki, koki tarėmės, motyvuodama, kad medžiagos neužteko, nors kai matavo, sakė sočiai, turi užtekt verysad.gif nuotaika kažko subjuro, jau įsivaizdavau save gražią, o čia te kad nori verysad.gif
[/quote]
na, niekaip as tu siuveju nesuprantu, tai jei mato, kad truks medziagos ir patinkantis modelis neiseis pasiuti, kodel klijentei neskambina ir neklausia ka daryti, o padaro savaip bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoska: 14 rugpjūčio 2007 - 12:13
QUOTE(vaidoska @ 2007 08 14, 12:12)
na, niekaip as tu siuveju nesuprantu, tai jei mato, kad truks medziagos ir patinkantis modelis neiseis pasiuti, kodel klijentei neskambina ir neklausia ka daryti, o padaro savaip  bash.gif

Na matai, aš galvoju, kai jos ten nuomoja, tai kaip pasius tai ir gerai bus, o jei man nepatinka, galiu eit ieškotis kitur blush2.gif bet kadangi aš visas nuomas apėjau, ir nieko neradau, o ši vienintelė pasiūlė, kad gali pagal mano gabaritus pasiūt tai ir sutikau, o norėjau kaip geriau, o gavosi, kaip visada cool.gif ir dar toks siutas paėmė, kai ji pasakė, kad 25 d. mano suknelę ima kita moteris, tipo ir jai labai patiko, o man sakė, kad aš būsiu pirma gun_bandana.gif bet jei dar ir murziną man atiduos, tai tada nežinau, ką aš darysiu stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 14, 14:10)
Na matai, aš galvoju, kai jos ten nuomoja, tai kaip pasius tai ir gerai bus, o jei man nepatinka, galiu eit ieškotis kitur  blush2.gif  bet kadangi aš visas nuomas apėjau, ir nieko neradau, o ši vienintelė pasiūlė, kad gali pagal mano gabaritus pasiūt tai ir sutikau, o norėjau kaip geriau, o gavosi, kaip visada cool.gif  ir dar toks siutas paėmė, kai ji pasakė, kad 25 d. mano suknelę ima kita moteris, tipo ir jai labai patiko, o man sakė, kad aš būsiu pirma gun_bandana.gif  bet jei dar ir murziną man atiduos, tai tada nežinau, ką aš darysiu stupid.gif


nu be zodziu doh.gif , tikekimes viskas bus gerai. Tikriausia ir pacios nenoretu savo vardo "tersti" g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 08 14, 13:24)
nu be zodziu  doh.gif , tikekimes viskas bus gerai. Tikriausia ir pacios nenoretu savo vardo "tersti"  g.gif

na tikiuosi dabar einu 29 d, matuotis o 30 d. turiu jau ją pasiimti, tai žiūrėsiu, kaip ji man spės sutvarkyt po tos moteriškės, nebent ta moteris, kaip aš tokių gabaritu tai tada gal ir spės, ai nebegaliu siutas ima ir tiek verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 13, 19:29)
Pasakykit mielosios svočiutės, mano suknelė bus tamsiai bordinė, tai aš galvojau vyrui ir marškinius panašios spalvos pirkt ir kaklarysi, bet paskui vėl pagalvojau, ar nebusim abu kaip beždžionės  blush2.gif  vienodom spalvom, šiaip jo kostiumas bus juodas, tai nežinau kokios spalvos jam marškiniai tiktu, nes gėlė atlape tai pat bus raudona , kaip mano suknelė  g.gif

Atpiršliavom šestadienį. Mes su vyru buvom raudoni. Mano suknelė buvo ryškiai raudona, vyro marškiniai lygiai tokios pat spalvos. Dar pirkom kaklaraištį jam specialų prie tų marškinių, ant tamsaus fono rausvi pagražinimai. Gėlytę į atlapą segėm mažytę, tikrą, ne dirbtinę. Kostiumas vyro buvo juodas, juostuotas (tos juostelės irgi juodos). Gavom pagyrimų, kad ypatingai gražiai atrodom. O man svarbiausia, kad puikiai jaučiausi, nes laaaaaaaaabai mėgstu raudoną ir kitas ryškias spalvas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelija33: 14 rugpjūčio 2007 - 16:15
gal kas patarsit kaip papuoset jaunuosius nakciai,vestuves rugp.25 o dar galva suku ir nesumastau.tos kurios jau atidirbot ta sunku darbeli patarkit smile.gif
gal ir porom ka nors iteiket? help.gif
Atsakyti
aš jaunajai nupirkau sexy naktinukus tigrinius, o jaunikiui trumpikes raudonas su užrašu ant užpakalio "come baby" bigsmile.gif
Atsakyti