Įkraunama...
Įkraunama...

Opel Corsa

QUOTE(dykumos_pūga @ 2008 12 06, 23:58)
keliu temą smile.gif

galvoju pirkt Corsa ne senesnę 98m. gal kas kokių pastabų, komentarų  ax.gif

Sveikutės,pirkau balandį ir aš corsą,na aš kaip žalias lapukas,tai man jos pilnai užtenka,fainuolė,mažutė,greičio man pakanka lotuliukas.gif tik trūkumas kad be vairo stiprintuvo,tai parkuojantis kočiotis reikia doh.gif tai vat man vienintelis maniškės trūkumas blush2.gif nors tiksliau pasakius pas mane jokių priedų (kondicionieriaus,elektra valdomų langų ir tt) nėra,bet aš jų ir nepasigendu ax.gif kuo jų mažiau,tuo gedimų mažiau lotuliukas.gif
Atsakyti
O ne automato niekas neturi? smile.gif kokios mazdaug kuro sanaudos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 19 rugsėjo 2009 - 10:15
Sveikos mamytes,
gal kuri iš jūsų eset susidūrusios su štai tokiu dalyku?:
turiu opel corsa 1994m. 1,4 automatą ir dabar pašalus orams pradėjo mirgsėti Sport režimo lemputė, gal žinot ką tai reiškia? kai biški pavažiuoju, sustoju ir užgesinu variklį, o po to ir vėl užkuriu ji nustoja mirgsėt...
Atsakyti
QUOTE(Bonce @ 2008 10 25, 15:40)
Na va, ir as pagaliau nusipirkau savo corsiuke  biggrin.gif  Nors kuro sunaudoja labai daug, bet kolkas teikiu pirmenybe konfortui  ax.gif

Nepagalvokit kažko blogo, pati vairuoju Opel . (Astra 95-ų, rūdies- nė taškelio visų tikinčių stereotipais pykčiui; tik ji mechaninė) vyras - irgi Opel (jau antras jo Opelis) Vectra 2001, esam labai patenkinti, bet... Rašote, kad Corsa ryja daug kuro, bet tai, neva, nieko, nes pirmenybė komfortui. Koks, atleiskite, gali būt komfortas Corsoj, Astroje ar bet kokioje kitoje tokios klasės ir tokių metų mašinoje g.gif biggrin.gif (nu, kad nekrato, kaip traktoriuje, turi minkštas sėdynes, atitinkamą mašinai įrangą ir nelyja ant galvos, manau nelaikoma komfortu). Taigi, tokios klasės mašinos tikrai ne komfortui, o būtent taupumui ir patogumui mieste gaminamos. Gal tikrai bandykite geriau susitvarkyt tą kuro rijimo problemą ir galėsite tiesiog džiaugtis tuo, kuo ir planavo pirkėją pradžiuginti auto gamintojai mirksiukas.gif, nes dabar, panašu, jūs negavote nei taupumo, nei, aišku, komforto unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atogrąža: 29 gruodžio 2009 - 01:21
QUOTE(jovita123 @ 2009 12 29, 00:46)
Sveikos mamytes,
gal kuri iš jūsų eset susidūrusios su štai tokiu dalyku?:
turiu opel corsa 1994m. 1,4 automatą ir dabar pašalus orams pradėjo mirgsėti Sport režimo lemputė, gal žinot ką tai reiškia? kai biški pavažiuoju, sustoju ir užgesinu variklį, o po to ir vėl užkuriu ji nustoja mirgsėt...


Jums leidus, pasisakys tėvelis... 4u.gif
Klausimukas - ar pavarų dėžės kontrolei yra tik ši lemputė, ar yra dar viena - su šauktuku dantračio vidury?
Jeigu tik ta viena, tai ant jos bus užkabinta visa pavarų dėžės diagnostika. Ir jei tas pasireiškia tik esant šalčiui - pirmiausiai reiktų susirūpinti ar pakankamai dėžėj skysčio.Šaltas jis tirštėja, ir kuo senesnis tuo labiau. Ir filtras užsineša, ...del viso to šaltas gali nesukelti slėgio. Gali ir kuris nors solenoidas nesuspėt suveikt del tirštumo, ir kompas pasigauna klaidą....
Geriausia jei skystį apskritai pasikeistumėt. Del filtro tai nežinau, žinau kad omegose jis keičiamas, vektrose - ne. Del kitų reiktų pasidomėt rimčiau.
Skystis specialus, ATF DEXRON IID arba III. Kainuoja apie 15- 20 lt/ ltr. Pigesni tinka tik vairo stiprintuvams. Netikėkit kai kas nors tvirtins kad jo keisti nereikia - stebuklų nebūna, jis dirba ir susidirba. Reikia keist maždaug kas 100 tūkst.km ir pastoviai tikrint jo lygį. Tada automatas pergyvens mašiną , o gal net ne vieną. Dideliam skeptikų pykčiui....

P.S. Va nuorodėlė, kur galima parinkti jūsų mašiniukui bet kokį skystį. Kroonoil - pakankamai kokybiška produkcija.
http://www.kroon-oil...recommendation/
Atsakyti
QUOTE(Bonce @ 2008 10 25, 16:40)
Na va, ir as pagaliau nusipirkau savo corsiuke  biggrin.gif  Nors kuro sunaudoja labai daug, bet kolkas teikiu pirmenybe konfortui  ax.gif


Pavėluotas patarimas - bet vistiek...
Svajojant apie ekonomiškiausią variantą nereikėtų rinktis mašinų su "žoliapjovių" varikliais....Jie siaubingai neekonomiški. Ypač žiemą ..Kur dulitrinis variklis praveš tuščia eiga, koks 1,2 burzgalėlis temps iš paskutinių jėgų....Atitinkamai ir sąnaudos.
O jei rinktis automatą - galingas variklis tiesiog būtinas...
Va neseniai montavau signalizaciją vienai ponečkai į FIESTA 1,1l automatą...Ta proga truputį pasivažinėjau.Ir tiesą sakant pradėjau suprast pasakymo: "pavažiavau su automatu - nepatiko" prasmę...
Atsakyti
QUOTE(jovita123 @ 2009 12 29, 00:46)
Sveikos mamytes,
gal kuri iš jūsų eset susidūrusios su štai tokiu dalyku?:
turiu opel corsa 1994m. 1,4 automatą ir dabar pašalus orams pradėjo mirgsėti Sport režimo lemputė, gal žinot ką tai reiškia? kai biški pavažiuoju, sustoju ir užgesinu variklį, o po to ir vėl užkuriu ji nustoja mirgsėt...

Reikia keist tepalus greičiu dežei ir jai yra tai ir filtra ir nustos mirkset g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(tapse @ 2009 12 29, 18:53)
Reikia keist tepalus greičiu dežei ir jai yra tai ir filtra ir nustos mirkset g.gif  g.gif


Na jūsų patarimas toks išsamus ...ir taip papildo maniškį..kad turbūt be reikalo rašiau.
Atsakyti
QUOTE(Kontaktas @ 2009 12 30, 15:43)
Na jūsų patarimas toks išsamus ...ir taip papildo maniškį..kad turbūt be reikalo rašiau.

Tiesiog iš pradžiu parašiau o poto toliau žiuredama jau pamačiau kad yra tavo parašyta,tai p kad nepyk doh.gif doh.gif
Atsakyti
Myliu as corsytes, man vyras padovanojo, tai kaip as db dziaugiuosi, ir baime dingo sest uz vairo 4u.gif o pries tai turejau golfus, tai kad ir vaziavau bet man tasvaziavimas nesiseke, o va su corsa susidraugavau iskarto thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
zadu savo AUDI 200 keisti i maziuka skrabaliuka,kadangi vaziuoju nedideli atstuma (vakus vezu i mokykla pirmyn ir atgal iseina 6 km) speja tik variklis apsilti ir "suvalgo " daug kuro ,seip nekeisciau neuzka verysad.gif labai smagus masiniokas wub.gif kiek perziurejau forumu tai geriausi atsiliepimai apie opel corsa thumb_yello.gif ir broliene turi kiek teko sale vaziuoti tai visai nieko turbut ties ja ir apsistosiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš prie Corsu turėtojų. Savo žalią salotą vairuoju jau treti metai ir .... labai nusivyliau dvejomis durimis ir bendzinu, kurio mašiniukas mieste suvalgo 9 l mažiausiai. Gal kam yra tekę turėti corsą dyzeliuką?
Atsakyti