Įkraunama...
Įkraunama...

Bauer produkcija

hm... aš jau keletą metų verdu maximoj pirktam šešių puodų rinkinyje, už kurį mokėjau trisdešimt litų ir esu labai patenkinta, bet... turiu bauerį ir tikrai jis palengvina gyvenimą, pvz. nėštukei, kurią pykina nuo kvapų, toks puodas tikrai praverčia. Bet juk kiekvienam savo, todėl tos kurios turi , žino, o gal kitoms jo tikrai nereikia, bet aš esu patenkinta blush2.gif
Atsakyti
Na,ir as pasisakysiu smile.gif .Manau nei vienai niekas per prievarta ax.gif neisiule siu Bauer puodu .Kiekviena galejom pirkti ar nepirkti,turiu juos daugiau kaip 10 metu.Manau,kad kitus buciau jau keliskart pakeitus,o sie kaip nauji,nei suluzo,nei susibraize,duju tai su jais tikrai daug sutaupiau... bigsmile.gif ,maistas juose sveikesnis nei teflone ar aliuminiam...Galvoju,kad tikrai nepralosiau,o islosiau smile.gif .Zodziu,is kokio boksto ziuresi...
Atsakyti
QUOTE(vilsva @ 2009 12 06, 18:21)
Na,ir as pasisakysiu  smile.gif .Manau nei vienai niekas per prievarta  ax.gif neisiule siu Bauer puodu .Kiekviena galejom pirkti ar nepirkti,turiu juos daugiau kaip 10 metu.Manau,kad kitus buciau jau keliskart pakeitus,o sie kaip nauji,nei suluzo,nei susibraize,duju tai su jais tikrai daug sutaupiau... bigsmile.gif ,maistas juose sveikesnis nei teflone ar aliuminiam...Galvoju,kad tikrai nepralosiau,o islosiau  smile.gif .Zodziu,is kokio boksto ziuresi...

drinks_cheers.gif Tai gi va, pilnai tam pritariu.
Atsakyti
QUOTE(jolacka74 @ 2009 11 30, 20:36)
kas man gali pasakyti kokios kainos tu bauer puodu??

g.gif ir man idomu
Atsakyti
Aš už puodą su gangčiu, tokį labai gerą bliūdą ( na jis man net labiau patinka negu puodas), ir dar kelias detalės sumokėjau ( tiksliau vyras mokėjo ) 1100 Lt. Bet savo puode ir kepu mėsą, nes jis nėra aukštas ir uogienes verdu ir.. na, universalus dalykas, bet pati sau tikrai nebūčiau pirkus...bet džiaugiuosi
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2009 11 12, 17:10)
ale kur tų rusiškų keptuvių yra pirkti?

Papildyta:
Košes virti naudojant vandenį?



Druskininkuose turguj radom smile.gif bet šiaip gal ir kitur turguj galima būtų rasti. Kaip sakiau kepa gerai tik tokio šūstro dangčio neturi smile.gif
Atsakyti
HoRus, gal kartasi tu is Druskininku? Nors cia ne i tema, bet ten nerealus turgeliai buna, ypac, kai baltarusiai atvaziuoja...
Atsakyti
Sveikos siu puodu Savininkes! smile.gif noriu isviso paklausti ar apsimoka juos pirkti ar ne?ar verta?mama nusipirko tai dabar pradeda stipriai nervuotis kad sitaip padare...dar nebande nieko daryti,bet bijo niekam nesako kad juos pirko tik man,ir tiesiog visa vaiksto be nuotaikos kad kazi ka butu padarius ...juk jie nera jau tokie blogi kaip kitos cia issireiskia ar tikrai nera jau tokie verti tokiu pinigu??? g.gif aciu Jums Mielosios rolleyes.gif
Atsakyti
Atvirai pasakius,as nezinau,kiek jie dabar kainuoja,na,kai as pirkau,pies gera 10-eti,jie irgi solidziai kainavo,na,bet niekada ju neslepiau,nesigailejau ir dabar nesigailiu ax.gif smile.gif .O nusipirkus jau,tik kuo greiciau naudoti ir mokytis biggrin.gif ,nes prie ju reikia priprasti,susigyventi ir viskas bus thumbup.gif ! Apie kaina nebutina pasakoti,jei krizes laiku ji sokiruoja kitus bigsmile.gif .Sekmes ! newyear.gif wink_3.gif wink_3.gif wink_3.gif
Stebuklu metas !
Atsakyti
QUOTE(Juuurkaaa @ 2009 12 17, 16:52)
Sveikos siu puodu Savininkes! smile.gif noriu isviso paklausti ar apsimoka juos pirkti ar ne?ar verta?mama nusipirko tai dabar pradeda stipriai nervuotis kad sitaip padare...dar nebande nieko daryti,bet bijo niekam nesako kad juos pirko tik man,ir tiesiog visa vaiksto be nuotaikos kad kazi ka butu padarius ...juk jie nera jau tokie blogi kaip kitos cia issireiskia ar tikrai nera jau tokie verti tokiu pinigu??? g.gif aciu Jums Mielosios rolleyes.gif


Aš jau rašaiu, kad turiu tokį puodą... man jo užtenka 1, jame ir kepu ir verdu. Privalumas - tikrai sveikas maistas, neprisvyla, nereikia stovėt prie puodo, jo maišyt ir t.t. Nėra jokio kvapo namuose, kad ir ką begamintum. Užima mažai vietos. Kaina... brangu, bet verta. Nežinau kaip dėl viso rinkinio, bet vieną komplektuką manau verta.
Atsakyti
QUOTE(Juuurkaaa @ 2009 12 17, 14:52)
Sveikos siu puodu Savininkes! smile.gif noriu isviso paklausti ar apsimoka juos pirkti ar ne?ar verta?mama nusipirko tai dabar pradeda stipriai nervuotis kad sitaip padare...dar nebande nieko daryti,bet bijo niekam nesako kad juos pirko tik man,ir tiesiog visa vaiksto be nuotaikos kad kazi ka butu padarius ...juk jie nera jau tokie blogi kaip kitos cia issireiskia ar tikrai nera jau tokie verti tokiu pinigu??? g.gif aciu Jums Mielosios rolleyes.gif

Nesuprantu ko čia nervuotis g.gif Jei bijo pradėti pati, gali pasikviesti platintoją, kuri pardavė puodus, kad pravestų mokymus namuose mirksiukas.gif Už tokią kainą pardavę prekę, jie privalo apmokyti žmogų smile.gif
P.S. šiuos puodus turiu 11 metų ax.gif Kol išmokau juose gaminti, buvo visko: prisvilusių arba neišvirusių bulvių, pridegusios mėsos ir t.t. Bet jau dujų tai sutaupiau tikrai daug thumbup.gif nes tai puodai, kurie skatina mažinti ugnį, kitaip garai kilnoja dangtį smile.gif
Atsakyti
Kas valet bauer patalyne valyklose, gal galetumet pasufleruoti (galima ir i AZ) , kuriose ir kiek tas malonumas kainavo blush2.gif g.gif

Aciu. 4u.gif
Atsakyti