Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

QUOTE(Borzika @ 2011 12 21, 16:27)
Turbūt jūsų naršyklė turi labai gerą atmintį smile.gif
Ar bandėt atsijungt ir vėl prisijungt prie forumo?

tai jau tikrai doh.gif
oi gal 100kartu megalol.gif nu ne 100 hihihi.gif bet tikrai nemazai, plius vakar vakare kompa isjungiau, siandien ijungiau jau turejo matytis naujas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodaplaukė @ 2011 12 21, 16:38)
oi gal 100kartu  megalol.gif nu ne 100 hihihi.gif bet tikrai nemazai, plius vakar vakare kompa isjungiau, siandien ijungiau jau turejo matytis naujas  doh.gif

Keista unsure.gif Turbūt ir F5 spaudėt?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 12 21, 16:49)
Keista unsure.gif Turbūt ir F5 spaudėt?

nespaudziau blush2.gif dabar paspaudziau ir matau nauja, aciu smile.gif
Atsakyti
Laba, niekaip nepavyksta ikelti naujo avataro, man vis rodo kad pakeista, o palieka senaji avatara. Ka darau ne taip? g.gif aciu

Atsakyti
QUOTE(Anubis @ 2011 12 24, 10:56)
Laba, niekaip nepavyksta ikelti naujo avataro, man vis rodo kad pakeista, o palieka senaji avatara. Ka darau ne taip? g.gif  aciu

Iš pradžių pašalinam senąjį, tada keliam naująjį ir galim dar paspaust F5.
Atsakyti
Sveikos, o kaip įsikelti savo mėgstamą nuotrauką į avatarą, nes man nerodo jokio lauko, kur galėčiau prisegti foto, tik laukelį, kur galėčiau įkelti nuorodą. Ačiū už atsakymą.

O rodo štai taip:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blackout: 13 sausio 2012 - 13:17
Man kazkodel nepavyksta isideti avataro blush2.gif susiradau paveiksleli internete, su desiniu peles klavisu paspaudziau ypatybes, veliau nukopinau nuoroda, istryniau sena avatara, kurio kazkodel ir nerode (bent jau man), ivedziau i laukeli adresa nukopinta ir raso "tai nera teisinga logotipo nuoroda", bandziau su kitu avataru - lygiai tas pats. ka as blogai darau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga0419 @ 2012 01 16, 13:23)
susiradau paveiksleli internete, su desiniu peles klavisu paspaudziau ypatybes, veliau nukopinau nuoroda, istryniau sena avatara, kurio kazkodel ir nerode (bent jau man), ivedziau i laukeli adresa nukopinta ir raso "tai nera teisinga logotipo nuoroda"

Įkelkit čia tą nuorodą.
Atsakyti
user posted image

Cia ta nuoroda duoda ideti, o ten neleidzia daugiau zenklurasyti, todel stringa. Tarkim mano sita nuoroda nukopijuoja iki ketvirtojo skaiciu bloko pradzios, daugiau neduoda deja, todel neteisinga nuoroda. Liudna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladinė karamelė: 20 sausio 2012 - 15:07
QUOTE(Šokoladinė karamelė @ 2012 01 20, 15:01)
http://a3.sphotos.ak...946809179_n.jpg

Cia ta nuoroda duoda ideti, o ten neleidzia daugiau zenklurasyti, todel stringa. Tarkim mano sita nuoroda nukopijuoja iki ketvirtojo skaiciu bloko pradzios, daugiau neduoda deja, todel neteisinga nuoroda. Liudna.

Taip būna dėl per ilgos nuorodos, todėl galit pati įsikelt į kitą internetinį fotoalbumą arba pasinaudoti šita nuoroda:
http://s018.radikal....aab3372e9d4.jpg
Atsakyti
QUOTE(Ambro @ 2003 09 23, 03:51)

Laba, čia kažkas pasikeitė matyt nuo 2003metų, nes dabar iš kompo nebegalima įkelti foto.. Ką daryti? unsure.gif


O ką daryti jei turiu savo kompe norimą avatarą, bet negaliu dar jo įkelti ? Reik išrašyti 26 žinutes?
Atsakyti
QUOTE(Gromlinas @ 2012 01 27, 19:40)
O ką daryti jei turiu savo kompe norimą avatarą, bet negaliu dar jo įkelti ?
Atsidarote kokį nors nuotraukų pakrovimo portalą internete, pėvėzė fastpic, pico, radical, savepic ir t.t., pakraunate turimą paveiksliuką, nukopijuojat paveiksliuko adresiuką ir įklijuojate jį į langelį Įveskite logotipo nuorodą.

user posted image

Prieš tai nutrinkite ten http://.

user posted image

Įklijuojate adresiuką (prieš įkeldami naują avatarą pašalinkite prieš tai buvusį).

user posted image

Spauskite Atnaujinti logotipą. Kad avataras iš karto pasikeistų visur, paspauskite klaviatūroje Ctrl ir F5 4u.gif
Atsakyti