Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip įsidėti avatarą - logotipą?

QUOTE(bimkutele @ 2008 05 15, 14:32)
norejau ikelti nuotrauka,bet rodo "jus neturite teises isikelti logotipa ar nuotrauka"kodel? cray.gif

Pirmiausia reik ištrint senąjį wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2008 05 19, 16:38)
Pirmiausia reik ištrint senąjį wink.gif

buvau istrynusi,bet neisikele,kiek bandau tiek raso,kad neturiu teises verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 05 19, 15:46)
buvau istrynusi,bet neisikele,kiek bandau tiek raso,kad neturiu teises verysad.gif

2, per didelį paveikslėlį keli arba ne tokiu formatu wink.gif
Atsakyti
radau va avatarų puslapiuką dar tokį ax.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti,gal kuri zinote,kokiu adreseliu galima butu rasti graziu,idomiu avaratu paveiksleliu?Viska isziurejau ,nelabai kas patinka blush2.gif .Aciu aciuks.gif
Atsakyti
pabandžiau įsidėti nuotrauką,rašė kad viskas gerai,bet neidėjo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Divina @ 2008 06 05, 20:33)
pabandžiau įsidėti nuotrauką,rašė kad viskas gerai,bet neidėjo. 4u.gif

Matosi nuotrauka, tiesiog gal reikėjo kiek palaukti, kol atsinaujino avataras 4u.gif
Atsakyti
Laba, noreciau paklausti moderatores, kaip imanoma be mano zinios pakeisti logotipa? Siandien apsilankiau SM, ziuriu ir savo akim netikiu, matau prie savo niko svetima avatara swoon.gif blink.gif blink.gif blink.gif Laukiu atsakymo! 4u.gif Noriu savo avataro su teddy meskiuku, bet neberandu nuorodos cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 12 birželio 2008 - 09:31
QUOTE(Rene @ 2008 06 12, 10:27)
Laba, noreciau paklausti moderatores, kaip imanoma be mano zinios pakeisti logotipa? Siandien apsilankiau SM, ziuriu ir savo akim netikiu, matau prie savo niko svetima avatara  blink.gif  blink.gif  blink.gif  Laukiu atsakymo!  4u.gif

Tu gal nebuvai atsijungus,tai be tavo žinios galėjo kas įlįst į SM ir pakeisti tavo duomenis
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 06 12, 10:30)
Tu gal nebuvai atsijungus,tai be tavo žinios galėjo kas įlįst į SM ir pakeisti tavo duomenis

Buvau atsijungus, nes reikejo siandien prisijungti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2008 06 12, 10:32)
Buvau atsijungus, nes reikejo siandien prisijungti  g.gif

Pas tave kaip reklama avataras g.gif Užeik į Avatarų paieškas, forumietės padės tau norimą rast mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2008 06 12, 10:32)
Buvau atsijungus, nes reikejo siandien prisijungti  g.gif

Jei buvai atsijungus galėjai būt pažymėjus varnelę,kad tave atsimintų kai kitą kartą registruojies.Tai gali tada prieiti ir kitas žmogus.Jam kompas automatiškai išmestų tavo slaptažodį.
Ir gerai Ašaros lietuje sako,kad tavo avataras reklaminis,dėl to ir galėjo būt pakeistas tavo avataras be tavo žinios. smile.gif
Atsakyti