Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltinėlio mokykla

Gal galetu atsakyti busimu priesmokyklinuku mamytes, po kiek vaikuciu klasese siemet bus? skambinausi pasiteirauti, bet daug informacijos ir sito neuzklausiau kazkaip:/
Atsakyti
QUOTE(missg @ 2015 08 27, 11:26)
Gal galetu atsakyti busimu priesmokyklinuku mamytes, po kiek vaikuciu klasese siemet bus? skambinausi pasiteirauti, bet daug informacijos ir sito neuzklausiau kazkaip:/

Apie 10-13 kiekvienoje klasėje.
Atsakyti
Ar yra besimokančių šeštokų?
Kiek vaikų klasėje, koks klasės lygis, drausmė?
Kaip mokytojai dalykininkai?
Ačiū, kas nepatingės atsakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2015 10 28, 13:23)
Ar yra besimokančių šeštokų?
Kiek vaikų klasėje, koks klasės lygis, drausmė?
Kaip mokytojai dalykininkai?
Ačiū, kas nepatingės atsakyti mirksiukas.gif



Vaikų visose klasėse yra ne daugiau kaip 15.
Apie klasių lygį sudėtinga spręsti vien tik iš reitingų, yra ir puikiai besimokančių, yra ir tokių, kuriems sunkiau sekasi. Šiaip šeštokų klasė, sakyčiau, nebloga, draugiška.
Mokytojų irgi yra įvairių. Gal į asmeniškus klausimus geriau atsakinėti el. paštu - jeigu kas domina itin konkrečiai, bandyčiau atsakyti.
Šiaip iš patirties pasakyčiau, jog vieniems vaikams vieni mokytojai tinka, kitiems nelabai, biolaukai nesutampa. Juk visur yra visokių žmonių. Apie mokymosi lygį daug atsakomybės tenka bendrai šalies švietimo sistemai. Lankstumo, šiuolaikiškumo ir įvairiapusiško tai, žinoma, norėtųsi iš mokytojų...
Atsakyti
Sveikos mamos, gal yra čia būsimų priešmokyklinumų mamų? blush2.gif 4u.gif bigsmile.gif

Gal vyresnėlių mamos pasidalintų nuomonėmis apie mokytojas Melaniją ir Violetą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubumka+ @ 2016 05 13, 14:22)
Sveikos mamos, gal yra čia būsimų priešmokyklinumų mamų?  blush2.gif  4u.gif  bigsmile.gif

Gal vyresnėlių mamos pasidalintų nuomonėmis apie mokytojas Melaniją ir Violetą?  ax.gif

Mes busim priešmokyklinukai smile.gif
Vienas jau bus antroje klasėje. Visos mokytojos nuostabios. Mano vaikas sake labai patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metine.: 15 gegužės 2016 - 21:34
QUOTE(Metine. @ 2016 05 15, 21:33)
Mes busim priešmokyklinukai smile.gif
Vienas jau bus antroje klasėje. Visos mokytojos nuostabios. Mano vaikas sake labai patinka.


Jeee bigsmile.gif Smagu susipažinti. O jūsų mergytė ar berniukas bus? Mano tai flirt.gif
Jau taip džiaugiuosi, kad darželis baigėsi bigsmile.gif Laukiu nesulaukiu rudens. Tik neramu dėl maitinimo kažkiek ir norisi mokytojos reiklios, bet negriežtos. Nežinau, kaip tai suderinama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bubumka+ @ 2016 05 16, 10:47)
Jeee  bigsmile.gif  Smagu susipažinti. O jūsų mergytė ar berniukas bus? Mano tai  flirt.gif
Jau taip džiaugiuosi, kad darželis baigėsi  bigsmile.gif  Laukiu nesulaukiu rudens. Tik neramu dėl maitinimo kažkiek ir norisi mokytojos reiklios, bet negriežtos. Nežinau, kaip tai suderinama  lotuliukas.gif

Mano mergina smile.gif mokytojos tikrai puikios, vaikai labai myli, tikrai nelepina ir nemuštravoja ten jų, žodžiu viskas kaip reikia. Visiškai kitaip vaikus paruošia pirmai klasei wink.gif
O del maisto, jos kaip mamos, sušildo, paduoda, net gali savo įdėti, tikrai pašildys:)
Atsakyti
Ar yra čia mamų,kurios į šią mokyklą leido penkiamečius?
Atsakyti
Sveikos, mamos, gal galite pagelbėti ir parašyti, kokį sijoną reikią turėti šokių pamokoms priešmokyklinukei? g.gif blush2.gif Kaip jis turi atrodyti?
Atsakyti
Laba diena. Gal galėtų kas iš lankančių šią mokykla parašyti man į az kokios kainos šioje mokykloje ir šiaip atmosfera.
Ačiū jums 😊
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lorita1: 04 vasario 2017 - 23:45
Gal kas ruosiasi leisti savo vaikus i 1 klase i sia mokykla? Mes galvojame leisti smile.gif
Atsakyti