Įkraunama...
Įkraunama...

Užuolaidos

Visiškai nesenai ir aš sau pasisiuvau užuolaidas su žiedais. Dariau tai pirmą kartą ir visai nebuvo sunku, o gavosi thumbup.gif thumbup.gif Užuolaidos buvo iš organzos. Viršutinė juostą, ten kur buvo žiedai padariau dvigubą (niekuo nepaklijavau). Žiedai buvo plasmasiniai. Pridėjus reikiamoje vietoje žiedą ant užuolaidos apibrėždavau vidinę žiedo pusę, iškirpdavau žirklėm ir po to tik užspausdavau žiedą.
Atsakyti
Nu vat mane dabar visos sumasinot ir vėl nerimstu. Ir medžiaga jau nupirkta ir nebežinau kaip pasielgti dabar doh.gif g.gif . Ir man sakė, kad užuolaidos turi būti trigubai jei noriu kad gražiai atrodytų, o aš nupirkau mažiau nes buvau nusprendus siųti su juostele.
O labiausiai pabijojau nes viena moteriškaitė įkalbinėjo, kad labai sudėtinga tuos žiedus kalti, net paklijuoti juostos su paprastu lygintuvu neįmanoma, užuolaidos sako pradeda lipti, o juosta nesiklijuoja. doh.gif doh.gif doh.gif

Ką daryt...? g.gif
Papildyta:
Irmulia, ten užuolaidų modeliukai? man kažko nerodo nieko unsure.gif
Atsakyti
Gal merginos kuri zinot kur rasti dieli pasirinkima dekoratyviniu virviu uzuolaidoms? buna tokios susuktos, nezinau ar isivaizduojat, bet nemoku paaiskint. Kazkas tokio : http://www.kaivida.l...virvfi7-did.jpg.
Siaip jau as is Kauno, bet cia jau nezinau kur ieskot, apvazinejau daug, bet nerandu tinkamos spalvos. Bet ne beda ir iki Vilniau pavaziuot, tik va kur?
Kaip suprantu daug ko Gariunuose perkate. Idomu tokiu dalykeliu butu?
gal kuri jau ieskojote?
Atsakyti
QUOTE(IngaSt @ 2007 08 07, 21:21)
Gal merginos kuri zinot kur rasti dieli pasirinkima dekoratyviniu virviu uzuolaidoms? buna tokios susuktos, nezinau ar isivaizduojat, bet nemoku paaiskint. Kazkas tokio : http://www.kaivida.l...virvfi7-did.jpg.
Siaip jau as is Kauno, bet cia jau nezinau kur ieskot, apvazinejau daug, bet nerandu tinkamos spalvos. Bet ne beda ir iki Vilniau pavaziuot, tik va kur?
Kaip suprantu daug ko Gariunuose perkate. Idomu tokiu dalykeliu butu?
gal kuri jau ieskojote?


va amn irgi idomu tik vilniuje gal kas zino kur yra isvis dekoratyviniu virviu virveliu visokiu.../?
Atsakyti
Papilau temą užuolaidomis su žiedais:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(defa @ 2007 07 02, 13:48)
Laba, žiedų yra  "Senukų" prekybos centre yra supakuoti po 10 vnt, kainuoja apie 20lt. ir užuolaidų parduotuvėse, bet parduoda vnt., ir gaunasi brangiau. iki


as plastmasinius ziedus pirkau JYSKe, nebrangiai visai. ir liuks laikosi, labai patogu, ypac jei audinys lengvas.
beje JYSKe yra ir superiniu audiniu uzuolaidoms, lengvi, siubineti, permatomi.... toki romantiski ax.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, bandysiu ir as pasidaryti uzuolaidas su ziedais, niekad nieko panasaus nesu darius, na bet tikiuosi viskas bus ok
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(natur @ 2007 07 25, 22:02)
Nu vat mane dabar visos sumasinot ir vėl nerimstu. Ir medžiaga jau nupirkta ir nebežinau kaip pasielgti dabar doh.gif  g.gif . Ir man sakė, kad užuolaidos turi būti trigubai jei noriu kad gražiai atrodytų, o aš nupirkau mažiau nes buvau nusprendus siųti su juostele.
O labiausiai pabijojau nes viena moteriškaitė įkalbinėjo, kad labai sudėtinga tuos žiedus kalti, net paklijuoti juostos su paprastu lygintuvu neįmanoma, užuolaidos sako pradeda lipti, o juosta nesiklijuoja. doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ką daryt...? g.gif
Papildyta:
Irmulia, ten užuolaidų modeliukai? man kažko nerodo nieko  unsure.gif

Medžiagos tikrai užteks dvigubo ilgio. Pas mane viršuj paklijuotas flizelinas(ar kaip tai vadina unsure.gif ) Tik pardėj pasitikslinkit koks atstumas tarp žiedų rekomenduojamas, kad gražiai banguotųsi. Mums pasiuvo-pritvirtino truputi per retai, tai reikia patraukinėt kaskart, kad vienodai išsilygintų klostės.
Namų sąlygomis tikrai galima viska tai pasidaryti 4u.gif
Atsakyti
Galiu pasakyti kad ziedus kalt visai smagu, ir tikrai nesudetinga thumbup.gif
mano uzuolaidos jau beveik baigtos
Atsakyti
QUOTE(domcius @ 2007 09 13, 10:29)
as plastmasinius ziedus pirkau JYSKe, nebrangiai visai. ir liuks laikosi, labai patogu, ypac jei audinys lengvas.
beje JYSKe yra ir superiniu audiniu uzuolaidoms, lengvi, siubineti, permatomi.... toki romantiski  ax.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif


o prie kurių prekių tų žiedų ieškoti? g.gif
Atsakyti
sveikutes, noriu patarimo. Nusipirkau užuolaidai medžiagos naktinei taftos, o dieninei organzos. Dabar sprendžiu gyvenimo dilema ar yra kokios taisyklės, kad medžiaga būtinai turi būt susilanksčiusi ant grindų ar galima iki grindų. Ir galvoju ar užteks 2 metrų langui 5,50 ilgio medžiagos(organzos). norėčiaus siūt juostelę su vadinamai 1,5 karto. Ai dar tos organzos vienam gale kažkoks pakietinimas lyg vielos galas įvertas, tai jis turi būt apačioje prie grindų?
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2007 09 11, 14:55)
Papilau temą užuolaidomis su žiedais:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



thumbup.gif
Atsakyti