Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

QUOTE(Normanas @ 2009 06 19, 23:15)
ir as dziaugiuosi tais puodais,bet va parukyti puode zuvi kai bandau ,tai oi kaip neskanu,kartu burnoje net bloga,atrodo kad pjuvenas dedu berzines sausas,na bet kartumas nerealus,net nebesinori nieko rukyti,o  puodus pirkau ,kad taip norejau rukyti zuvi puode ir valgyti sviezia  unsure.gif

DEJA IR AS NEMOKU KAIP SKANIAI ISRUKYTI ZUVYTE verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2009 06 17, 21:13)
o dar tada klausimas, o kaip kruopas virti? kiek vandens reikia pilti ir kiek minuciu virti, kad jos isvirtu?

as turiu zepter, tai kruopas verdu taip. 1stikline kruopu 2stiklines vandens. puoda uzdengiu ir ant mazos ugnies verdu kol pasiekia zalio lauko viduri. tada isjungiu ir palaukiu kol temperatura nukris iki zalio lauko pradzios mirksiukas.gif
Atsakyti
mergaitės, gal kas žinot bauer produkcijos platintojus dzūkijos regione ? ax.gif
Atsakyti
Visoms mergaitems labas. smile.gif Noriu paklausti tu kurios kepe varskes apkepa Bauer puode, man gavosi baisiaiu nebuna.
Gl galit kas isasmaiu aptrasyti.
Virsus visiskiai neapskrudo ,o apacia prisvilo!!!!!!!!!!! g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotiska lele @ 2009 07 08, 20:33)
Visoms mergaitems labas. smile.gif Noriu paklausti tu kurios kepe varskes apkepa Bauer puode, man gavosi baisiaiu nebuna.
Gl galit kas isasmaiu aptrasyti.
Virsus visiskiai neapskrudo ,o apacia prisvilo!!!!!!!!!!!  g.gif  schmoll.gif


as tai nekepiau, bet but visai idomu suzinoti kaip tai padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2009 07 08, 22:11)
as tai nekepiau, bet but visai idomu suzinoti kaip tai padaryti smile.gif

tu paieskok cia kazkur yra receptas,nepamenu kokiame puslapyje kazkur per viduri, viska dariau kaip parasyta bet daugiau nedarysiu niekada schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligita69 @ 2008 10 10, 13:35)
Kugelio dar nekepiau  schmoll.gif bet užtat šiandien kepiau varškės apkepą, gavosi  thumbup.gif Receptą turiu jau seniai, bet su mano dujine orkaite visokių nesamonių būdavo, tai prisvyla, tai neiškepa doh.gif O patarimus kaip viską teisingai atlikti radau Zepter puodų temoje ax.gif Gal kas bandysit mirksiukas.gif                   

    Varškės apkepas

    0,5kg varškės
    3 kiaušiniai
    1 šaukštas cukraus
    0,5 šaukštelio druskos
    0,5 šaukštelio vanilinio cukraus
    0,5 stiklinės manų kruopų užpilti iki stiklinės viršaus pienu ir išmaišyti.
    Trynius atskirti nuo baltymų( galima šito ir nedaryti), trynius(arba visus kiaušinius) ištrinti su cukrum, druska, vaniliniu ir varške. Į šią masę įmaišyti manus su pienu ir atskirai išplaktus baltymus. Galima dėti razinas ar cukatus, kas ką mėgsta. Aš dariau dideliam troškintuve ir ši norma ten kaip tik thumbup.gif Šalto puodo vidų patepti sviestu, supilti masę, uždengti ir statyti ant ugnies. Apie 5 min kaitinti ant stiprios ugnies, tada sumažinti ir dar pakepti apie 0,5 valandos. Išjungus dar palaikiau apie 15 min, kad pabaigtų kepti. Atidaryti tai bijojau lotuliukas.gif galvojau rasiu ten skystą, susmukusį ar dar kokį baisumą lotuliukas.gif O ten ir iškilęs, ir iškepęs normaliai thumbup.gif Visą gaminimo laiką dangčio neatidarinėjau, ir niekam nepatariu to daryti lotuliukas.gif Skanaus 4u.gif

stai cia bandyk
Atsakyti
4u.gif Sveikos, gal kuri bandėt uuogienę virti ? Bandysiu šiandien savo vyšnias iškaulėt ir išsivirt uogienės.. bet pagal tą bauer knygoj pateiktą receptą, kažin, koks jų skonis bus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriro @ 2009 07 10, 10:35)
4u.gif Sveikos, gal kuri bandėt uuogienę virti ? Bandysiu šiandien savo vyšnias iškaulėt ir išsivirt uogienės.. bet pagal tą bauer knygoj pateiktą receptą, kažin, koks jų skonis bus...  g.gif


SVEIKOS,KAS DAR TIK RUOSIATES PIRKTI PUODUS,ATIDUOKITE PINIGELIUS VAIKU NAMAMS,TAI NORS KAZKAM GERA PADARYSITE,NES SU SIAIS PUODAIS TIK SAU VARGO,SEIMA ALKANA,PRODUKTAI SUGADINTI,O DAR KIEK NERVU IR SVEIKATOS PRIGADINS "BAUER''DARBUOTOJAI JEI SUMANYTUMET PUODUS GRAZINTI.
TURBUT IR KITOS PRITARS,KAD SIE PUODAI TIKRAI NEVERTI TOKIU doh.gif PINIGU schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kukut @ 2009 07 20, 11:09)
SVEIKOS,KAS DAR TIK RUOSIATES PIRKTI PUODUS,ATIDUOKITE PINIGELIUS VAIKU NAMAMS,TAI NORS KAZKAM GERA PADARYSITE,NES SU SIAIS PUODAIS TIK SAU VARGO,SEIMA ALKANA,PRODUKTAI SUGADINTI,O DAR KIEK NERVU IR SVEIKATOS PRIGADINS "BAUER''DARBUOTOJAI JEI SUMANYTUMET PUODUS GRAZINTI.
TURBUT IR KITOS PRITARS,KAD SIE PUODAI TIKRAI NEVERTI TOKIU doh.gif PINIGU schmoll.gif

na, nežinau... tačiau aš turiu tik vieną puodą, jame ir verdu ir kepu ir tikrai nesigailiu. Uogienė,beje išėjo pasakiškai skani, o svarbiausia, nereikėjo stovėti prie puodo ir maišyti, nei prisvilo, nei išbėgo... taigi, kaip kam, o man su vienu baueriu visai gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriro: 22 liepos 2009 - 10:56
Sveikos, as tai rukiau vistos slauneles. Gavosi super skaniai, kai drauge su vyru paskanavo irgi isigeide kad isrukyciau. Pjuvenas reikia deti lapuociu (obels,alksnio,drebules) tada skaniai gaunasi thumbup.gif thumbup.gif
Kepiau ir as varskes apkepa ,prisvilo setonas.....bet labai skanus gavosi thumbup.gif
Sriuba darzoviu kai verdu ,tai viska sudedu i salta puoda ir ant ugnies,gaunasi super skani sriubyte!!!!
Atsakyti
Gal ką sudomins mano skelbimas dėl Bauer puodų ax.gif
Atsakyti
labuka,gal kas noretu keptuves -troskintuves,nauja 2,5l talpa,nusipirkau visa rinkini puodu,o keptuve jau turejau,tai naujos net nepraimiau,siulau uz 500lt,naujos kaina 880lt ax.gif jei ka i az,tikrai geras puodas,jame ir virti ir kepti ir troskinti galima mirksiukas.gif
Atsakyti