Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo skausmai

QUOTE(lithuania1009 @ 2009 06 11, 12:08)
Niu, vat galvoju ar nykstukai kalti, ar siaip kas vyksta... Raizo pilva juosmens srity...  verysad.gif Na, po apsilankymo pas nykstukus lyg ir gereja, bet vis tiek pasuksiu savo ginekologei ir pasiteirausi, ar cia normalu ir ar galima uzeiti pasitikrinti.  unsure.gif

Siaip, ar normalu, kad pilvas butu 9 sav.? Nepasakyciau, kad dujos kaupiasi. Einu pas nykstukus reguliariai.  blush2.gif Nepasakyciau, kad esu siauru klubu, mazo svorio savininke  lotuliukas.gif , tai taip staigiai neturetu tas pilvas atsirasti.  blush2.gif Is principo tai svoris neauga, net nukrito 1-2 kg, bet pilvas atsiokes. nestuke.gif  Kazkokie keisti pokyciai sakyciau.  thumbup.gif



smile.gif Pazistami pojuciai... smile.gif Mums jau truputeli daugiau - nestuke.gif as jau 11 sav. Pries keleta savaiciu ir as taip galvojau - nejaugi taip greitai pilvukas auga g.gif Bet buvo sustreikave viduriai, todel ir taip atrodziau. Dabar jau viskas tvarkoje thumbup.gif - pilvelis nelabai didelis, itarti dar nieko negalima (labai nenoriu darbe sakyti mirksiukas.gif ), bet maylis duodasi kaip patrakes - siandien buvau pas gine ir viska pati maciau bigsmile.gif
Atsakyti
Kai eilini trecia karta vel del pilvo skausmu gulejau ligonineje, tai manes akusere klasue ar budavo skausmingos menesines (o budavo), tai is karto pasake, kad skaudes iki pat pabaigos, o pabaigoje dar labiau. Gerai, kad pasake, tai dabar zinosiu ir nesinervuosiu.
Atsakyti
QUOTE(katis @ 2009 06 18, 10:03)
Kai eilini trecia karta vel del pilvo skausmu gulejau ligonineje, tai manes akusere klasue ar budavo skausmingos menesines (o budavo), tai is karto pasake, kad skaudes iki pat pabaigos, o pabaigoje dar labiau. Gerai, kad pasake, tai dabar zinosiu ir nesinervuosiu.


gali itakoti tai, kad mmm skausmingos budavo?? g.gif na man tai siaubingai skausmingos budavo, o dabar ir pilveli paskausta vis. tik vakar ir siandien kazkaip stipriau tai ir neramu unsure.gif
Atsakyti
Man pirmus 2 men mausdavo pilvo apacia, kai pavargdavau, sunkiau pasidarbuodavau, daugiau laipiodavau laiptais. Buvo pasirode sviesiai rusvos isskyros, gine sake, kad gali buti persileidimo pavojus, todel patare daugiau guleti. Taciau einant 12 sav. pradejo astriai durti gimdos apacia, vos daugiau pavaiksciojus. Pagulejus praeina. Kaip tik dariausi echo pas genetikus - placenta sedi ant gimdos kaklelio. Gal skausmai su tuo susije? Pirmadieni einu pas gine, neramu darosi, vis delto turejau 4 persileidimus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistutia21 @ 2009 01 01, 14:53)
sveikutes. uzvakar vakare man taip uzejo skaudeti pilva, apie 10minuciu kazkur raiciausi, ir kaip tik tuo metu vaikas pradejo labai judeti, kiekvienas jo judesiukas man buvo skausmas. bet paskui kazkaio praejo. bet aisku busimai mamai visokiu nesamoniu gali lipt i galva, tad kad ramiau pasijusciau noreciau suzinoti kad cia normalu blush2.gif  beja tai buvo pirmas kartas, ir man 5 su puse menesiuko.


geriausias patarimas paskubėti pas gydytoja ir visi busite ramus
Atsakyti
mano pilvukui jau 32 savaitės ir karts nuo karto au kokį mėnesiuką užeina tokie skausmeliai neiaiškūs g.gif iš pradžių laba supanikavau, nulėkiau pas vieną, pas kitą gydytoją, bet nieko tokio nerado blogo, sakė, kad kartais gali užeiti visokie skausmai, bet tai nereiškia, kad kažkas blogai, tiesiog ir judesiukai leliuko kartais būna skausmingi 4u.gif dabar esu rami, nes dvi eko jau padarė ir kai nurimau žiūriu, kad ir tie skausmai nebeužeina lotuliukas.gif bet žinoma, kad ir jums geriausia būtų pasikonultuot su gydytoja mirksiukas.gif sėkmės thumbup.gif
Atsakyti
Man abu nestumus, pilva maude (netgi galiu sakyti skaudejo) iki 20sav., labai nervinausi ir pas gydyt laksciau, bet ji mane ramindavo, kad tai normalu, gimda pleciasi tai ir maudzia, taip man ji sakydavo smile.gif
Atsakyti
Man beveik 16 savaiciu,bet pilva taip pat paskauda unsure.gif is pradziu daktare sake kad iki 14 savaiciu turi paskaudet,bet dabar irgi sako kad nera blogai,nes kaip sake pries tai kad gimda pleciasi,todel tas skausmelis kaip menstruaciju.siaip as laukiuosi antra karta todel zinau kokie skausmai gerai,kokie-ne.kai laukiausi pirmojo leliuko,buvau labai jauna,nieko nezinojau,labai nesidomejau,ir kai buvo kazkur 6 menesiai prasidejo skausmai,nezinojau kas tai,paklausiau mamos,ji liepe vaziuot i ligonine,bet as labai nesiskubinau... nuvaziavau kazkur po 6-7 val skausmo,o tada jau buvo per velu,gimda buvo atsidariusi apie 7cm verysad.gif prasidejo prieslaikinis gimdymas. dukryte isgyveno 4 paras,nes nebuvo dar visiskai issivysciusi... dabar kai laukiuosi anta karta,labai saugausi ir iskilus kokiai problemytei kreipiuos i daktare,ji tikrai niekada neatsakys tau padet ir patart,juk ju toks darbas.
user posted image
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif as cia dar naujoke, vis skaitydavau jusu zinutes bet pati nerasydavau, bet kai prispiria problemele reikia ir man jusu pagalbos smile.gif tai va esu jau 16 savaiciu nescia ir mane neramina pilvo skausmas apacioje, kaip gimdoje. Slapimo tyrimas rode per daug erotrocitu, mane patikrino israse gerti Magvit ir Care Lady. Sake gimda uzsidariusi bet jei pradeciau kraujuoti iskart vaziuoti i primamaji unsure.gif gal kam ir taip yra buve, ko reiketu saugotis ir kodel tas skausmas kankina unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(barryte @ 2010 01 08, 12:41)
Sveikos mergaites smile.gif as cia dar naujoke, vis skaitydavau jusu zinutes bet pati nerasydavau, bet kai prispiria problemele reikia ir man jusu pagalbos smile.gif tai va esu jau 16 savaiciu nescia  ir mane neramina pilvo skausmas apacioje, kaip gimdoje. Slapimo tyrimas rode per daug erotrocitu, mane patikrino israse gerti Magvit ir Care Lady.  Sake gimda uzsidariusi bet jei pradeciau kraujuoti iskart vaziuoti i primamaji  unsure.gif gal kam ir taip yra buve, ko reiketu saugotis ir kodel tas skausmas kankina  unsure.gif ?


Tai gręsiančio persileidimo simptomas unsure.gif Man su pirmuoju taip buvo, tempimas, spaudimas pilvo apačioje, net buvo pasirodę kraujo...
Pirmiausia ramybė ir tausojantis besilaukiančią režimas - kuo daugiau ilsėtis !!!
Jei skauda daugiau į šonus, tai gali būti nespėjantys prie didėjančio gimdos svorio prisitaikyti gimdos raiščiai. Jei esi turėjusi pilvo operacijų, skauda dėl sąaugų.
Svarbiausia jokių nervų ir ilsėtis biggrin.gif
Atsakyti
Su pirmu man ir taip buvo, dar sako gimda auga tai del to tas skausmas ir gali but. Aisq geriausia ramybe ir kuo maziau draskytis. Viskas turetu but gerai. Maciau magni tau israse taigi manau viskas susitvarkys. As daba ir nestuke.gif ir karts nuo karto pilvelio apacia paskauda, bet neimu i galva, nes per pirma baisiau buvo ir niekomums nenutiko, aisq draskytis nesidraskau, jei biski blogiau jauciuos paguliu, patingyniauju mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai gali buti gimdos susitraukinejimas, nebutinai gresiancio persileidimo pozymis.
Pirma nestuma, ypac antrojepuseje, nuo kokio 5 men daznai jausdavau.
O dabar - antra, jauciau pirmomis savaitemis.
Magnis diasporal tokiais atvejais. 4u.gif
Atsakyti