Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Valentino dienai

zuikiai fantastiški thumbup.gif
Atsakyti
aciuks.gif aciu uz pagyrimukus,
jie svelnuciai minkstuciai tokie uti tiuti flirt.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai faini zuikučiai
Atsakyti
Mama_gulbe superiniai zuikučiai

o mano interpretacija Valentino dienai biggrin.gif , tokia, čia ir praktiška ir informatyvu lotuliukas.gif , siuvinėtas rankšluostis su "meilės simfonija" ,kam kaip patogiau, susipyko žmonės valosi rankas, susitaikė, galima panaudoti kaip vadovėlį laugh.gif

user posted image
Atsakyti
Viskas apie valentino diena:
Valentino dienos sveikinimai, naujienos, zaidimai, akcijos-atrakcijos!

http://www.diena.lt/...valentino-diena
Atsakyti
Mano gerbera-valentinukė:
user posted image
Arba viduriukas gali būti saga:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastra: 03 vasario 2010 - 18:11
As tai sau pasidovanosiu apatinius is VS kolekcijos. Niekad to nedariau, vyras irgi per daug uzsiemes kad begtu tokiu daiktu pirkt. Tai manau ir jam patiks. wub.gif
Siaip esam daugiau nei 10 metu kartu. Kuo toliau tuo man ta svente nereiksingesne darosi. Man zymiai svarbiau kad mes 360 dienas per metus galvojame apie vienas kita ir tikrai mylime, o svente paaugliams ir jaunikliams.
Taciau gerbiu ir dziaugiuosi uz tuos kurie gali pradziuginti savo mylimuosius ranku darbo dalykais.
Kazkada man atmintin istrigo ta diena atsiustas man sukurtas eilerastis nuo simpatijos. Iki siol prisimenu wub.gif blush2.gif bet tai buvo seniai, seniai....
Atsakyti
Noriu pasidalinti ideja artejant Valentino dienai tokiai mini dovanelei. I sirdeles formos burbula (kuris dabar namuose pakabintas kaip dekoracija) pridesiu saldainiu ir padovanosiu savo artimiems zmonems.
Sita ikeliu tik kaip ideja kitoms, labai dar daug trukumu jame matau, kitus patobulinsiu ir manau bus liuks dovaneles smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 04 vasario 2010 - 14:04
Jei jau buvo kalba apie valentino diena, vyrus ir rankdarbius, tai pasigisiu, kad man mano brangiausias pries pora metu per valentino diena padovanojo nuostabia origami gulbe wub.gif wub.gif wub.gif Dar ir tebestovi ji pacioj garbingiausioj mano kambario vietoj wub.gif

Atsakyti
QUOTE(Kristinakristina @ 2010 02 04, 15:39)
Jei jau buvo kalba apie valentino diena, vyrus ir rankdarbius, tai pasigisiu, kad man mano brangiausias pries pora metu per valentino diena padovanojo nuostabia origami gulbe wub.gif  wub.gif  wub.gif Dar ir tebestovi ji pacioj garbingiausioj mano kambario vietoj  wub.gif

kokia nuostabi dovana thumbup.gif as irgi noreciau is savo vyro sulaukti ne kazko pirktinio, o paties sukurto smile.gif nors nesvenciam valentino jau seniai..
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2010 02 04, 13:35)
Man zymiai svarbiau kad mes 360 dienas per metus galvojame apie vienas kita ir tikrai mylime

o apie ka galvojat likusias 5-6 metu dienas blush2.gif lotuliukas.gif cia tik siaip... ax.gif neisizeisk.. 4u.gif pastebejau,kad truputi dienu pamazinai ir tiek.. tongue.gif
Atsakyti
Knielita labai gražu
Atsakyti