Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Valentino dienai

As savo sirdeles tai paliksiu kabeti ant sienos, kaip mano kambario dekoracija. Vis tiek neturiu draugo kuriam galeciau tai padovanoti, tik rosiuosi kelias sirdeles padovanoti savo draugems, as manau, kad jas galetu naudoti kaip adatines? Ar dar siaip kam...
Atsakyti
QUOTE(domiluka @ 2010 01 26, 15:21)
As savo sirdeles tai paliksiu kabeti ant sienos, kaip mano kambario dekoracija. Vis tiek neturiu draugo kuriam galeciau tai padovanoti, tik rosiuosi kelias sirdeles padovanoti savo draugems, as manau, kad jas galetu naudoti kaip adatines? Ar dar siaip kam...

na va,cia jau iskart su paskirtim thumbup.gif ir miela,ir naudinga thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu Dollilyte uz palaikyma, dar pamirsau pridurti, is kur emiau sirdeliu mezgimo aprasyma, buvo pasiulymas i jas ideti egzotinius kvapus, jie berods vadinasi popuri. Tokia sirdele buvo siuloma kabinti ant pakabos pritvirtinant kaspineliu. Na jei sakyti tiesa, tai kazin ar tokia sirdele as dovanociau savo sirdies draugui, bet draugems manau galima, jas netgi madinga dovanoti graziai papuosus ypac jaunosioms. Na tiek... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2010 01 25, 23:59)
negi vyrams TIKRAI patinka nertos ir megztos širdelės?

manau, kad daugumai nepatinka, tik jie nedrista pasakyti wink.gif mano vyrui tikrai tokie dalykai nepatinka rolleyes.gif
Atsakyti
manau,kad cia dar ir nuo vyro priklauso.. ax.gif va,del idomumo paklausiau.. ax.gif tai sake,kad jei ant jos butu galima atsigult-patiktu...na,zodziu,turetu but naudinga.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kusachius @ 2010 01 26, 01:49)
Broliui kažkada jo tuometinė mergina per Valentinkę padovanojo pūkuotą pagalvėlę širdelę. Jam buvo gėdą ją laikyt matomoj vietoj, bet nepatogu nugrūst į spintą. Kai su ta mergina išsiskyrė, pagalvėlė tuoj pat nukeliavo į konteinerį.

...kiek tavo broliui tada buvo metu..?..16? g.gif nes dazniausiai paaugliai,labai galvoja ka pasakys draugai ir pan...arba jam ta mergina nebuvo tokia brangi,kad gedijosi jos dovanu.. ax.gif
..nieko izeist nenorejau,cia tik siaip toks pamastymas.. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2010 01 27, 00:49)
manau,kad cia dar ir nuo vyro priklauso.. ax.gif va,del idomumo paklausiau.. ax.gif tai sake,kad jei ant jos butu galima atsigult-patiktu...na,zodziu,turetu but naudinga.. ax.gif


man irgi panašiai atrodo. Kad vyrai vertina rankų darbą, tai net neabejoju tuo, bet jiems tikriausiai labiau patiktų, kad jis būtų pritaikomas, naudingas.
O dėl paklausimo, tai čia priklauso ir nuo klausimo formuluotės. Jei paklausi "ar džiaugtumeis, jeigu padovanočiau nertą širdelę?", tai kas jam beliks atsakyt? biggrin.gif
O jei paklausi "ar norėtų/patiktų gauti nertą/megzta širdelę, ar labiau vertintų kažką kitko?" tada, mano supratimu daugiau šansų sulaukt nuoširdaus atsakymo.

Aš čia tikrai neatkalbinėju nieko nuo tų širdelių gaminimo, tik man buvo įdomu sužinoti daugiau nuomonių 4u.gif ačiū toms, kas jas išsakė smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai taip, naudinga, bet kusachius klause, bent jau as taip supratau, apie tas nertas dekoracijas, niekucius, kur tik vienai dienai panaudojami del vaizdo g.gif man paciai nelabai tokie dalykai patinka... o kur paskui viska deti? mesti lauk? laikyti kitiems metams? o kitais metais vel nauju pridaryti ir ziureti, kad tebera is preitu metu smile.gif ir vel laikyti... ar mesti lauk... o vyrai kartais nedrista pasakyti tiesos, kad jiem tokiu nereikia smile.gif manau, kad klausimo mintis tokia ir buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2010 01 27, 00:53)
manau,kad cia dar ir nuo vyro priklauso.. ax.gif va,del idomumo paklausiau.. ax.gif tai sake,kad jei ant jos butu galima atsigult-patiktu...na,zodziu,turetu but naudinga.. ax.gif
Papildyta:

...kiek tavo broliui tada buvo metu..?..16? g.gif nes dazniausiai paaugliai,labai galvoja ka pasakys draugai ir pan...arba jam ta mergina nebuvo tokia brangi,kad gedijosi jos dovanu.. ax.gif
..nieko izeist nenorejau,cia tik siaip toks pamastymas.. ax.gif  4u.gif


ne, tiksliai nepasakysiu, nes senokai tai buvo, tačiau jam buvo tarp 22 ir 25.
Tiesiog raudona pūkuota širdelė-pagalvėlė nebuvo jo skonio daiktas, ir savo noru jis nebūtų tokio daikto laikęs. Mergina jam buvo pakankamai brangi, kad tokį neskoningą daiktą vis dėl to laikė matomoje vietoje, nors ne vienas žmogus tą širdį pamatęs suraukė nosį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2010 01 26, 23:56)
O dėl paklausimo, tai čia priklauso ir nuo klausimo formuluotės. Jei paklausi "ar džiaugtumeis, jeigu padovanočiau nertą širdelę?", tai kas jam beliks atsakyt?  biggrin.gif
O jei paklausi "ar norėtų/patiktų gauti nertą/megzta širdelę, ar labiau vertintų kažką kitko?" tada, mano supratimu daugiau šansų sulaukt nuoširdaus atsakymo.

biggrin.gif nea..as klausiau,ka jis is vyriskos puses galetu pasakyt..be jokiu asmeniskumu.. ax.gif nes ir man paciai buvo idomu... ax.gif
Atsakyti
as irgi tik savo nuomone pasakiau ir taip pat neatkalbineju nuo sirdeliu gaminimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2010 01 27, 00:57)
tai taip, naudinga, bet kusachius klause, bent jau as taip supratau, apie tas nertas dekoracijas, niekucius, kur tik vienai dienai panaudojami del vaizdo g.gif man paciai nelabai tokie dalykai patinka... o kur paskui viska deti? mesti lauk? laikyti kitiems metams? o kitais metais vel nauju pridaryti ir ziureti, kad tebera is preitu metu smile.gif ir vel laikyti... ar mesti lauk... o vyrai kartais nedrista pasakyti tiesos, kad jiem tokiu nereikia smile.gif manau, kad klausimo mintis tokia ir buvo smile.gif


drinks_cheers.gif
būtent tokia klausimo esmė ir buvo
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2010 01 26, 23:59)
ne, tiksliai nepasakysiu, nes senokai tai buvo, tačiau jam buvo tarp 22 ir 25.
Tiesiog raudona pūkuota širdelė-pagalvėlė nebuvo jo skonio daiktas, ir savo noru jis nebūtų tokio daikto laikęs. Mergina jam buvo pakankamai brangi, kad tokį neskoningą daiktą vis dėl to laikė matomoje vietoje, nors ne vienas žmogus tą širdį pamatęs suraukė nosį  biggrin.gif

na,jei ta sirdele buvo tokia,kaip MAXIMOJ pries Valentino diena pardavineja,tai tada suprantu... ax.gif man paciai nemieli tie kiciniai daiktai.. schmoll.gif
Atsakyti