Įkraunama...
Įkraunama...

Apie laiptus

QUOTE(Ju' @ 2007 04 29, 11:52)
Sveiki,
Labai prašau pamatuoti savo laiptus ir parašyti, kaip sekasi jais laipioti, ypač vaikams ir seneliams.
Kiek skaičiau straipsnių, visur siūlo patogiausią aukštį 15-17 cm, o plotį 29-30 cm. Suprantu, kad tai jau karališki laiptai, bet jiems ir vietos reikia daug... O jei namukas nedidukas? Vienas meistras ramino: kam tokie žemi? darykit 22 cm aukščio - bus gerai! Nežinau kuo patikėti.
Labai labai būsiu dėkinga už atsakymus! 4u.gif



Numanomus laiptines matmenis ( i ilgi ir i ploti ) ir auksti tarp grindu parasykit , tuomet tikrai bus galima patarti konkreciai , netgi brezinuka imest ... smile.gif

P.S - cia neblogas linkas laiptams - http://www.stairplan.../stairplans.htm - planai , terminologija , patarimai ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimokas: 30 balandžio 2007 - 07:33
Ką manot apie 20 cm aukščio ir 22 cm plošiopakopas? Deja, su kitokiom labai jau komplikuota laiptinė gaunasi g.gif
Gal kas turit tokius laiptus? PARAŠYKIT, PRAŠAU!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju' @ 2007 05 01, 09:53)
Ką manot apie 20 cm aukščio ir 22 cm plošiopakopas? Deja, su kitokiom labai jau komplikuota laiptinė gaunasi g.gif
Gal kas turit tokius laiptus? PARAŠYKIT, PRAŠAU!!! 4u.gif


Toks aukstis, deja, nera patogus. Nerasote kokio tipo laiptai pas jus, gal pasirinkus kitokia konfiguracija sutaupysite vietos bei gausite max patoguma.
"Laiptų tipai:
Tiesūs laiptai.Jie yra patogiausi, tačiau
užima daugiausiai vietos.
90 laipsnių (ketvirtiniai laiptai)
Vieni iš dažniausiai daromų laiptų.
Jie yra gan optimalūs įvairiais atžvilgiais.
180 laipsnių (pusantriniai laiptai)
Šie laiptai užima mažiausiai vietos,
atrodo kompaktiškai ir suteikia
jaukumo namams.
Sukti laiptai
norint kad šie laiptai būtų patogūs jiems reiktų skirti gan nemažai vietos, tačiau jie gali tapti labai puikia interjero puošmena. Dažnai daromi, kaip papildomi laiptai, kurie naudojami ne dažnai."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kropka: 01 gegužės 2007 - 13:12
O koks minimalus pakopų (na, tarkim pačių laiptų)plotis turėtų būti?Aš galvoju apie kuklius laiptukus į palėpę.
Atsakyti
QUOTE(mykolė @ 2007 05 01, 14:04)
O koks minimalus pakopų (na, tarkim pačių laiptų)plotis turėtų būti?Aš galvoju apie kuklius laiptukus į palėpę.

4u.gif SIŪLYČIAU GERIAU GERAI PASKAITYTI STATYBOS TECHNINĮ REGLAMENTĄ
STR 2.02.01:2004 ''GYVENAMIEJI PASTATAI'',NES PASKUI NEPRIDUOSITE NAMO.
Apie laiptus rašo XI SKIRSNYJE,O REGLAMENTĄ GALITE RASTI ADRESU www.am.lt; teisinė informacija
Atsakyti
sveiki.
gal zinote kokia pinigu suma gali kainuoti patys paprasciausi vidaus laiptai? mano laiptai gan nemazi bus, nesinori visai "popieriniu", taciau vis gi ziuriu, kad butu kuo pigiau. siandien vienas zmogus pasake, kad be keliolikos tukstanciu laiptai niekaip neiseis. isivaizduoju, kad mano laiptai turetu buti is dvieju metaliniu siju ir tada ant ju laiptlentes, cia sakyciau butu pats paprasciausias variantas? ar ne? kokia mazdaug butu tokiu ar panasiu kaina, gal kas nors ka nors neseniai daretes? ax.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2007 06 26, 20:38)
sveiki.
gal zinote kokia pinigu suma gali kainuoti patys paprasciausi vidaus laiptai? mano laiptai gan nemazi bus, nesinori visai "popieriniu", taciau vis gi ziuriu, kad butu kuo pigiau. siandien vienas zmogus pasake, kad be keliolikos tukstanciu laiptai niekaip neiseis. isivaizduoju, kad mano laiptai turetu buti is dvieju metaliniu siju ir tada ant ju laiptlentes, cia sakyciau butu pats paprasciausias variantas? ar ne? kokia mazdaug butu tokiu ar panasiu kaina, gal kas nors ka nors neseniai daretes?  ax.gif  4u.gif  blush2.gif



Dabar vienos pakopos kaina ~ 800 Lt ... Tai ir skaiciuokit , jeigu reikia kokiu 16-17 pakopu - padaugink is tokios kainos ir turesi suma ... smile.gif . Cia mediniu laiptu su viskuom ( darbas + medziagos ) . Kita vertus , jeigu nori tokiu ant metaliniu siju - uztektu susirasti naginga metalo suvirintoja . Bent jau suvirintu norimus laiptus ( ar turit koki ju projekteli ? ) . Pats didziausias darbas cia yra nusveisti lygiai po suvirinimo ( suvirinimo siules isdailint ) ir graziai nudazyt ... smile.gif . Taip , kad viskas imanoma . Man laiptai kainavo ( kol kas , dar nevisai baigti ) - 2000 ( darbas )+ betonas su armatura - viso ~ 2500 Lt . Du vyriokai pagal mano pateikta projekta visai puikiai subetonavo besisukancius ( 180 lps ) laiptus . Ir as visai patenkintas rezultatu - gavosi tvirti laiptai , beliks tik nutinkuot + nuglaistyt ir ant laiptu sudet medi . Taip , kad iseitis is padeties visalaik yra . Ar turit projekta , Kaira ? Kokia laiptu forma ( tiesus su aikstele , arba sukta aikstele ir t.t. ) ? Ar tikrai jums metalines laiptasijos tinka ?

Atsakyti
atskirai laiptu projekto neturiu, tik toks, koks yra bendram namo projekte. tokie laiptai panasiai ir turetu buti mano name. kaip ir is ko juos padaryti turbut reikia atskiro projekto?
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2007 06 26, 22:46)
atskirai laiptu projekto neturiu, tik toks, koks yra bendram namo projekte. tokie laiptai panasiai ir turetu buti mano name. kaip ir is ko juos padaryti turbut reikia atskiro projekto?




kreipkis tiesiai i laiptininkus, rodyk plana, pjuvi ir jie paskaiciuos tau pigiausius laiptus. Vilniuje be kokiu 12-15000 Lt neissisuksi. Jei darysi viska pati - susiprojektuosi, susirasi atskiru daliu meistrus, ir savom rankom nemazai padirbesi, tai keliskart pigiau pasidarysi.
Papildyta:
QUOTE(kobrumotina @ 2007 06 27, 07:37)
kreipkis tiesiai i laiptininkus, rodyk plana, pjuvi ir jie paskaiciuos tau pigiausius laiptus. Vilniuje be kokiu 12-15000 Lt neissisuksi. Jei darysi viska pati - susiprojektuosi, susirasi atskiru daliu meistrus, ir savom rankom nemazai padirbesi, tai keliskart pigiau pasidarysi.


pabendravus su laiptininkais kazkokios naudingos informacijos tikrai gausi. bent jau zinosi, is ko daryti.
Atsakyti
QUOTE(Kaira @ 2007 06 26, 22:46)
atskirai laiptu projekto neturiu, tik toks, koks yra bendram namo projekte. tokie laiptai panasiai ir turetu buti mano name. kaip ir is ko juos padaryti turbut reikia atskiro projekto?


Kaip matyt sukti , 180 lps , laiptukai , vadinami "meskos koja" ... smile.gif . Jeigu reikia , galiu padaryt projekteli tokiems laiptams - galutinis formatas DXF . Man reikia zinoti tisklu laiptines ploti , ilgi ir tikslu auksti nuo pirmo auksto grindu virsaus iki antro auksto grindu virsaus ( aisku , gal dar nera grindinio sildymo ir paciu grindu - reikia daugmaz dadet busimus cm. ) . Paruosciau projekteli , pagal kuri butu galima susimontuoti palubke ir issibetonuoti normalius laiptukus ... smile.gif . Dar reiktu zinot ar reikalingas tarpas tarp laiptu marshu - cia tipo , toks tarpelis kaip ir pavaizduotas ...

P.S. parasykit man i privata - rimantasu @ gmail . com ( be tarpu ... )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimokas: 28 birželio 2007 - 21:21
žiūriu štai šitame puslapyje www.durys-laiptai.lt laiptai visai normalia kaina. tiksliau sakant brangūs, bet vis ne 20 tūkst., kaip mane gąsdino smile.gif gal kas galit pakomentuot ir įvertint, ar apsimoka pvz tokius pirkti? man tai kažkaip įdomiai atrodo tas, kad jie ne ant metaliniu sijų, kaži patavrūs jie, ar nebus taip, kad laikui bėgant tiesiog suluš? gal kas pirkote panašius? g.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas turi kokiu laiptu gamintoju kontaktu Klaipedos apylinkese. Kaimynas gamino pas kazkoki meistra is Plunges, tai keikiasi nors dar laiptai nesumontuoti iki galo. .. aciu uz busima info smile.gif
Atsakyti