Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Valentino dienai

QUOTE(DOLLILYTE @ 2010 01 27, 01:02)
na,jei ta sirdele buvo tokia,kaip MAXIMOJ pries Valentino diena pardavineja,tai tada suprantu... ax.gif man paciai nemieli tie kiciniai daiktai..  schmoll.gif


iš tos pačios serijos ir buvo drinks_cheers.gif
nelyginu jų su rankomis darytomis, nes tai visai kita daikto vertė, tik norėjau pasakyti tai: gavo -nepatiko-stengėsi to neparodyt, kad neįžeistų brangaus žmogaus- išsiskyrė keliai, ir širdis nulėkė į konteinerį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 26 sausio 2010 - 23:06
QUOTE(DOLLILYTE @ 2010 01 26, 23:02)
na,jei ta sirdele buvo tokia,kaip MAXIMOJ pries Valentino diena pardavineja,tai tada suprantu... ax.gif man paciai nemieli tie kiciniai daiktai..  schmoll.gif

jei apie maximos, tai isvis net nera kalbos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efauto: 26 sausio 2010 - 23:07
QUOTE(efauto @ 2010 01 26, 23:57)
tai taip, naudinga, bet kusachius klause, bent jau as taip supratau, apie tas nertas dekoracijas, niekucius, kur tik vienai dienai panaudojami del vaizdo g.gif man paciai nelabai tokie dalykai patinka... o kur paskui viska deti? mesti lauk? laikyti kitiems metams? o kitais metais vel nauju pridaryti ir ziureti, kad tebera is preitu metu smile.gif ir vel laikyti... ar mesti lauk... o vyrai kartais nedrista pasakyti tiesos, kad jiem tokiu nereikia smile.gif manau, kad klausimo mintis tokia ir buvo smile.gif

del sito sutinku drinks_cheers.gif nes as irgi nematau prasmes,daryti sirdles ir jas kaupti dulkiu rinkimui.. ax.gif bet jei jas dovanoji (kaip cia jau minejo,mergina,kuri jas gamina) ir dar su paskirtim,tai gal ir nieko.. ax.gif nors as pati,asmeniskai,nezinau ar naudociau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2010 01 27, 01:06)
jei apie maximos, tai isvis net nera kalbos smile.gif


nesvarbu, maximinė ar rankom daryta, kičinė ar skoninga, esmė -vienkartinė vienadienės šventės dekoracija. Ką paskui su ja daryt?
Papildyta:
QUOTE(DOLLILYTE @ 2010 01 27, 01:07)
del sito sutinku drinks_cheers.gif nes as irgi nematau prasmes,daryti sirdles ir jas kaupti dulkiu rinkimui.. ax.gif bet jei jas dovanoji (kaip cia jau minejo,mergina,kuri jas gamina) ir dar su paskirtim,tai gal ir nieko.. ax.gif nors as pati,asmeniskai,nezinau ar naudociau... blush2.gif


va todėl ir klausiau, ką su jom daro. Nes jei dovanoja draugėms, kurios galės tai pritaikyt kaip adatinę, ar kaip kvepiantį maišelį spintoje, tada viską suprantu -šaunu. Bet jei tai tiesiog nedidelis širdies formos objektas, į kurį įdėta daug darbo, su mintim, kad tai bus dovana vyrui, tai kiek IŠ TIKRO šansų, kad jį tai pradžiugins. Nu čia mano pamąstymai.
Beje, jeigu tos širdelės tiesiog naudojamos dekoruoti namus tą dieną, tai man irgi dar suvokiama, nes jei pati nešvenčiu Valentinkės, tai nereiškia kad visiems tą dieną nesinori ypatingos aplinkos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 26 sausio 2010 - 23:14
man atrodo,kad kuo puikiausiai galima apsieit be tokiu dekoraciju..na nebent neturi ka veikti arba zinai,kad tai bus kazkada panaudota..man gaila laiko ir ideto darbo tokiai vienai progai.. ax.gif na,cia mano nuomone.. ax.gif bet cia,aisku,skonio ir poreikio reiklas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOLLILYTE: 26 sausio 2010 - 23:15
biski ne toj vietoj parasiau lotuliukas.gif

sutinku su jumis, kusachiau ir DOLLILYTE smile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efauto: 26 sausio 2010 - 23:17
QUOTE(DOLLILYTE @ 2010 01 27, 01:13)
man atrodo,kad kuo puikiausiai galima apsieit be tokiu dekoraciju..na nebent neturi ka veikti arba zinai,kad tai bus kazkada panaudota..na,cia mano nuomone.. ax.gif bet cia,aisku,skonio ir poreikio reiklas..


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2010 01 27, 00:14)
nu va, issiaiskinom smile.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(kusachius @ 2010 01 27, 00:15)

drinks_cheers.gif
Atsakyti
gražios įdėjos valentino dienai wub.gif

user posted image
Papildyta:
http://forum.knittin...?showtopic=3621

gražios įdėjos thumbup.gif
Atsakyti
O kaip jums tokia ideja 4u.gif
user posted image
Atsakyti
dezute saldainiams http://www.theholida...pouch/index.htm
user posted image
Atsakyti
graži 4u.gif
Atsakyti