Įkraunama...
Įkraunama...

Lovatiesės, pledai, užklotai....

Misty
taip, mezgamos atskirai i r po to jungiamos. Pirmojoje schemoje - 1/6 pagrindinio motyvo dalis. Jis yra mezgamas penkiais virbalais ir ta dalis kartojasi šešis kartus. Pradžioje yra apmetama 12 akių. O žemiau - apdailos elementai, irgi trikampiai mezgami atskirai, o po to jungiama. Aš sunerdavau vašeliu ir per viršu, kad matytųsi smile.gif

KRISTIDA
Taip, aš suprantu, kad iš žurnalo, bet vis tiek labai-labai gražu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glacee: 23 spalio 2006 - 14:40
Misty
mezgamas šešiakampis motyvas iš centro - pradedant 12 akių. Kaip servetėlės smile.gif
Atsakyti
Na ką, merginos, įkeliu ir aš savo meną parodyti tongue.gif .
Viršus - megztas ir kvadratų
Vidus - pašiltinimas
Apačia - vėliau apsiuvau flanele, kurios kraščiukas matėsi ir gerojoje pusėje (dabar neturiu foto, o čia pateikiu dar nevisai pabaigtą variantą - bet esmė matosi):
pledukas
Atsakyti
Sveikos, paskaitinejus si skyreli uzsidegiau nauju hobiu ax.gif Taigi vakar Maximoj nusipirkau siulu ir pradejau... Ir norisi iskart parodyti pradzia... BusUztiesalas ant fotelio blush2.gif
Atsakyti

 ! 
Cituojant narių žinutes prašome necituoti ir nuotraukų. Paprasčiausiai ištrinkite jas iš cituojamo teksto, kad nesikartotų kiekviename puslapyje. Taupykime forumo vietą
Atsakyti
Sveikos,

pagaliau po 2.5 savaiciu triuso vakar uzbaigiau Fotelio uztiesaliuka Galit apziureti... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2006 11 20, 11:28)
Sveikos,
pagaliau po 2.5 savaiciu triuso vakar uzbaigiau Fotelio uztiesaliuka Galit apziureti...  blush2.gif


Tik per 2,5 sav. blink.gif Jaučiu, mezgei neatsitraukdama. Ir iš kiek dalių?
Man tai labai gražu, toks minkštas ir švelnus atrodo. Šaunuolė clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(KRISTIDA @ 2006 11 20, 11:26)
Tik per 2,5 sav.  blink.gif Jaučiu, mezgei neatsitraukdama. Ir iš kiek dalių?
Man tai labai gražu, toks minkštas ir švelnus atrodo. Šaunuolė  clap_1.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif zinai, mano laisvas laikas - po darbo, megzdavau gal nuo 7 iki 10 vakaro... na, savaitgaliais gal daugiau biski, bet tikrai ne istisai schmoll.gif Is viso man suejo apie 700g akrilo ir numezgiau apie 135 kvadratelius... 4u.gif
Atsakyti
Ups, sitoj temoj lygtais nebuvau idejusi savo pleduku, tai pasigirsiu ir cia blush2.gif
Beje, ta kremini pleduka naudoju, kai dukrytes lovytes uztiesala, nes jis gana didelis blink.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na ką, merginos, įkeliu ir aš savo meną parodyti tongue.gif .
Viršus - megztas ir kvadratų
Vidus - pašiltinimas
Apačia - vėliau apsiuvau flanele, kurios kraščiukas matėsi ir gerojoje pusėje (dabar neturiu foto, o čia pateikiu dar nevisai pabaigtą variantą - bet esmė matosi):
Bandau įkelti tiesiog čia:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambinute: 24 lapkričio 2006 - 21:47
sweikos merggytes,
na norejau paklaust. maciau tokia knyga, apie baldu uztiesima anklodemis.labai idomus dalykas, ypac jei turi nelabai grazius svetaines baldus, tiksliau sedimaja daly, ten buvo parodyta kaip idomiai ir graziai galima juos paslept po antklodem. nepirkau tos knygos, nes maniau nereikes. klydau. turiu ne pirmos jaunystes svetaines baldus, kuriuos i nauja busta atidave kriksto mama, ir niekur nerandu tos knygos pirkt, gal kuri zinot apie ka kalbu? gal turit kokiu ideju?
Atsakyti
Pasigirsiu savo pleduku

user posted image
Atsakyti