Įkraunama...
Įkraunama...

Mamyte, tu man skaniausia!

QUOTE(westa @ 2005 01 20, 13:00)
Labai gaila, kad tokiam konkursui nebuvo paskelbta salyga - paciu darytos (fotografuotos) nuotraukos. Aisku gal sunkoka atskirti, bet galima buvo tai palikti mamu sazinei. na kokie sansai mums konkuruoti su profesionaliom nuotraukom unsure.gif

manau, kad gali paciu darytos nuotraukos konkuruoti su profesionaliom, dar ir kaip gali , su salyga, kad jos geros kokybes. o prasta nuotrauka siulyti konkursui man butu tiesiog geda
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 01 20, 18:10)
O dabar parašyk išsamiai ką ne taip dariai, kad ir kiti žinotų kaip gi vis dėl to reikia. Nes aš iki šiol šios problemos negaliu atgaminti ir suprasti. būtų gerai, jei padėtum. smile.gif


Aš galiu paaiškinti, nes iš pradžių ir aš ne ten spaudžiau ir nemačiau tų nuotraukų, o tik aisbergus kažkokius biggrin.gif
Norint pažiūrėti nuotraukas reikia spausti Fotokonkursai, o paskui ant pavadinimo "Mamyte, tu man skaniausia!" smile.gif
O jeigu paspaudus Fotokonkursai, toliau spausite Dalyviai, po to ant 1 (nuotrauku skaicius), tai nieko ir nematysite, tik aisbergus wink.gif Man taip is pradžių ir buvo blush2.gif
Atsakyti
o as viska labai gerai matau biggrin.gif
Atsakyti
Taip tiksliai dariau viską kaip ir sako DIKĖ ir viskas kuo puikiauisiai matosi thumbup.gif
Atsakyti
Liuks nuotraukytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2005 01 20, 18:38)
manau, kad gali paciu darytos nuotraukos konkuruoti su profesionaliom, dar ir kaip gali , su salyga, kad jos geros kokybes. o prasta nuotrauka siulyti konkursui man butu tiesiog geda

Na ,o man iki šiol ir iki gyvenimo galo neužsimirš nuotrauka,turiu vieną biggrin.gif ,bet tik palauksiu kol gryš vyras,kad galėčiau ją įdėt ir Jums pasižiūrėt.Bet toje nuotraukoje pagautas TOKS momentas,kad aš pamačius be žado buvau,ot sesė pagavo tokį kadrą,kad padariusi nuotraukas,eidama namo,visą kelią nesustabdė juoko,bet šiaip niekas išskyrus artimuosiusjos nematė.Ir man tikrai negėda ją parodyt,nes moteris dariusi šią nuotrauką man pasiūlė ją siūst į kokį konkursą,kad visi pamatytų,ko tik nebūna gyvenime.Tiesa,po šio įvykio ilgai bijojau duot vaikui savo moterišką pasididžiavimą biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Beje,nuotraukytei jau 5-keri metai.Ir tik dabar išdrysiu ją parodyt viešai.Tik nepykit,reiks palaukt kol gryš vyras,nes pati nemoku įdėt. wub.gif
Atsakyti
ir mes jau badom dalyvauti wink.gif wub.gif
Atsakyti
oi o kiek laiko vyks konkursas? ax.gif as ir noreciau dalyvaut, tik manoji valgytoja pasirodys tik po keliu savaiciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nirmeda @ 2005 01 21, 10:50)
oi o kiek laiko vyks konkursas? ax.gif as ir noreciau dalyvaut, tik manoji valgytoja pasirodys tik po keliu savaiciu 4u.gif


Tai gi parašyta viskas pirmame puslapyje wink.gif
Konkurso trukmė: 2005 01 20 – 2005 02 18.
Atsakyti
Goldy, suintrigavai baisiai smile.gif

Atsakyti
Nu nieko nesuprantu, nueinu į tą "fotokonkursas" ir visur vietoj fotkių man kažkokius kalnus rodo.... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vobla @ 2005 01 21, 09:53)
Nu nieko nesuprantu, nueinu į tą "fotokonkursas" ir visur vietoj fotkių man kažkokius kalnus rodo.... sad.gif


Kad ne kalnus, o nuotraukas rodytų, atėjusi į konkurso aprašymą ČIA Paspausk ant Konkurso pavadinimo "Mamyte, tu man skaniausia" ir viskas bus OK
Atsakyti