Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos

Sveikos,
yra tema romanetėms, bet nėra temos užuolaidoms. ax.gif
Pati nesiuvau dar nei vienu (noriu labai labai išmokti), bet gal atsiras mamyčių kurios siuvo ir pasidalins savo patirtimi. 4u.gif
Žinau, kad apačioje dedamas kažkoks svarelis lengviems audiniams, bet koks jis, kur jo ieškoti nežinau. doh.gif
Beje, čia vienintelis niunsas kurį žinau blush2.gif
Dar vieną dalyką noriu sužinoti apie kilpas.
Domina ar įmanoma namų sąlygomis pasidaryti tokias kilpas:
user posted image

p.s. jos čia labai neryškios...

Dar vienas pvz.:
kilpos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kozete: 26 birželio 2007 - 13:36
man taip pat labai įdomu ar įmanoma užuolaidoms iškalti žiedus ax.gif

Gal kas jau tai darėte?

Atsakyti
Mano draugė pasisiuvo tokias su žiedais, tai sakė visai nesudėtinga juos sudėti. Galvojo, kad reikės vyro pagalbos, bet paskui viską pati pasidarė, nors niekad anksčiau nebuvo dėjusi tokių žiedų.
Atsakyti
Laba, siuvau, tik dienines užuolaidas iš organzos, viršų klijavau specialia juosta (kad klostės gražiai kristų, paklijuoti verta, visai kitas vaizdas), kuri klijuojasi iš abiejų pusių, pasižymėjau vietas, iškirpau skyles ir įdėjau žiedus, patikėkit visai nesudėtinga, tik jei darysit pirma pabandykit ant atskiro gabalėlio, tie žiedai susispaudžia, o užuolaidos atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Liuks tėmelė thumbup.gif Labai norėjau paklausti o kur galima nusipirkti tų žiedu nes ir aš labai noriu pasisiuti tokias užuolaidas.
Atsakyti
QUOTE(natur @ 2007 06 27, 17:33)
man taip pat labai įdomu ar įmanoma užuolaidoms iškalti žiedus  ax.gif

Gal kas jau tai darėte?

Ziedai buna metaliniai is plasmasiniai.
Metaliniams ziedams reikalingas spec. kaltas
Skylems iskalti irgi yra kaltai, bet galima ir zirklemis iskirpti.
O plasmasinius ziedus labai nesudetinga ideti, tereikia rankomis gerai uzspausti. Tik sie ziedai nekaip laikosi ant storu audiniu - nesusispaudzia arba veliau atsoka.
Pries dedant ziedus geriausia pasiklijuoti.
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2007 06 29, 22:53)
Liuks tėmelė thumbup.gif  Labai norėjau paklausti o kur galima nusipirkti tų žiedu nes ir aš labai noriu pasisiuti tokias užuolaidas.





Laba, žiedų yra "Senukų" prekybos centre yra supakuoti po 10 vnt, kainuoja apie 20lt. ir užuolaidų parduotuvėse, bet parduoda vnt., ir gaunasi brangiau. iki
Atsakyti
defa, labai ačiu už informaciją.
Atsakyti
QUOTE(LIUXX @ 2007 06 30, 15:01)
Ziedai buna metaliniai is plasmasiniai.
Metaliniams ziedams reikalingas spec. kaltas

O kur tie kaltai būna parduodami?
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 07 02, 21:41)
O kur tie kaltai būna parduodami?

Kiek zinau jie labai brangus ir del saves ju pirkti neapsimoka. Lietuvoje ko gero nera, nebent padirbti.
Atsakyti
Užuolaidos

Užuolaidos1
Atsakyti
Užuolaidos

Užuolaidos 2
Atsakyti