Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Corsa

QUOTE(Bonce @ 2008 05 31, 11:48)
Seikos.  4u.gif
Neturiu aplink specu sios srities, tai paprasysiu pasidalinti patirtim ar nuomone jusu  mirksiukas.gif
Siaip noriu kuo mazesnes, kuo maziau kuro naudojancios, beabejo ir kuo pigesnes masinos. Nors vairuotojo pazymejima turiu jau 6 metus, bet patirties... galima ant pirstu suskaiciuot  blush2.gif
Daug bendradarbiu moteriskiu vairuoja automatus, tai atsidziaugt negali  thumbup.gif
Zinau, kad maza masina nesaugi ir pan., bet as noriu kuo mazesnes ir taskas  biggrin.gif
Dar variantas - Ford Ka, bet gaila, kad ju automatu nebuna  verysad.gif
Kadangi busiu kaip ir pradedanti vairuotoja, tai daug investuot i masiniuka nenoriu, nes jauciu bus sonai nubraizyti  hihihi.gif
Papildyta:
Beje, dar pridesiu, kad ta Corsa butu 1994-1995 m. kaina iki 6000 Lt  ax.gif

Mano kaip tik pirmasis mašinukas ir yra automatinė Corsa. Aš lb džiaugiuosi. Kaip rašė skelbimuose, kai ją pardavinėjo, "puikus miesto vikruolis". Užmiestyje ar autostradoje nebūtų su ja labai patogu, bet mieste vazineti, parkuotis tikrai jos sočiai.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2008 06 03, 08:49)
Na pirmiausia reiktų pagalvoti apie tai, kad 1994-1995 metų automatas gali būti jau prie pabaigos. O automatinių pavarų dėžių remontas labai labai brangus. Tad pirmiausia turi atsakyti sau ar turėsi pinigų ir noro remontui. O šiaip opelis yra opelis. Corsa labai mažas automobiliukas, su juo nepalakstysi ir nepadraginsi, variklis bus labai silpnas, žinoma kuro rys pakankamai mažai, jei tau to ir reikia, tada pirk.
O grožis subjektyvus dalykas, man mažos mašinos neimponuoja.


Ne visai tiesa sakai... g.gif Opeliniai ir varikliai,ir dezes yra pakankamai patvarios,ir itin patvarios vaziuokles,be to,geras manevringumas,nesulyginti,pvz.,su fiat... cool.gif
Be to,senesniu opeliu remontas ir dalys nebrangus.
Atsakyti
Na kadangi as tikrai nesiruosiu draginti, tai man mazas greitis tikrai ne minusas. Svarbiausia, kad butu lengva ir smagu vaziuot. O i autostrada ar uzmiesti taip pat retokai tenka vaziuot smile.gif
Kazkaip opeliai jau pasidare mano seimos masina lotuliukas.gif
Labai noriu sito masiniuko dabar, tik va reiktu savaja parduoti, kad galeciau sia nusipirkti. Nes pries metus nusipirkau Seat Ibiza, bet isvaziavus gal tik tris kartus buvau, MB perleidau pasivezint blush2.gif . Kad ir maza ji, bet man vistiek per didele atrodo doh.gif
Jei noretu kas nors netycia Ibizos, tai prasom blush2.gif http://www.skelbiu.lt/3669895.html
Atsakyti
Gali ant opeliu varyt kiek nori, bet musu seimoj jau trecia masina ir opelis lotuliukas.gif Turejom 89 metu opel vectra automata, veike puikiai. tik su dujom pagadinom masina doh.gif Butume pasitvarke, bet reikejo ir didesne masinos, nusipirkom omega universala, ir abu su vyru gailejomes kad ne automatas verysad.gif Dabar sau ieskau masinytes ir jokios netinka aprat opelio, bandziau visokiu ziureti, tai vaziuoja kietai, tai pagal metus kaip atgyvena atrodo. O del rudyjimo irgi prikaluso kaip priziuresi, kartais ir audi ir volkswagenai buna labiau surudije ax.gif
As ir pamaciau mieste corsa patiko, tik va man butu per maza, nes du vaikai, vezimas, o jei dar ka isideti ir ner vietos, bet miesto masinyte jauciu butu super.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2008 06 03, 20:14)
Ne visai tiesa sakai... g.gif Opeliniai ir varikliai,ir dezes yra pakankamai patvarios,ir itin patvarios vaziuokles,be to,geras manevringumas,nesulyginti,pvz.,su fiat... cool.gif
Be to,senesniu opeliu remontas ir dalys nebrangus.

Na kaip pati kažkada sakei nėra nieko amžino. Jei mašina yra gera kam ją parduoti? Tiek vokiečiai, tiek italai ar prancūzai automatus parduoda būtent dėl pavarų dėžės gedimo.
Automobilio pirkimas yra loterija, galima nupirkti ir gerą ir blogą variantą. Perkant mašina visada reikia apsvarstyti visus galimus blogus gedimus, šiuo atveju automatinės pavarų dėžės gedimą. O automatų visų remontas yra nepigus ir mažai servisų tuom užsiima, kas kelia darbų kainą. Nereikia lyginti mechaninės ir automato remonto išlaidų, kainos tikrai labai skiriasi, nepriklausomai nuo modelio.
Aš nesakau, kad automatas bus būtinai parėjęs, bet tokią tikimybę reikia apsvarstyti.
Papildyta:
QUOTE(wilike @ 2008 06 04, 08:04)
O del rudyjimo irgi prikaluso kaip priziuresi, kartais ir audi ir volkswagenai buna labiau surudije  ax.gif

Audi nerūdija, visa cinkuota eina nuo kokių 1986 metų. Jei surūdijus, vadinasi buvo daužta ir nesutvarkyta normaliai. Dar pagalvočiau ar tokią pirkti. Opeliai nuo kažkurių tai metų (gal kokių 2000 g.gif ) irgi visi ėjo cinkuoti.
Atsakyti
Opeliai cinkuoti eina nuo 98m,o labiau uz opelius rudyja fordai,mersai ir civikai (senesniu metu),bet nusipirkus Lietuvoj nevazineta ir be rudziu ,padengus antikorozine, tikrai nerudys.
O geru masinu nieks neparduoda,bet daznai jomis yra atsikratoma jei kur idauziamos,ar atsibosta,ar jau daug nuvaziavusios,ar baigesi tiesiog garantija ar pan.,ten kitas poziuris,kiti finansai...Bet juk nebutina su parejusia greiciu deze pirkti,tikrint reikia,neimsi juk kates maise.
O opeliai smagios masinytes,droziu jau antra ir sekanti ko gero tokia pati bus,jokios kitos nenoriu thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif neseniai įsigyjau šį modeliuką, esu labai patenkinta,tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
Na va, ir as pagaliau nusipirkau savo corsiuke biggrin.gif Nors kuro sunaudoja labai daug, bet kolkas teikiu pirmenybe konfortui ax.gif
Atsakyti

keliu temą smile.gif

galvoju pirkt Corsa ne senesnę 98m. gal kas kokių pastabų, komentarų ax.gif
Atsakyti
kaip aš noriu nuliovos corsos wub.gif su 1,6 varikliu juodą dvidurę wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 07 gruodžio 2008 - 12:09
Nusipirkau opel corsa elegance - 2001 dyzeliuka, super masinyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(yolitux @ 2009 02 11, 23:01)
Nusipirkau opel corsa elegance - 2001 dyzeliuka, super masinyte  thumbup.gif

Gal kas turit Corsos 2004 m. vartotojo instrukciją? Ir galit persiųst failą.
Atsakyti