Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vaikai turi auginti vaikus?

Arbuziuke, netvirtinu, kad vargšių apdegusių dvynukių tėvas jomis nesirūpino. Jis tikrai tiesiog padarią baisią klaidą, palikdamas būrį mažylių vienui vienus, nors dviem aukštais žemiau namuose buvo jo giminaičių šeima.... O jų šeima tikrai gyvena tik iš pašalpų už vaikus (na, ir dar iš prekybos kontrabandinėmis cigaretėmis ax.gif ) -- aš tik konstatavau faktą.

O dėl socialiai remtinų šeimų -- žinai, užmėtykit mane akmenimis, tačiau aš laikiau ir laikysiuosi nuomonės, kad vaikų reikia gimdyti tiek, kiek gali išmaitinti ir pasirūpinti, kad jie užaugtų pilnaverčiais žmonėmis -- t.y. gimdyti su protu. Deja, vis daugėja šeimų, kur vaikų gimdymas -- tai savotiškas verslas. Mat tuomet gaunama nemaža pašalpa (daugiau nei tūkstantis -- ohoho, kokia suma doh.gif ) kūdikiui gimus, dar pinigėliai kas mėnesį kol sueina 3 metukai. O kaip tas vaikas auga? Pvz. kelių savaičių kūdikį nusitempusi į landynę girta kaip šliurė gimdytoja policininkų akivaizdoje bandė pamaitinti krūtimi -- atseit, ji juo rūpinasi blink.gif blink.gif blink.gif Kraujas užverda nuo tokios "meilės" ir rūpinimosi. Aišku, tai tik mano nuomonė....
Atsakyti
beje ta giminaiti mes pazistam,itariu ir mazyliu teti esu macius,jie verciasi ne vien kaip sakai cigareciu pardavinejimu.tiesa,kad ir kaip skambetu,bet jie rupinasi,kazka daro,kazkaip stengiasi parnesti pinigu namo,tegu ir nelegaliu budu.bet uzdirba.
tiesa,pabusiu bloga piliete.bet ...jei yra galimybe gauti pajamu is valstybes,tai kodel gi ne? nekalbu apie tuos,kurie gimdo butent del to.
ir jei gaunu pasalpa,nereiskia,kad uzauginsiu blogus vaikus.tiesiog dabar toks periodas mano gyvenime,bet nereiskia,kad visada taip stengsiuosi gyvent.
ir jei gimdziau tiek tai tikrai ne del pasalpu,taip isejo,ir esu laiminga,kad musu daug.
ir tikrai zinau,stengsiuosi kiek galedama,kad vaikai uzaugtu geri,kad mokytusi,kad sukurtu laimingai seimas,butu dori...
paprasciausia taip susikloste mano gyvenimas,kad vaikai tapo tai,ka as sugebejau pasiekt...ir kuo toliau tuo labiau stipreja jausmas,kad jokios karjeros nepadarysiu.
paprasciausia stengiuosi buti gera mama,o tai irgi bent man daug...
zinau,musu pareiga rupintis vaiku islaikymu,nekrauti to valstybei ir sedeti namie,bet siuo metu daugiau nieko nesugebeciau padaryt. itariu man per sunku.bet labai tikiu kad cia laikinas jausmas...
cia ne mano nuomone,bet reakcija i susidariusia padeti.
nekoks jausmas,kas 3 men.eiti tavarkyti dokumentus,kur i tave ziuri kaip i beraste,nieko neismanancia,o tik gimdancia vaikus.nesakau kad visos taip jauciasi,bet man nemalonu.
matyt dar nevisai degradavau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuziuke: 11 vasario 2005 - 11:31
kazkaip atsakymai jau ne i tema pasipyle g.gif
Atsakyti
atsiprasau blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi atsiprašau, kad į lankas nuklydau. O arbūziukei linkiu sėkmės ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti
Norėčiau vėl apie temą. Manau čia kaip ir meilėje per jėgą mielas nebūsi . Jei matai kad vaikas nemėgsta prižiūrėti mažesnio geriau apsiriboti minimalia jo pagalba ,kitaip tik dar didesnį priešiškumą iššauksi. cry.gif ir aišku kiekvienai mamai labai malonu ir smagu kai vyresnėliai padeda ,bet tikrai kai ta pagaslba su džiaugsmu ir su meile wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Manau neturėtų... Man asmeniškai nebuvo smagu vaikystėje kai sesuo sekiodavo paskui, o aš negalėdavau daryti krūvos dalykų, nes ji tam dar per maža cry.gif
Atsakyti
QUOTE(ulija @ 2005 02 28, 10:45)
Norėčiau vėl apie temą. Manau čia kaip ir meilėje per jėgą mielas nebūsi        . Jei matai kad vaikas nemėgsta prižiūrėti mažesnio geriau apsiriboti minimalia jo pagalba ,kitaip tik dar didesnį priešiškumą iššauksi. cry.gif ir aišku kiekvienai mamai labai malonu ir smagu kai vyresnėliai padeda ,bet tikrai kai ta pagaslba su džiaugsmu ir su meile wub.gif  wub.gif  wub.gif

Va teisingai. Kokia vaiku pagalba.jei paprasai trumpai paziureti ( Pvz: Kol isplauni indus , nuskuti bulves ar issiplauni galva , o mazoji nemiega) Tuomet jos su dziaugsmu linksmina , kirkina ir geru emociju 6 men vaikui per 20 min. suteikia trigubai , nei as per 3 val) thumbup.gif
Bet jei as pasiulyciau ja priziureti 3 val istisai , tai aisku 11m ir 6m. vaikams sunku tai daryti , tai jau tolygu darbui. Ir nors jos greiciausiai sutiktu , bet as to nepraktikuoju g.gif O jei priziuri kokia 1 val, vadinasi gauna sau kokiu nors lengvatu. Bet sese myli abi ir atrodo stipriai. Nors abi didziosios tarpusavy pjaunasi nemenkai box.gif
Atsakyti
Kai buvau paaugle, motina visur versdavo vestis seseri, net i pasimatymus su berniukais, i kina. Prisimeenu tai su pyksciu, todel savo vaikams stengiuosi neuzkrauti amzinos mazojo prieziuros. Jie turi pareiga paimti ji is darzo, nes mes velai gristame, bet jeigu suplanuoja savo laisvalaiki savarankiskai, tai jokiu budu neprimetu jiems brolio. manau, kad taip elgtis butu neteisinga...
Atsakyti
Va teisingai. Kokia vaiku pagalba.jei paprasai trumpai paziureti ( Pvz: Kol isplauni indus , nuskuti bulves ar issiplauni galva , o mazoji nemiega) Tuomet jos su dziaugsmu linksmina , kirkina ir geru emociju 6 men vaikui per 20 min. suteikia trigubai , nei as per 3 val)
Bet jei as pasiulyciau ja priziureti 3 val istisai , tai aisku 11m ir 6m. vaikams sunku tai daryti , tai jau tolygu darbui. Ir nors jos greiciausiai sutiktu , bet as to nepraktikuoju O jei priziuri kokia 1 val, vadinasi gauna sau kokiu nors lengvatu. Bet sese myli abi ir atrodo stipriai. Nors abi didziosios tarpusavy pjaunasi nemenkai

Edith. esi 100proc. teisi! Ziuriu mes vaikiukus kaip pagal plana gimde wink.gif maniskiai irgi 94; 99 ir 05 metu gimimo. Ir su prieziura panasu. Didysis broolis savo noru paknekcina mazaja sesyte, kartais net kaip gelbetojai nuo buciniu, mylavimu reikia isikisti. Niekada neatimu is vyresneliu laisvalaikio, bet vienas kitam seimoje privalom padeti. Kitaip ugdysim egoistus.
Atsakyti
Labai pritariu, kad vaikams uzkrauti broliu ar sesiu negalima. Vaikai gali padeti, jei tik jie nori. Vaikais rupintis yra tevu pareiga.
Atsakyti
As irgi pritariu, kad vaikai turi vienas kitam padeti, o ne vieni kitus auginti. Vyresnelei labai smagu, kai jaunele, pvz., ka nors jai atnesa is kambario, o jaunele irgi buna patenkinta, patarnavusi vyresniajai. Tai kompensuoja tuos momentus, kuomet trumpam mazoji buna patikima vyresniosios globai.
Atsakyti