Įkraunama...
Įkraunama...

Treineris

As taip pat lankausi pas gyd. Aurelija is Antakalnio. Tikrai zino ka kalba, yra patyrusi.
Man 26m. Mano problema buvo kreivoki apatiniai dantys, norejau patiesinti:)
Turejau sena(2metu senumo smile.gif ) panoramine nuotrauka kuria nunesiau kartu, ji paziurejus pamate namo netaisiklinga sakandi. Viska parode, paaiskino, kad cia neisgalvota problema. Informacijos gavau pakankamai. Man reikejo istraukti viena 8 danti, kad pageretu mano sakandis, man ta mintis nelabai patiko. Paklausiau ar galima ji palikti, ji pasake, kad tada visas procesas uztruks ilgiau +6men. gal daugiau. Pasakiau, kad neskubu smile.gif Paklausiau savo stomat. o gal reikia istraukti ta 8danti, ji sako kad jis yra geras ir reikia tik mazos plombos. Taip ir liko jis pas mane ax.gif Tas 8 dantukas netrugdo mano apatiniu dantu tiesinimuisi.
Na dar rezultatas priklauso kiek valandu per diena nesioju treineri. Minimun reikia nesioti 4val. per diena. 30min. nesioji, 30min. pertrauka. Ir bendroj sumoj turi gautis nesiojimo 4val. ir dar miegoti su juo. Pirmas naktis as jo nepamesdavau lovoje, bet isimdavau ir padedavau ant staliuko to nesuvogdama to. Bet po sav. megojau jau su treineriu burnoje rolleyes.gif
Na as tiesa sakant nenesioju 4val. per diena, max 1,5val. ir +miegu su juo. Bet rezultatu esu patentinta dantukai jau beveik tiesus thumbup.gif Gyd. sake, kad ir sakandis geresnis, bet dar reikia laiko...
Atsakyti
Sveiki,

gal žinote, ar treineris gali padėti pastumti apatinį žandikaulį į priekį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2012 09 06, 13:20)
Sveiki,

gal žinote, ar treineris gali padėti pastumti apatinį žandikaulį į priekį?  g.gif


Mano panelė jį dėl to tik ir nešioja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2012 09 06, 13:52)
Mano panelė jį dėl to tik ir nešioja  4u.gif


Ačiū 4u.gif gal ir ponioms padėtų tuomet blush2.gif

Tiesa, gal dar žinote, kokiose klinikose naudoja šį gydymo metodą - radau Antakalnio stomatologijos centre ir Lux Dentis. Gal dar lankotės kažkokiose kitose (Vilniuje)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kava: 06 rugsėjo 2012 - 14:21
QUOTE(kava @ 2012 09 06, 14:59)
Ačiū 4u.gif gal ir ponioms padėtų tuomet blush2.gif

Tiesa, gal dar žinote, kokiose klinikose naudoja šį gydymo metodą - radau Antakalnio stomatologijos centre ir Lux Dentis. Gal dar lankotės kažkokiose kitose (Vilniuje)?


Mes Lux dentis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2012 09 06, 13:20)
Sveiki,

gal žinote, ar treineris gali padėti pastumti apatinį žandikaulį į priekį?  g.gif

as jau pusiaukeleje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(edvina @ 2011 08 08, 17:46)
Išnešiojo vaikinas treinerį 4 metus. Dantukai nepalyginamai lygesni.
Nuo šiandien nešiosim Myobreicą.
Turim vilties, kad dar 3 metus panešiojus šitą prietaisą (tik maždaug po metų reikės keisti dydį) nereikės nei plokštelių, nei ko kito.

o sakykit koki treineri pries tai nesiojot? ir tiek ilgai? doh.gif doh.gif doh.gif klausiu nes stomotologe dukrai(6 metai) rekomendavo Myobreicą. . mums patys pirmi 2 apatiniai dantukai i vidu stumias, nes neturi vietos augt, vienu zodziu per mazas zandikaulis g.gif g.gif g.gif .kur ji galima nusipirkt ir kokios kainos?
Atsakyti
Keistai rekomendavo - mes irgi pradejome nuo pirmojo - rausvo treinerio (Treiner for kids) - jis minksciausias..
Nezinau kaip mums padeda - matyt mazokai pradejom ji nesioti nes sirguliavom, tai naktys automatiskai atkrenta del slogu ir gerkles skausmu, kosuliu... Bet islygino dantukus labai puikiai (vienas tik dar liko nelabai lygus........), o sukandimui dar reikes padirbeti matyt su rimtesniu treineriu nuo pavasario unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazule: 01 lapkričio 2012 - 22:38
kaip smagu netycia uzklysti i sita tema 4u.gif smagu, kad yra isbandziusiu ir besidziaugianciu rezultatais.

kai pries beveik 3 metus pati visiskai atsitiktinai susiduriau gerb. Aurelija Tunkuliene, pradejau nesioti traineri, uzsinorejau siuo atradimu pasidalinti viename populiariame merginu forume. stai ta tema:

diskusijos apie traineri

tuomet buvau puolama, kad reklamuoju, esu "atstove" ir fantazuoju, kad jokio poveikio sitas guminukas nedaro ir negali padaryti, kad skirtas tik vaikams. buvo liudna, nes norejau garsiai saukti "zmones, yra ne tik breketai, yra ir kitu, dar fiziologiskesniu metodu!"

bego laikas, ir pas Aurelija eme plusti zmones - nuo vaiku iki suaugusiu, ji man sakydavo "ka tu ten parasei internete, kad pas mane pradejo vaziuoti eilemis?" smile.gif kaip suprantu veliau pradejo dirbti su traineriais ir daugiau kliniku, atsirado pacientu, kurie jau galejo pasakyti "man labai veiksminga".

man paciai dabar 24 metai, traineris istaise visus braskejimus, mimikos rauksles aplink lupas, patraukta atgal apatini zandikauli ir tt.

linkiu visiems gero, kantraus nesiojimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
p.s. siom dienom dar pasidomejau, kas naujo situ Australijos "burnos tvarkymo prietaisu" gamintoju pasaulyje smile.gif

pasirodo, jie jau aiskiai atskyre ir pristate tiek Trainer T4A, tiek Myobrace A - for Adults, tai yra suaugusiems thumbup.gif

kaip smagu! anksciau suaugusiems rekomenduodavo paaugliams skirtus trainerius ir myobraisus, o dabar jau yra atskirai suaugusiems, jega thumbup.gif

na gal dabar jau nutils kalbos, kad sitie guminukai tik vaikams doh.gif

dar norejau pridurti - ar dantys grizta atgal po ilgesnio laiko nenesiojimo? pagal save sprendziu, kad visiskai ne. nes kai tik pradejau nesioti traineri, skausmas buvo kraupus. dabar kai isidedu ji po ilgesnio nenesiojimo laiko, nebeskauda. jis pats formos tikrai nepakeite, o jei neskauda, tai reiskia, dantys taip ir liko placiame, graziame lanke thumbup.gif

Trainer T4A

Myobrace A
Atsakyti
Sveikos as likau apsalus Neodente treineris 500 lt kosmaras bet radau kur pig 250lt tai INMODENTE smile.gif NET konsultacija 20lt o neodente 50 ohmy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etynsur: 29 lapkričio 2012 - 15:37
QUOTE(etynsur @ 2012 11 29, 15:37)
Sveikos as likau apsalus Neodente treineris 500 lt kosmaras bet radau kur pig 250lt tai INMODENTE smile.gif NET konsultacija 20lt o neodente 50 ohmy.gif

pasicekavysiu..kokio amziaus vaikui naudosit?
Atsakyti