Įkraunama...
Įkraunama...

Prieš parinkdamos vardą - gerai pagalvokite.

QUOTE(Arvena @ 2009 08 25, 22:21)
o man Jausmė, Jautrė , Garsė ar Judrė gražiau nei Vanesa, Stela, Perlita ar Amanda  ir panašūs vardai  doh.gif ......  blush2.gif  ax.gif


Man taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 25, 22:21)
o man Jausmė, Jautrė , Garsė ar Judrė gražiau nei Vanesa, Stela, Perlita ar Amanda  ir panašūs vardai  doh.gif ......  blush2.gif  ax.gif



Na ir man taip pat... biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 25, 21:21)
o man Jausmė, Jautrė , Garsė ar Judrė gražiau nei Vanesa, Stela, Perlita ar Amanda  ir panašūs vardai  doh.gif ......  blush2.gif  ax.gif


man irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 25, 23:21)
o man Jausmė, Jautrė , Garsė ar Judrė gražiau nei Vanesa, Stela, Perlita ar Amanda  ir panašūs vardai  doh.gif ......  blush2.gif  ax.gif

O man kaip tik atvirkščiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy4you @ 2009 07 31, 22:30)
Ko tik neprisimasto doh.gif Kai pagimdziau vaika ir atejo apziuret pediatras, tai sake, neseniai tevai savo vaika pavadino Ego vardu doh.gif

Absurdu absurdas doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*JULIJA* @ 2009 06 22, 16:40)
Vyro kolega pavadino sunu Kristupas Belzebutas doh.gif  blink.gif Iki siol neatsigaunu lotuliukas.gif

Belzebutas?? Dieve, iš kur jie traukia tokius vardus g.gif Aš ir norėdama turbūt tokio nesugalvočiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2009 08 26, 12:16)
O man kaip tik atvirkščiai mirksiukas.gif

na ir puiku 4u.gif
ačiū, kad neįsižeidei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2009 08 26, 18:46)
na ir puiku  4u.gif
ačiū, kad neįsižeidei  4u.gif

Nėra ko įsižeist,nes gerbiu kievieno pasirinkimą ir nuomonę mirksiukas.gif
Atsakyti
nesupykit,bet man kazkaip atrodo ir tiesiog pastebejau,kad kuo zemesnis zmoniu intelektas,tuo mandresnius vardus stengiasi duoti arba kokius uzsienietiskus,kurie net negraziai skamba musu ausiai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lolita123 @ 2009 08 27, 20:45)
nesupykit,bet man kazkaip atrodo ir tiesiog pastebejau,kad kuo zemesnis zmoniu intelektas,tuo mandresnius vardus stengiasi duoti arba kokius uzsienietiskus,kurie net negraziai skamba musu ausiai... smile.gif


Na nuo intelekto tai tikrai nepriklauso. Nuo intelekto priklauso tik "madrumo" rūšis. Žemesnio intelekto renkasi "serijalinius", aukštesnio (greičiausiai todėl, kad daugiau apsišvietę) atranda "įdomesnių egzempliorių". Čia žinoma kalbu tik apie tuos, kurie nori išsiskirti iš minios ir ieško išskirtinių vardų.
Čia žinoma tik mano nuomonė ir pastebėjimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliuks @ 2009 08 14, 22:44)
Mes dar laukiam savo angeliuku, bet jie jau turi savo vardelius (dvynukai). Mes gyvename uzsienyje ir vyras yra uzsienietis. bet mes rinkome vardus lietuviskus nes jau pavardes bus vyrø. Paprasti vardai ir lengva istarti uzsienieciam. O kai paziurejau vardu reiksmes labai apsidziaugiau. Jie atitinka charakterius berniuku.  smile.gif

O kaip jūs žinot berniukų charakterius, jei jie gims tik spalį blink.gif ? Ar aš čia kažko nesupratau?
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2009 08 28, 11:56)
O kaip jūs žinot berniukų charakterius, jei jie gims tik spalį  blink.gif  ? Ar aš čia kažko nesupratau?

Gal vardai reiškia savybes, kurios tėvam atrodo vyriškos g.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedute @ 2009 08 26, 11:46)
Absurdu absurdas doh.gif
Papildyta:

Belzebutas?? Dieve, iš kur jie traukia tokius vardus g.gif Aš ir norėdama turbūt tokio nesugalvočiau doh.gif

cia tikrai baisu doh.gif o kaip vaikui su tokiu vardu zvyrgaudas g.gif tragedija doh.gif
Atsakyti