Įkraunama...
Įkraunama...

Favorites

JEma:


QUOTE(Vitulka @ 2011 11 12, 17:04)
apvalkalas "SuperMama"?

user posted image

Atsakyti
QUOTE(zuikio zmona @ 2012 05 22, 11:48)
Sveikos, nelabai tikiuos, bet gal kartais yra tokia funkcija, kad eitu kokiu vienu mygtuko paspaudimu istrint visas pasenusias temas is favorites saraso, nes per ilga laika ju tiek prikaupiau, kad kol po viena istrinsiu, puse dienos praeis...  blush2.gif  g.gif

Tai visgi, ar kada galima tiketis tureti normalia funkcija favorite senu temu istrynimo vienu kartu, uzdedant varneles? g.gif Kad bent jos pacios dingtu praejus kazkokiam terminui... sad.gif Dabar jau tiek prisikaupe,kad nebe puse dienos,o pusantros uztruktu po viena trint,ir kaip jos mane erzina! doh.gif
Ar cia tik man vienai to reikia? Ar cia gal taip sudetinga tai padaryti?unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikio zmona @ 2012 09 20, 16:57)
Tai visgi, ar kada galima tiketis tureti normalia funkcija favorite senu temu istrynimo vienu kartu, uzdedant varneles?  g.gif Kad bent jos pacios dingtu praejus kazkokiam terminui... sad.gif Dabar jau tiek prisikaupe,kad nebe puse dienos,o pusantros uztruktu po viena trint,ir kaip jos mane erzina! doh.gif
Ar cia tik man vienai to reikia? Ar cia gal taip sudetinga tai padaryti?unsure.gif

ir man tokios reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikio zmona @ 2012 09 21, 00:57)
Tai visgi, ar kada galima tiketis tureti normalia funkcija favorite senu temu istrynimo vienu kartu, uzdedant varneles?  g.gif

Toks prašymas buvo perduotas SuperMamai, bet atsakymo dar nėra. Todėl negaliu pasakyti, ar bus tokia funkcija kada nors, ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 09 21, 00:49)
Toks prašymas buvo perduotas SuperMamai, bet atsakymo dar nėra. Todėl negaliu pasakyti, ar bus tokia funkcija kada nors, ar ne.

o, gaila....
Atsakyti
Sveikos, pagalbininkes 4u.gif . man irgi iskilo problemu su temu i favorites itraukimu ir istrynimu. Ismeta lentele, kad viskas tvarkoj, tema itraukta arba istrinta, o iejus i Favoritus, vistiek lieka niekas nepasikeite... Bet va siandien viena tema pavyko itraukt, bet va kitu noimu - ne g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2012 11 18, 21:47)
man irgi iskilo problemu su temu i favorites itraukimu ir istrynimu. Ismeta lentele, kad viskas tvarkoj, tema itraukta arba istrinta, o iejus i Favoritus, vistiek lieka niekas nepasikeite... Bet va siandien viena tema pavyko itraukt, bet va kitu noimu - ne  g.gif .

Kurio skyrelio temos neįsitraukia?
Ar abu įtraukimo būdus bandėt?
Patikrinkit dar su kita naršykle.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 11 19, 08:33)
Kurio skyrelio temos neįsitraukia?
Ar abu įtraukimo būdus bandėt?
Patikrinkit dar su kita naršykle.

Abu budai isbandyti, bet padejo narsykles pakeitimas thumbup.gif . Dekui labai 4u.gif .
Atsakyti
Nezinau kodel bet visai neleidzia naudotis favorites paskyra, kai paspaudziu favorites visiskai nieko nevercia ir lieka baltas kompiuterio ekranas, tai kaskart i kalbamas temas turiu eiti per bendra SM sarasa, ar cia kuo nusikaltau ar kaip cia suprast? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leone @ 2013 03 19, 14:47)
Nezinau kodel bet visai neleidzia naudotis favorites paskyra, kai paspaudziu favorites visiskai nieko nevercia ir lieka baltas kompiuterio ekranas, tai kaskart i kalbamas temas turiu eiti per bendra SM sarasa, ar cia kuo nusikaltau ar kaip cia suprast? g.gif

Apvalkalas SuperMama?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 03 19, 14:52)

dekui 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

noriu paklausti ar tik man, ar visoms šiuo metu neveikia FAVORITES (ko gero nuo tada, kai uždėjo šitą reklaminį foną)? Neveikia skirtinguose kompiuteriuose mano paskyroje. Pasidaro visai baltas langas, atrodo kaip nekrautų.

Ačiū
Atsakyti