Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotas TUNAS

Darau tokį apkepą su tunu, nors nesu visokių tunų mėgėja, šis apkepas man patinka, yra lengvas ir sotus smile.gif



papločiui reikia:

stiklinės miltų,
75 g sviesto
truputį druskos
2 šaukštai šalto vandens


Įdarui:

svogūnas
aliejaus
skardinė tuno
200 g sūrio
3 kiaušiniai
pusę stiklinės pieno (grietinėlės)
2 pomidorai
žolių (raudonėliai, petražolės ir t.t.t)


Kambario temperatūros sviestą sumaišome su miltais, įberiam druskos, vandens, ir gerai išmaišom. Šita tešla išklojam kepimo indo dugną.

Darom įdarą.

Pakepinam aliejuj svogūnus iki rudumo su prieskoniukais ar žolėm, tada juos sudedam ant išklotos kepimo inde tešlos, ant viršaus dedam tuną (prieštai išpylę jų sultis lauk), apibarstom tarkuotu fermentiniu sūriu. tada suplakam 3 kiaušinius, į juos įpilam pusę stiklinė pieno, dar paplakam, ir šitą kiaušinių masę supilam ant sūrio. Ant viso to reikalo dedam pomidorų griežinėlius, pasūdom, papipirinam.
Kepam 180 laipsnių orkaitėj, 25 minutes kažkur.
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2005 02 24, 21:04)
Mano mėgstamas patiekalas su tunu:
išsivirti pusę pakelio bet kurios rūšies makaronų, tuo tarpu gaminti padažą: ištirpinti du šaukštus sviesto, jame pakepinti du šaukštus miltų, maišant supilti apie 200 ml pieno. Kai padažas pradės tirštėti, suberti kokią saują tarkuoto fermentinio sūrio. Maišyti, kol išsilydys sūris. Į padažą sudėti indelį konservuoto tuno ir kokią saują šaldytų žirnelių. Tada padažą sumaišyti su makaronais.
Galima viską sudėti į apkepo indą ir ant viršaus užtarkavus fermentinio sūrio užkepti orkaitėje. Bet ir neužkepus labai skanu smile.gif


Išbandžiau, tik vietoje žirnelių dėjau kukurūzus smile.gif Man patiko, patiekalas laaabai sotus gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
Neseniai su tunu gaminau toki padaza spageciams :

reikes :

brokolio galvos (kiekis priklauso nuo valgytoju skaiciaus)
tuno (savo sultyse, ar aliejuje)
gabaliuko sviesto
indelio lydyto tepamo varskes surelio
jei buciau turejus, tai dar buciau idejus konservuotu kukuruzu arba zirneliu, bet ir be ju skanu buvo
prieskoniai, druska pagal skoni.


Imam brokoli ir isskirstom ji i smulkius ziedynus, dedam i gilesne keptuve, uzpilam kelis saukstus vandens, idedam sviesto gabaleli, pasudom, sudedam prieskonius ir patroskinam, kad suminkstetu. Kai vanduo nugaruoja, verciam tuna, sudedam indeli lydyto surelio. Dar kiek viska pakaitinam ir viska sita kraunam ant isvirtu spageciu.
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 11 27, 12:16)
Parašysiu savo mėgstamiausias tuno salotas thumbup.gif
indelis tuno aliejuje,tik aliejų nupilti
virtos bulvės
virtos morkos,
žirneliai
kiaušiniai virti,
svoguno galvutė
viską smulkiai supjaustyti,pasūdyti,paprieskoninti,ir majonezu apmaišyti, mano šeimai super  thumbup.gif

skamba skaniai,reiks pabandyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 11 27, 13:16)
Parašysiu savo mėgstamiausias tuno salotas thumbup.gif
indelis tuno aliejuje,tik aliejų nupilti
virtos bulvės
virtos morkos,
žirneliai
kiaušiniai virti,
svoguno galvutė
viską smulkiai supjaustyti,pasūdyti,paprieskoninti,ir majonezu apmaišyti, mano šeimai super  thumbup.gif


Sivakar isbandziau si recepta, tiesa dar rauginto agurko truputi idejau, nes turejau po ranka. Galiu tik pasakyt, kad labai skanios salotos gavosi ir tikrai dar ne karta gaminsiu. Aciu uz recepta 4u.gif
Atsakyti
Mūsų šeimoje mėgstamiausios tuno salotos su makaronais, reikia tuno aliejuje, makaronų kaspinėlių, konc. žirnelių, virto kiaušinio, pomidoro, majonezo. Makaronus uždedu virti, o kol jie verda susipjaustau kiaušinius, pomidorus, dedu į dubenį, beriu žirnelius. Aliejų nuo tuno supilu į verdančius makaronus, o tuną supjausčiusi skardinėje suberiu i dubenį su visais kitais ingridientais. Makaronams išvirus juos nupilu, nugarinu ir viską sumaišau su majonezu. Man patinka kai salotos būna šiltos, bet jei norisi galima perlieti šaltu vandeniu makaronus. Na čia gal labiau mišrainė nei salotos, bet labai skanu biggrin.gif
Atsakyti
keliu temele i prieki bigsmile.gif turiu laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaabai dyyyyyyyydele skartine tuno thumbup.gif radau daug geru receptu, bet jei atsirastu dar keletas nauju butu idomu pasiskaityti gal kazka ir isbandyti smile.gif taigi mamytes pasidalinkte idejom smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
man skaniausia yra tuno salotos{naudoju savo sultyse}
reikia:
raudonos paprikos{kiekis priklauso nuo asmen.skaičiaus}-saldžiosios
mėlynojo svogūno,
pora skiltelių česnako,
maža aitrioji paprika,
galima dėti krapų
tuno dėžutė,
ir keletas v.š.pomidorų tyrės.

Visas daržoves atatinkamai supjaustome,sudedame tuną{geriau būtų stambiais gabaliukais}
Užpilame pomidorų tyre ir leidžiame šiek tiek pastovėti šaldytuve.
Gaunasi gaivios tuno salotos.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Na nezinau ar yra tokios siame forumo skiltyje salotos,bet parasysiu kokias as dazniausia darau:

I lekste dedu pjaustyta pekina,ant jo beriu marinuotu zirneliu,toliau pjaustyto kubeliais fermentinio surio, virta kiausini,majonezo ant virsaus konservuoto tuno aliejuje.Skanaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indriukas11 @ 2006 07 27, 18:47)
Siūlau išbandyti tuno kotletukus, kuriuos labai mėgsta mano dukrytė. Reikės:
1. Tuno savo sultyse.
2. Trintų virtų bulvių.
3. Šiek tiek miltų, kad masė išeitų kaip žemaičių blynų.
4. Prieskonių pagal skonį.
Viską sumaičom ie kepam svieste kol apskrunda. Valgom su grietine bei salotom. 4u.gif



tikrai skaniai gavosi, paziuresim ka maniskis sakys kai grys is darbo ax.gif kai skambino jam ta mintis nelabai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, neperskaiciau visos temos, gal toks receptas jau buvo, tad nepykite, jei pasikartosiu, bet šios salotos, kurias aprašysiu tiesiog nuostabios. Buvo krikštynos sūnaus (dalyvavo 60 žmonių), tai labiausiai beveik visiems patiko šios salotos.
Taigi Jums reikės:
sktudintos baltos duonos supjaustytos mažais kūbeliais (aš naudoju Toste)
tuno savo sultyse (dariau kažkada su tunu aliejumi, bet ne tas)
mėlynasis svogūnas supjaustytas kubeliais (galim ir baltojo)
virti kiaušiniai smulkiai supjaustyti
konservuoti žirneliai
virtos morkos smulkiais kubeliais supjaustytos
majonezas

viską sluoksniuoji ir tarp kas antro sluoksnio tepi majonezo

Panašias salotas daro Maxima, tai galite pažiūrėti kaip viršų papuošia, tikrai skanios ir vizualiai gražios salotos, pabandykite nenusivilsite.
Atsakyti
QUOTE(Luxura @ 2010 12 29, 12:34)
tikrai skaniai gavosi, paziuresim ka maniskis sakys kai grys is darbo  ax.gif  kai skambino jam ta mintis nelabai patiko  biggrin.gif



Ir? Ką sakė? ax.gif
Atsakyti