Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites

QUOTE(Cosette @ 2013 05 21, 23:25)
šiuo metu neveikia FAVORITES (ko gero nuo tada, kai uždėjo šitą reklaminį foną)?

Deja, Favorites veikia tik su SuperMamos apvalkalu.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 05 21, 23:28)
Deja, Favorites veikia tik su SuperMamos apvalkalu.

ačiū. Užsidėsiu SM apvalkalą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cosette: 22 gegužės 2013 - 06:09
sveiki, labailabai reikia istrinti favoritus vienu paspaudimu? ar dar to negalima?
Atsakyti
Sveiki, del šio klausimuko, kažkaip nesinori kurti naujos temos, bet jei niekas neatsakyk, tai teks kurt temike. Taigi, noriu paklausti del favorites, ar yra nustatyta kiek temu galima išsisaugoti, ar tai yra neribota? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gala_ @ 2013 08 23, 18:29)
1. del šio klausimuko, kažkaip nesinori kurti naujos temos,

2. bet jei niekas neatsakyk, tai teks kurt temike.

3. ar yra nustatyta kiek temu galima išsisaugoti, ar tai yra neribota?

1. Pastebėjau, kad mėgstat kurt naujas temas, nė nepažiūrėjusi, ar ji tam skyreliui tinka unsure.gif

2. Ir ji bus ištrinta, kadangi analogiška (t. y. ši) jau yra smile.gif

3. Nieks lyg nesiskundė, kad būtų apribojimų.

Papildyta:
QUOTE(sama @ 2013 05 25, 07:04)
labai labai reikia istrinti favoritus vienu paspaudimu? ar dar to negalima?

Kol kas, deja, ne sad.gif
Atsakyti
Na jeigu atsakymo nesulaukčiau, tai reikėtu kurti nauja, arba bandyčiau kaip nors susisiekti su mod. O taip aš nerandu kartais temu kuriu ieškau tai... gal neteisingai pavadinima ivedu, bet vedu viska lt raidemis .
Buvau sukūrusi tema "ašarų karalienė", bet ja uzdarė nes jau buvo tokia tema "as ziurejau ar yra tokia tema, bet jos neradau" tad sukūriau.
smile.gif

O kai kuriama tema, pvz: apie sukčius, kaip reikia priskirti prie kategoriju, ar tai automatiškai jus priskiriate? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gala_: 24 rugpjūčio 2013 - 08:55
Labas rytas,

kodel kai paspaudziu "Favorites" matau balta langa? nors anksciau visakas buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Elinga*** @ 2013 11 18, 08:41)
kodel kai paspaudziu "Favorites" matau balta langa? nors anksciau visakas buvo gerai.

Pažiūrėkit apačioj, koks apvalkalas nustatytas.
Atsakyti

Sveiki,

Noriu ieiti i Favorites skyreli ir jis man jau kelios dienos neatsidaro. Gal galite padeti.
Atidarineju is skelbimu lentos.
Atsakyti
QUOTE(mikute000 @ 2013 11 18, 21:15)
Noriu ieiti i Favorites skyreli ir jis man jau kelios dienos neatsidaro. Gal galite padeti.

O koks apvalkalas nustatytas?
Atsakyti
Laba diena, kodėl įtraukus temą į favorites jinai po kelių dienų iš ten dingsta? ax.gif
Atsakyti
na gal as zliba...bet nerandu...kur itraukti pasalinti favorites?
Atsakyti