Įkraunama...
Įkraunama...

Simono Daukanto mokykla

Ka blogo galit pasakyti apie mokykla nuo 5 klases?
Atsakyti
QUOTE(dangute @ 2016 01 20, 23:23)
Ka blogo galit pasakyti apie mokykla nuo 5 klases?

Blogo tikrai nieko, mano dukra mokosi 6-toje klaseje, ir esu labai patenkinta ir mokytojais ir pamokomis ir uzklasine veikla. Liuks mokykla:)
Atsakyti
Gal kas galite pasakyti kokios būsimų pirmokų mokytojos šioje mokykloje, kokią pasirinkti? norime stipraus paruošimo ar galima kaip manot tikėtis iš šitos mokyklos?
Atsakyti
QUOTE(laura123 @ 2016 01 23, 14:24)
Gal kas galite pasakyti kokios būsimų pirmokų mokytojos šioje mokykloje, kokią pasirinkti? norime stipraus paruošimo ar galima kaip manot tikėtis iš šitos mokyklos?


Apmires cia siek tiek bendravimas. Eikit i Varpeli, maciau kad ketvirtoka turit! Juk mokytojos siu metu pirmokams liukx!!
Atsakyti
QUOTE(dangute @ 2016 01 23, 20:21)
Apmires cia siek tiek bendravimas. Eikit i Varpeli, maciau kad ketvirtoka turit! Juk mokytojos siu metu pirmokams liukx!!


Tai mes ir norėjom į Varpelį, bet nepatenkam, netelpam, nes pirmumas pagal gyvenamą vietą, o direktorė pasielgė l. nedraugiškai neatsižvelgdama ir nepalaikydama savų.
Atsakyti
Mane domina 5-kl ir vyresni.Kaip paruosimas vaiku,atmosfera.Perskaicius tema supratau,kad Siemet turetu ateiti i sia mokykla ta "geroji"humanitaru karta is petrasiunu?Kazkaip net baugu pasidare.

Papasakokite ka nors ,gero ar blogo,nes esu laaabai pasimetus kur vesti vaika po keturiu kl.
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2016 03 02, 14:23)
Mane domina 5-kl ir vyresni.Kaip paruosimas vaiku,atmosfera.Perskaicius tema supratau,kad Siemet turetu ateiti i sia mokykla ta "geroji"humanitaru karta is petrasiunu?Kazkaip net baugu pasidare.

Papasakokite ka nors ,gero ar blogo,nes esu laaabai pasimetus kur vesti vaika po keturiu kl.


kovo 17 d. 18 val. bus atvirų durų diena būsimiems penktokams 4u.gif
Galima nueit ir susidaryti nuomonę
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2016 03 02, 19:51)
kovo 17 d. 18 val. bus atvirų durų diena būsimiems penktokams  4u.gif
Galima nueit ir susidaryti nuomonę

Nu zinokit ,teko jau apeiti kelias mokyklas tai visos labai geros atrodo ir paruosimas ir mokytojai.Bet kai paskaitau atsiliepimus apie kai kurias tai net plaukai pasisiausia doh.gif Uztat ir klausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PUPA13 @ 2016 03 02, 21:35)
Nu zinokit ,teko jau apeiti kelias mokyklas tai visos labai geros atrodo ir paruosimas ir mokytojai.Bet kai paskaitau atsiliepimus apie kai kurias tai net plaukai pasisiausia :oh Uztat ir klausiu :ax:



Pirmas įspūdis visad geras, o iš tikro .....
Atsakyti
Sveiki,
Mano abidvi dukros eina į šią mokyklą. Į 7a klasę eina didžioji. Auklėtoja tikrai gera. Pradžioje lankė Varpelį, o nuo 5 klasės atėjo į Daukanto, o paskui žada eiti į KTU arba į Varpą. Jos sesė šiais mokslo metais pradėjo eitį į priešmokyklinukų grupę. Uniformą pirkom Maximoje, 8 to go. Ką tik didžiosios klausiau apie mokyklą, tai sakė šitoj geriau negu Varpelyje. Mokytojos, kai kurios l. patinka, kitos normalios. Labai patinka lietuvių k.- I. Grinkevičienė, istorijos mokytoja- L. Cicėnaitė, matematikos- L. Daukšytė( dabar Koncevičienė man atrodo) tai šitos mokytojos tikrai geros. O mažoji tai sakė patinka, o daugiau nelabai ką gali pasakyt neilgai eina. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kažkas galit pasisakyti apie būsimų pirmokų mokytojas? Gero ar blogo, įdomi bet kokia nuomonė smile.gif Ir aplamai apie mokyklą?
Atsakyti

Sveikos,

 planuoju nuo rugsėjo leiste i parengiamaja klase savo dukra. Sakykite, kaip ten mokytojos pradinuku ar esate patenkintos? Taip pat butu idomu suzinoti ar pradinukai turi kazkoki atsikra korpusa, ar mokosi bendrai su dideliai vaikais? 

Atsakyti