Įkraunama...
Įkraunama...

Idėjos Valentino dienai

Aš tai noriu savo MB padovanoti kažką tokio-raktų pakabuką
user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image

galvoju apie tokia dovanele, tik gal truputi solidesnio rasto , kad prie normaliu paltuku tiktu blush2.gif

dar truputis
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2010 01 31, 19:54)
mano valentininiai zuikiai

uzrasas ant sirdeliu matosi ir tamsoje
thumbup.gif

Labai labai grazus zuikuciai wub.gif
O tu cia pati darei?
Atsakyti
O mano mintis Valentino dienai tokia: padovanosiu koki nors vaisiu (kuris skanus ir turi seklu), ivyniosiu i raudona popieriu, nupirksiu vazona, kuri dekupazuosiu, uzrasysiu "musu meiles vaisius" (tiesa yra kiti du musu meiles vaisiukai, kurie daug realesni), suvalgysim ta vaisiu o seklas pasodinsim. Aisku prie visa sito, vynas, gardi vakariene, ramus vakaras sumigdzius vaikus.. Gal dar gyvenu pauglystes svajom, bet tai malonu, ir bent siek tiek praskaidrina nusitovejusia kasdienybe blush2.gif
Atsakyti
andzela kaip as jus suprantu as panasiai visada svajoju -uzmigdom vaikus ir romantiskai prie zvakiu leidziam vakara biggrin.gif tik kai paprastai kol uzmigdom una 22val. ar net 23val. abu bunam pavarge ir krentam kuo greiciau miegoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andžela @ 2010 02 08, 11:45)
O mano mintis Valentino dienai tokia: padovanosiu koki nors vaisiu (kuris skanus ir turi seklu), ivyniosiu i raudona popieriu, nupirksiu vazona, kuri dekupazuosiu, uzrasysiu "musu meiles vaisius" (tiesa yra kiti du musu meiles vaisiukai, kurie daug realesni), suvalgysim ta vaisiu o seklas pasodinsim. Aisku prie visa sito, vynas, gardi vakariene, ramus vakaras sumigdzius vaikus.. Gal dar gyvenu pauglystes svajom, bet tai malonu, ir bent siek tiek praskaidrina nusitovejusia kasdienybe  blush2.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2010 02 04, 13:54)
Noriu pasidalinti ideja artejant Valentino dienai tokiai mini dovanelei. I sirdeles formos burbula (kuris dabar namuose pakabintas kaip dekoracija) pridesiu saldainiu ir padovanosiu savo artimiems zmonems.


Aciu uz ideja thumbup.gif Esu darius burbuliukus, bet tikiuos, kad pavyks ir su sirdele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andžela @ 2010 02 08, 11:45)
O mano mintis Valentino dienai tokia: padovanosiu koki nors vaisiu (kuris skanus ir turi seklu), ivyniosiu i raudona popieriu, nupirksiu vazona, kuri dekupazuosiu, uzrasysiu "musu meiles vaisius" (tiesa yra kiti du musu meiles vaisiukai, kurie daug realesni), suvalgysim ta vaisiu o seklas pasodinsim. Aisku prie visa sito, vynas, gardi vakariene, ramus vakaras sumigdzius vaikus.. Gal dar gyvenu pauglystes svajom, bet tai malonu, ir bent siek tiek praskaidrina nusitovejusia kasdienybe  blush2.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kokia puiki, grazi, miela ir originali ideja...SUPER thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
as va galiu pasiuliti pora smulkiu ideju kurias radau internete, nedideles smulkmenos kurios gali nuziuginti mylima zmogu
user posted image
user posted image

o jei domina daugiau panasiu ideju galite pasiskaityti cia
ax.gif
Atsakyti
Dovanos idėja meilės dienai,- dėžutė sargiams ar šeip miegamojo smulkmenėlėms susidėti blush2.gif hihihi.gif flirt.gif
user posted image
Atsakyti