Įkraunama...
Įkraunama...

5 mėnuo

O as jau puikiai jauciu spyrius, na tiksliau trukciojimus stiprokus, ypač kai krepšinį žiūrim :) Ir velai vakarais kai ramiai atsigulu, nors kartais ir ryte duoda suprast, kad jau atsikele :) Na jau pirmasis neblogas futbolininkas buvo, bet antras, manau, tikrai bus vikresnis, nors dar labai tikimes, kad futbolininkes sulauksim :D
Papildyta:
Na apie priaugima, tai jau visus 4 priaugau, o pilvukas tai tikrai nemazas. Kadangi esu smulkute ir maza, klubai siauri, tai nera kur mazyliui ir detis, todėl lenda i lauka, pilvukas toks smailokas ir atsikises, bet labai grazu... smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos, siandien buvau pas gydytoja ir pasake, kad apatinė gimdos sienele plona, ka tai reiskia, tipo dėl to gali pamausti pilva. Na pamaudzia bet nestipriai, bet manau, kad nuo sedejimo visa diena darbe, siaip kaip ir neskauda. Nebepaklausiau gydytojos ka tai reiskia, kazi cia nebus kazkas blogai, ir augant mano leliui ar nebus taip, kad ta sienele nesustores ir bus sunku nesiot, ar dar kas vlogiau. schmoll.gif Gal kuri susidūrėt su tokia problema? Papasakokit, ka tai reiskia, ir kaip tai galima pakeist, ar ko vengt?
Atsakyti
Man jau antras nestumas ir jau antra karta apie si laika netenku apetito. Suprantu kad alkana tik tada kai jau silpna pasidaro doh.gif Tai 24 sav, turiu nepilnus 2 kg. Su pirmu nestumu priaugau 9kg. Galvojau su antru bus daugiau, bet kolkas i tai nepanasu:( Manau normalu butu bent 12 per 40 savaiciu sutaupyt, bet man kazkaip nesiseka verysad.gif
Atsakyti
As nestumo pradzioj numeciau 2 kg. dabar susigrazinau r dar 4 priaugau. g.gif Siandien ultragarso metu pasake, kad mano lelius sveria 443 gr. t.y. didelis. g.gif tai man truputi neramu
Atsakyti
kas gali patarti ka daryti, man per echo pasake kad vaikelio skrandzio pusle yra isplesta. tai suprantama nera gerai. gal kas yra susidures su ta problema, kur kreiptis geriau?
Atsakyti
Man dabar kaip tik penkto menesio pabaiga, o svorio as isvis nepriaugau. Dar buvau pora kilogramu numetus ir niekaip nepavyksta ju susigrazinti. Pries pora dienu dare echoskopija, tai vaikeliui buvo 19-20 savaiciu ir svere 300 gramu. Gydytoja sako, kad cia gerai, kad vidutiniskai tiek ir turi svert. Vidutinisko dydzio mergyte. smile.gif Butu smagu jei kas galetu pasidalinti patarimais kaip to svorio priaugti nors kiek. As visada buvau liekna, o ir dabar apetitas nepadidejo, gal kaip tik net biski sumazejo.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Vaje, nieko nesuprantu apie tuos svorio priaugimus - paskaicius jauciuosi kaip begemotas, nes priaugau visus 6 kg (dabar 23 sav) ir galvojau, kad cia nedaug...
tai va, bedos visu skirtingos - vienos per daug, kitos per mazai...
manau jei vaikelis gerai vystosi, tai nesvarbu tie mamos kg, tik va po gimdymo jie mamai lieka...
Atsakyti
pilvukui eina 19 savaite, priaugau apie 2 kg. manau normaliai, nes pati esu smulki, mažutė, vaikas neturi iš ko daug maisto medžiagų gauti. Pirmojo neštumo metu išvis priaugau 13-14 kg. atrodžiau kaip dramblienė, pilvas lipo ant nosies, o pati ir likau džiūsna biggrin.gif biaju šįkart priaugt dar daugiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kavasupienu @ 2011 11 19, 00:04)
Vaje, nieko nesuprantu apie tuos svorio priaugimus - paskaicius jauciuosi kaip begemotas, nes priaugau visus 6 kg (dabar 23 sav) ir galvojau, kad cia nedaug...
tai va, bedos visu skirtingos - vienos per daug, kitos per mazai...
manau jei vaikelis gerai vystosi, tai nesvarbu tie mamos kg, tik va po gimdymo jie mamai lieka...


As panasiai jauciuosi biggrin.gif O as priaugau 7 kg pas mane jie su kiekviena savaite dideja...
Gerai tiek, kad labai judrus musu maziukas ir kai lankiausi pas gine sake viskas tvarkoje mums thumbup.gif
Atsakyti
5men i pabaiga, svoris kazkur gryzo i pradini (bet pas mane KMI nemazas, turiu nemazai virsaus biggrin.gif ), kukuliukas judrus, daugiausiai juda diena, jauciu kasdien kai pakybina wub.gif nestuke.gif 19sav 4d svere 285g, dabar nezinau smile.gif bus gerokai paauges per 2sav ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 04 23, 14:25)
5men i pabaiga, svoris kazkur gryzo i pradini (bet pas mane KMI nemazas, turiu nemazai virsaus biggrin.gif ), kukuliukas judrus, daugiausiai juda diena, jauciu kasdien kai pakybina  wub.gif  nestuke.gif  19sav 4d svere 285g, dabar nezinau smile.gif bus gerokai paauges per 2sav  ax.gif


O cia jums ta mazylio svori pasako gydytoja ziuredama per ekoskopa ar kaip? man tai tik pasake, kad atitinka normas ir viskas. g.gif
Atsakyti