Įkraunama...
Įkraunama...

Treineris

QUOTE(etynsur @ 2012 11 29, 15:37)
Sveikos as likau apsalus Neodente treineris 500 lt kosmaras bet radau kur pig 250lt tai INMODENTE smile.gif NET konsultacija 20lt o neodente 50 ohmy.gif


Mes mokėjom apie 250 lt. 4u.gif bet treineriai juk skirtingi būna... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazule @ 2012 11 29, 20:14)
Mes mokėjom apie 250 lt.  4u.gif bet treineriai juk skirtingi būna...  blush2.gif


bet šiaip, atrodo, bet kuris neturėtų daugiau nei 350lt kainuoti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pikudama @ 2012 12 03, 18:13)
bet šiaip, atrodo, bet kuris neturėtų daugiau nei 350lt kainuoti...  4u.gif

Ir as taip sakau !!! pinigu plesimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikudama @ 2012 12 03, 18:13)
bet šiaip, atrodo, bet kuris neturėtų daugiau nei 350lt kainuoti...  4u.gif


pirkau sau (36 m. man) prieš 2 savaites pas Aureliją Tunkulienę. mokėjau 350 Lt.
Atsakyti
Šiandien ir mano sūnui parekomendavo kol kas gydytoja treinerį nešioti. Užėjome ir į šalia esantį kabinetą (Klaipėdoje, Pievų tako stom. poliklinikoje), kur prekiauja įvairia stomotologine įranga. Mėlynas treineris pas juos 220 lt kainuoja 4u.gif Gal kam pravers paieskose 4u.gif
Atsakyti
https://mail-attachm...VyqCQWLoTTeDf7I
ar sis treineris padetu man istiesint priekini dantuka?
Atsakyti
Kur dar Aurelija Tunkulienė dirba be Antakalnio? Ten tik antradieniaisi priima, o as deja tik tam tikrom dienom būnu Vilniuje g.gif
Atsakyti
sesuo nešiojo kurį laiką vaikišką treinerį, tai dantys visiškai lygūs nepasidarė, bet būklė akivaizdžiai pagerėjo. dabar pirks didesnio dydžio, gal pavyks dantis dar labiau patiesint.
Atsakyti
jei kam reikėtų, už sutartą kainą galėtume perleisti vaikišką trainer T4K
Atsakyti
QUOTE(Garbanele86 @ 2012 08 17, 11:41)
As taip pat lankausi pas gyd. Aurelija is Antakalnio. Tikrai zino ka kalba, yra patyrusi.
Man 26m. Mano problema buvo kreivoki apatiniai dantys, norejau patiesinti:)
Turejau sena(2metu senumo  smile.gif  ) panoramine nuotrauka kuria nunesiau kartu, ji paziurejus pamate namo netaisiklinga sakandi. Viska parode, paaiskino, kad cia neisgalvota problema. Informacijos gavau pakankamai. Man reikejo istraukti viena 8 danti, kad pageretu mano sakandis, man ta mintis nelabai patiko. Paklausiau ar galima ji palikti, ji pasake, kad tada visas procesas uztruks ilgiau +6men. gal daugiau. Pasakiau, kad neskubu smile.gif Paklausiau savo stomat. o gal reikia istraukti ta 8danti, ji sako kad jis yra geras ir reikia tik mazos plombos. Taip ir liko jis pas mane ax.gif  Tas 8 dantukas netrugdo mano apatiniu dantu tiesinimuisi.
Na dar rezultatas priklauso kiek valandu per diena nesioju treineri. Minimun reikia nesioti 4val. per diena. 30min. nesioji, 30min. pertrauka. Ir bendroj sumoj turi gautis nesiojimo 4val. ir dar miegoti su juo. Pirmas naktis as jo nepamesdavau lovoje, bet isimdavau ir padedavau ant staliuko to nesuvogdama to. Bet po sav. megojau jau su treineriu burnoje rolleyes.gif
Na as tiesa sakant nenesioju 4val. per diena, max 1,5val. ir +miegu su juo. Bet rezultatu esu patentinta dantukai jau beveik tiesus thumbup.gif  Gyd. sake, kad ir sakandis geresnis, bet dar reikia laiko...



O kiek laiko jau nesiojat? as ir gundausi...bet man jjau ne niolika:)
Atsakyti
QUOTE(salomena_ @ 2013 03 20, 20:09)
O kiek laiko jau nesiojat? as ir gundausi...bet man jjau ne niolika:)

Dar uzsidedu karts nuo karto nakti smile.gif. Bet manau viska gyd. pasakys ar tai imanoma ar ne. Geriau nueiti i konsultacija o ne savarstyti, ir bus aisku wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kava @ 2012 09 06, 13:20)
Sveiki,

gal žinote, ar treineris gali padėti pastumti apatinį žandikaulį į priekį?  g.gif


Juokų darbas smile.gif
Atsakyti