Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 14, 07:27)
aš papuošalus užsisakiau pas vieną mamytę ir SM, tiksliau tik apyrankę,

bigsmile.gif bigsmile.gif as ir is SM mergaites uzsisakiau wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 14 rugpjūčio 2007 - 08:25
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 14, 09:11)
tai ir aš apie toki variantą galvoju, rožiniai marškiniai ir bordo kaklaryšis, manau turėtu būt gerai  g.gif  bet dar reikia rast pas mus provincijoj, nes kiek žiūrėjau tai nieko tinkamo neradau  doh.gif  o marškiniai šiaip gal geriau vienspalviai be eilutės,



Mes pirkom man rodos Aprangoj g.gif bet šiaip šiemet rožinių marškinių praktiškai visose pardėse yra... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peperoni @ 2007 08 14, 08:26)
Mes pirkom man rodos Aprangoj  g.gif  bet šiaip šiemet rožinių marškinių praktiškai visose pardėse yra...  smile.gif

nu matai man iki Aprangos reik vaziuot beveik 150 km, tai teks pas save ieškot tinkamiausio varianto blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 14, 08:23)
bigsmile.gif  bigsmile.gif as ir is SM mergaites uzsisakiau wub.gif  wub.gif

Na va būsim pasipuošusios vienetiniais papuošalais ir pačios gražiausios svočiutės lotuliukas.gif
Atsakyti
Na stai priartejo ir mano savaitgalis, jau baisu darosi, o kiek dar darbu doh.gif , po pirsliavimo galesiu ir as pasakyti savo pastebejimus, o gal kam ir scenariju atsiusti. Man atrodo, kad po pirsliavimo galvosiu, kad reikejo dar ta ir ana padaryti... kaip ir visada ax.gif
gal turit kokiu zodziu pries pradedan eiti per tilta?

Ikeliu pora tostu, kuriuos sakysiu, man jie labai wub.gif

Tostas uz draugus
Gyveno karta, senas, senas seneliukas. Vieną vakarą išėjo jis į sodą, šalia namelio. Atsisėdo po obelim, žiūri į saulėlydi ir galvoja. O Dieve, Dieve, kiek man liko metų gyventi šioj žemelėj? Ir tada jis išgirdo balsą:
- O kiek tu norėtum, mano sūnau?
Tada senelis pažiūrėjo į obelį ir tarė:
- Kiek ant šios obels lapų.
- O ne, negaliu aš tau tiek leisti. Atsakė Dievas
- Na gerai, tiek kiek ant šios obels obuolių.
- Ne ir tiek aš tau negaliu duoti, bet aš tau leisiu gyventi tiek metų, kiek tu turi draugų.
Seneliukas nubraukė ašarą, neturėjo jis draugų....
Tad pakelkime taures už jaunųjų draugus ir už jų ilgus gyvenimo metus.


Tostas
Gyveno karta neturtinga šeima. Nevisada ant jų stalo duonos būdavo, bet kai ją valgydavo, visada dalindavosi. Moteriškė juodąją, apkepusią riekės plutą pati suvalgydavo, o jos manynu skaniają minkštą dalį atiduodavo savo vyrui. Ir taip jie nugyveno ilgus metu, taip dalindamiesi duona.
Kartą moteriškė pagalvojo, kodel pačiai man nesuvalgius, jos manymu ta skanią minkštą duonos dalį. Ji apipjovus juoda plutą padavė vyrui, o pati pasiliko sau gardujį kasnelį.Vyro akyse sužibo ašaros ir jis tarė: Ačiū brangioji, kad kartą pagalvojai ir apie mane, aš visą gyvenimą svajojau apie tą juodą apdegusią plutą.
Tad gyvenkite mylėdami save, kad šalia jūsų artimas jaustusi laimingas.

Atsakyti
QUOTE(ciukcia @ 2007 08 14, 09:27)
Na stai priartejo ir mano savaitgalis, jau baisu darosi, o kiek dar darbu doh.gif , po pirsliavimo galesiu ir as pasakyti savo pastebejimus, o gal kam ir scenariju atsiusti. Man atrodo, kad po pirsliavimo galvosiu, kad reikejo dar ta ir ana padaryti... kaip ir visada ax.gif
gal turit kokiu zodziu pries pradedan eiti per tilta?

Ikeliu pora tostu, kuriuos sakysiu, man jie labai wub.gif

Tostas uz draugus
Gyveno karta, senas, senas seneliukas. Vieną vakarą išėjo jis į sodą, šalia namelio. Atsisėdo po obelim, žiūri į saulėlydi ir galvoja. O Dieve, Dieve, kiek man liko metų gyventi šioj žemelėj? Ir tada jis išgirdo balsą:
- O kiek tu norėtum, mano sūnau?
Tada senelis pažiūrėjo į obelį ir tarė:
- Kiek ant šios obels lapų.
- O ne, negaliu aš tau tiek leisti. Atsakė Dievas
- Na gerai, tiek kiek ant šios obels obuolių.
- Ne ir tiek aš tau negaliu duoti, bet aš tau leisiu gyventi tiek metų, kiek tu turi draugų.
Seneliukas nubraukė ašarą, neturėjo jis draugų....
Tad pakelkime taures už jaunųjų draugus ir už jų ilgus gyvenimo metus.
Tostas
Gyveno karta neturtinga šeima. Nevisada ant jų stalo duonos būdavo, bet kai ją valgydavo, visada dalindavosi. Moteriškė juodąją, apkepusią riekės plutą pati suvalgydavo, o jos manynu skaniają minkštą dalį atiduodavo savo vyrui. Ir taip jie nugyveno ilgus metu, taip dalindamiesi duona.
Kartą moteriškė pagalvojo, kodel pačiai man nesuvalgius, jos manymu ta skanią minkštą duonos dalį. Ji apipjovus juoda plutą padavė vyrui, o pati pasiliko sau gardujį kasnelį.Vyro akyse sužibo ašaros ir jis tarė: Ačiū brangioji, kad kartą pagalvojai ir apie mane, aš visą gyvenimą svajojau apie tą juodą apdegusią plutą.
Tad gyvenkite mylėdami save, kad šalia jūsų artimas jaustusi laimingas.

Labai gražūs tostai, kažkodėl, net susigraudinau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ciukcia @ 2007 08 14, 10:27)
Na stai priartejo ir mano savaitgalis, jau baisu darosi, o kiek dar darbu doh.gif , po pirsliavimo galesiu ir as pasakyti savo pastebejimus, o gal kam ir scenariju atsiusti. Man atrodo, kad po pirsliavimo galvosiu, kad reikejo dar ta ir ana padaryti... kaip ir visada ax.gif
gal turit kokiu zodziu pries pradedan eiti per tilta?

Ikeliu pora tostu, kuriuos sakysiu, man jie labai wub.gif

Tostas uz draugus
Gyveno karta, senas, senas seneliukas. Vieną vakarą išėjo jis į sodą, šalia namelio. Atsisėdo po obelim, žiūri į saulėlydi ir galvoja. O Dieve, Dieve, kiek man liko metų gyventi šioj žemelėj? Ir tada jis išgirdo balsą:
- O kiek tu norėtum, mano sūnau?
Tada senelis pažiūrėjo į obelį ir tarė:
- Kiek ant šios obels lapų.
- O ne, negaliu aš tau tiek leisti. Atsakė Dievas
- Na gerai, tiek kiek ant šios obels obuolių.
- Ne ir tiek aš tau negaliu duoti, bet aš tau leisiu gyventi tiek metų, kiek tu turi draugų.
Seneliukas nubraukė ašarą, neturėjo jis draugų....
Tad pakelkime taures už jaunųjų draugus ir už jų ilgus gyvenimo metus.
Tostas
Gyveno karta neturtinga šeima. Nevisada ant jų stalo duonos būdavo, bet kai ją valgydavo, visada dalindavosi. Moteriškė juodąją, apkepusią riekės plutą pati suvalgydavo, o jos manynu skaniają minkštą dalį atiduodavo savo vyrui. Ir taip jie nugyveno ilgus metu, taip dalindamiesi duona.
Kartą moteriškė pagalvojo, kodel pačiai man nesuvalgius, jos manymu ta skanią minkštą duonos dalį. Ji apipjovus juoda plutą padavė vyrui, o pati pasiliko sau gardujį kasnelį.Vyro akyse sužibo ašaros ir jis tarė: Ačiū brangioji, kad kartą pagalvojai ir apie mane, aš visą gyvenimą svajojau apie tą juodą apdegusią plutą.
Tad gyvenkite mylėdami save, kad šalia jūsų artimas jaustusi laimingas.


Tikrai grazus tostai. thumbup.gif As prisimenu, kai pries vestuves lankeme paskaitas, tai viena lektore sake, jog nesimas per tilta simbolizuoja mergystes, bernystes dienu palikima viename krante ir ejima i kita gyvenima (seimos gyvenima). Nezinau ar as cia aiskia parasiau, bet galima kazka simboliskai taip ir pasakyti, juk nebutinai visur posmais g.gif
o scenarijaus vis tik noreciau, nors daug turiu, bet vis kaip tam drakoniukui mazai. Po savo svociavimo rugsejo 15 d. butinai atsiusiu norincioms.
P.S. adresiuka parasiau i a.z. mirksiukas.gif
Atsakyti
scenariju issiusiu, kai galutinai sutvarkysiu, nes dar jame truksta uzbaigtumo.
I vestuves kurias einam, jaunoji tuokiasi antra karta ir turi sunu 8metu, tai nesinori ten labai ir kalbeti apie jaunyste ir t.t.., kad neatrodytu labai juokinga.
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 08 14, 09:39)
Tikrai grazus tostai.  thumbup.gif As prisimenu, kai pries vestuves lankeme paskaitas, tai viena lektore sake, jog nesimas per tilta simbolizuoja mergystes, bernystes dienu palikima viename krante ir ejima i kita gyvenima (seimos gyvenima). Nezinau ar as cia aiskia parasiau, bet galima kazka simboliskai taip ir pasakyti, juk nebutinai visur posmais  g.gif
o scenarijaus vis tik noreciau, nors daug turiu, bet vis kaip tam drakoniukui mazai. Po savo svociavimo rugsejo 15 d. butinai atsiusiu norincioms.
P.S. adresiuka parasiau i a.z.  mirksiukas.gif

Tai jau tikrai, kiek beturėtum, vis maža, ir pas mane jų yra begalė, bet vis dar naujų noriu, o savuosius po kelis kartus perskaičiau ir vis kažką nauja atrandu, tai dar savojo ir neturiu pilnai pasirašius, o mano piršliukas jau nerimauja, sakė, jam reik perksityt, kai ką išmokt, nes jis labai nemėgėjas su papkute draugaut doh.gif tai teks paskubėt.... taip kad ciukcia, jei negaila prašyčiau ir man scenarijų e-maila i AŽ parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ciukcia @ 2007 08 14, 10:48)
scenariju issiusiu, kai galutinai sutvarkysiu, nes dar jame truksta uzbaigtumo.
I vestuves kurias einam, jaunoji tuokiasi antra karta ir turi sunu 8metu, tai nesinori ten labai ir kalbeti apie jaunyste ir t.t.., kad neatrodytu labai juokinga.

NA TADA TAIP, BET GAL GALIMA SUSIETI, KAD SIOJE TILTO PUSEJE JUS PALIKSITE SAVO ATSKIRUS GYVENIMO KELIUS IR TOLIAU EISITE BENDRU KELIU, O TILTAS, KAIP SIMBOLIS, KAIP PEREJIMAS g.gif
Atsakyti
Tostai super.. net gumulas stojo gerklej blush2.gif blush2.gif
man ir vis negana ir negana lotuliukas.gif 1 diena vestuves ir tai negana doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2007 08 14, 10:54)
NA TADA TAIP, BET GAL GALIMA SUSIETI, KAD SIOJE TILTO PUSEJE JUS PALIKSITE SAVO ATSKIRUS GYVENIMO KELIUS IR TOLIAU EISITE BENDRU KELIU, O TILTAS, KAIP SIMBOLIS, KAIP PEREJIMAS  g.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

atsiusiu visoms 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 14, 10:59)
Tostai super.. net gumulas stojo gerklej blush2.gif  blush2.gif
man ir vis negana ir negana  lotuliukas.gif  1 diena vestuves ir tai negana doh.gif


kai mama juos pasake, tai ir man gumulas stojo gerklej, o sesuo susigraudino hihihi.gif
Atsakyti
Apsigirti noriuu..jau papuosalus mano pagamino blush2.gif
Atsakyti